• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
Miery poslané :zipper_mouth: . Keďže som sa v jedle nekrotila, tak som vďačná aj za tie, ktoré som namerala :grinning: :grinning: :grinning:
Ale svalovicu mám stále a riadnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. júl 2008 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj sticker, ja som sa tiez prepchavala nezdr. jedlami, lebo sme cez vikend stale niekde lietali a nemala som moznost kupit si nic normalne a z domu som zabudla zobrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak od piatku mam pol kila hore :unamused: ale aspon mam od min. tyzdna o 2 cm menej v pase :wink:
21. júl 2008 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu co tak mrtvo..? :confused: uz ste vsetky sexice? :grinning: . ja sice ukrutne pomaly, ale iste (dufam) :grinning:
21. júl 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj certi, ja to tu potiahnem :grinning: . Nemusíš sa bát, tak skoro sexica nebudem :sweat_smile: :wink:
21. júl 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

no dufam, ze tento tyzden bude viac mier poslanych :angry: :grinning:
ja vas nejako nestiham :frowning2:....dnes mame ubehany den...teda podla pocasia :frowning2:...na zajtra chystame oslavu - bratovu 18-ku a moje narodky (ja mam hned v stredu po nom)...tak ideme este nieco pokupit...uz nemame aut :angry: , takze MHD, tak hadam vyjde pocasie :frowning2:

tak idem pozriet, kto co poslal a kym vypadneme z domu, tak urobim tabulku :slight_smile:
21. júl 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teeeda...baby zatial nic moc...mam len od 4 miery + ja..sup sup :slight_smile:
21. júl 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeee :wink:
baby, pruuuser jak sv.na :angry: ja som koli nabrala :frowning2: :unamused: :angry: :confounded: :astonished: :cry: :pensive: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: :fearful: :zipper_mouth: , ale nastastie na cm nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. júl 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. júl 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: kukla som ako vam to ide no za mesiac pekne vam to ide dole :wink:
21. júl 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čawte lásky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: :angry: :angry: :angry: tu neni nikoho ??? :(
21. júl 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, boli sme s malou vonku :wink: je tu blbe pocasie, zamracene :unamused: ako u vas?
21. júl 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dan - Ty teda meníš tie fotky v pase :wink: :slight_smile: . Tá teraz niekoho dobre popletie :sweat_smile: :grinning: . Idem mrk tabuľku, či sa nemusím moc hanbiť a podľa toho uvidím, či idem cvičiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale nie, cvičiť idem aj tak. Aj keď mám stále svalovicu na zadku od soboty :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Júj!!! Ale sa hanbím! Mne tá váha vôbec nejde dolu. To aby som prestala úplne jesť :unamused: :frowning2: . A boky tiež.
Certi - veď Ty máš skoro modelkovské miery na bokoch. Ako tam zhadzujete? Alebo to sú popôrodné cm a tie idú rýchlejšie.... :unamused:
21. júl 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,
som nas tahala z druhej strany zo spodu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ste vonku? ja som sa pred chvilou vratila, bola som na povinnej prechadzke. :wink: :sunglasses:
a som si nasadila prisnu dietu... :angry: :angry: malo jest, sladke ziadne, a snazim sa po troskach drzat tu s jablcnym octom... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes mam druhy den, a zatial ok (len dokedy?! :rolling_eyes: ) bo uz sa nemozem na seba diivat :sweat_smile: :rolling_eyes: :zipper_mouth:
tak pa neskor, idem si dat rezen so salatom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
22. júl 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peng - ja by som si tiež chcela dať prísnu diétu....ale neprinútim sa :frowning2: :angry: . Už mám toho v sebe dnes!!!!! Tak skúsim už do večera len piť, viem, že by som to zvládla,len pevnú vôľu nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dobrú chuť k obedu :slight_smile:
22. júl 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte lásky ...ja neviem tiež čo bude somnou ďalej ved ja už som viac ako tri týždne necvičila :angry: posledné dva víkendy som hodovala čiže sladkého bolo na kilá neteší ma jedna vec a to tá že mám o kilo via tak ale men robí svoje a na cenťákoch som skoro z nôh spadla mám síce len po centíku i z pása i z bokov dole čomu fakt nechápem po tolkom prežieraní :dizzy_face:
22. júl 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, mozno mas opacny reflex, a pri jedeni chudnes... :grinning: :grinning: baby, to by bola parada... keby sa z prezierania chudlo... ja uz by som bola priesvitna :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :sunglasses: ale teraz sa drzim... vody na litre pijem :stuck_out_tongue_closed_eyes: kavu s jednym umelym sladidlom :wink: , sladke vobec... vcera som dokonca odolala cokolade!!! :sunglasses: :sunglasses: jaka som pysna isla spat! :dizzy_face: :sunglasses:
22. júl 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som včera odolala večeri po dlhej prechádzke a tiež som bola pyšná na seba :dizzy_face:
22. júl 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, ja cim viac chudnem tym si pripadam tucnejsia, to je hrozne :unamused: asi uz mam fakt anorekticky syndrom :grinning: :sunglasses: asi je to tym chudnutim :sunglasses: ked som nechudla, bola som spokojnejsia :sunglasses: ale je pravda, ze som si uz skoro nemala co obliect :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám stále v skrini nohavice,ktoré som mala naozaj rada a teraz nad nimi len nariekam :frowning2: . A dnes som mala deň blbec, tak si obaľujem nervy čokoládou :pensive: . Cvičiť dnes nevládzem, pred hodinou sme prišli domov, baby už spia a tak možno zmyjem podlahy a normálne idem spať.
A s pitím stále nič :unamused: Ja vôbec nie som smädná! Ale vôbec!!! Vždy si večer spomeniem, keď sem píšem, že som zase nepila :frowning2:
22. júl 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čafte Drndušky :wink: Vôbec nemám na vás čas, za čo sa veľmi hanbím :pensive: Sú prázdniny, takže väčšinou sú pri počítači chalani a ja sa dostanem až večer :angry: A teraz ešte aj maľujeme, tak cez deň fakt nemôžem. V chudnutí sa mi akosi prestalo dariť, stále som akási nafúknutá :confounded: Tak držím palčeky aspoň vám :slight_smile:
Snáď sa to aj u mňa umúdri. Pa pa :wink:
22. júl 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdaaar...
Ves isa tu ani neukázala...Asi sa ma v sobotu zľakla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2008 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý deň sem už fakt nik nechodííí :(((
23. júl 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no dnes je fasa pocko :rolling_eyes:
monik, tak ako stretko a narodky? :sunglasses:
dani, to uz tak byva - najprv pociatocna euforia... :grinning: :zipper_mouth:
sticky, ja mam tiez take jedny oblubene, ale to chce este aspon 7 kil zhodit
23. júl 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Certi mne treba dať dolu obvod bokov a oblečiem ich :frowning2: :unamused: :angry:
Dnes sa veru nebude dať ísť von :frowning2: . A tak budem doma "kysnúť".
23. júl 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certík no my skalné sem dobehneme aj ked už nie s takým nadšením ako na začiatku ale aspon je viedieť kolko z nás to vydržalo a drží doteraz ...síce s prehreškami ale ideme ...mňa potešil aj ten centimetrík za dva týždne :grinning: lepšie niečo ako nič
23. júl 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a podla toho by sa mala upraviťť aj tabulka lebo stále nás je zapísaných aj 30 a trénuje nás možno 10
23. júl 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danielka, my sa "naháňame" v rôznych témach :sweat_smile: :grinning: :grinning: :wink:
23. júl 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janiii ahoj moja aj u vás je také strašné počasie ako tu ??? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. júl 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok