• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
Ahojte, tak moj pas nie a nie ist dole :confounded: Asi zacnem brusaky. Zato v prsiach uz mam 99 cm a v bokoch 106.Tie som zacinala na 116 :sunglasses:
1. sep 2008 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zuzi :slight_smile: Aj si to poslala na druhý jún? Ja som sa tiež pomerala, povážila - v noci som dostala menzes. Také bolesti som mala od pol jednej do pol druhej také bolesti, fu :unamused: Musím sa pozrieť, na akých mierach som začínala ja, lebo si to nepamätám :sweat_smile:
1. sep 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - som si pozerala tabuľku a Ty si teda pekne zhodila aj v páse :confused: No paráda. Tak sa to na chvíľu zastaví, ale určite sa to rozbehne :wink: Mne sa darilo hlavne v páse :sweat_smile: :slight_smile: V prsiach som nechcela, ale 2 cm šli dolu aj tam :grinning: .
1. sep 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Sticki-ako sa vlastne volas?Janka? Prave som poslala, dufam, ze sa uz bude aktualizovat :sunglasses:
1. sep 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky, inak tie bolesti su fakt hrozne...skus si dat nej. cajik a Ibalgin al. nej. cipky...Mne este pomaha tepla voda :wink:
1. sep 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zuzi - volám sa Jana, budeme si spolu písať? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tie bolesti boli "len" hodinu v noci a teda predýchavala som to ako pôrod :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A tá teplá voda pomáha aj mne,ale musím to vystihnúť na začiatku. Teraz je už dobre, len ide zo mňa Niagara :unamused: . Od druhého pôrodu mi menzes dosť rapluje - naposledy som to dostala skôr o tri dni, teraz presne.
Tak idem poslať aj ja údaje - aspoň ich budem mať v odoslanej pošte a budem si môcť skontrolovať, aj keď sa nebude aktualizovať tab. :wink: :slight_smile:
1. sep 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čau kočky :wink:
Tak čo, bude tabuľka, či nebude, neviem, či mám poslať údaje, či nie...
A ostatné nevernice čo???? Haloooooooooo, prázdniny už skončili, treba makať! :grinning:
2. sep 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lekno, no ja som udaje poslala, ale ci bude tabulka, to netusim.
2. sep 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja som údaje poslala už včera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: A niečo na mňa lezie, ako vždy keď mám menzes :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže sa dopujem Bčkom, a nurofenom. A dnes som bola naozaj smutná. Jaju som dala do škôlky a slzy na krajíčku :sweat_smile: Aj Julka len chodila po byte a Jaja, Jaja. Dokonca jej telefonovala :grinning: :grinning: :grinning: Ale deň ide veľmi rýchlo....No unavená som jak fras :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
2. sep 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticki: :pensive: :slight_smile: to je krasne :slight_smile: som zvedava ako to za par rokov budem znasat ja :sunglasses:
asi budem malu rozmaznavat, ona je taky anjelicek blondaty :slight_smile: s certikom v tele :grinning: :sunglasses: :slight_smile:
2. sep 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj Zuzi, zvládneš to :slight_smile: Veď ak pôjde všetko podľa plánu, budeš mať doma ešte jedného drobca, ktorý Ti nedovolí smútiť :wink: :slight_smile: Len neviem, čo budem robiť, keď pôjde do škôlky Julka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Inak, nedá sa nejako zistiť, či sa chce Zuzke - zapisovateľke ešte robiť tabuľku a chudnúť tu s nami? :confused: :slight_smile:
2. sep 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co tak napisat jej IP? :wink:
2. sep 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nečíta si IP na nick druhý jún? :confused: Veď ak nereaguje na ne, tak asi nebude reagovať ani na iný :unamused: Ja som ju tu už dlho nevidela :frowning2:
2. sep 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zas sme tu len my tri vydry? :confused:
3. sep 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Ty si kto? :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Aký "no name" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. sep 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sa nás hanbíš, že nemáš fotku? To si asi tak moc schudla a nechceš, aby sme mali z Teba depku, však? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čau Janka Stiky :wink: No name niesom, ale bez foto a osobných údajov zatiaľ áno.
Z osobných dôvodov... :pensive: Náhodou to tu môže čítať tá moja podarená švagriná, tak pre istotu :confounded: Aj keď nerada...
3. sep 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď neva :slight_smile: Ja si ešte pamätám, ako vyzeráš :grinning: :grinning: :grinning: Takže moja pamäť si fotku doložila :slight_smile: :wink:
3. sep 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. sep 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky, tusim nam tabulku nikto neaktualizoval. :frowning2: smutne, zacal nam novy skolsky rok a tusim ziadna motivacia.
3. sep 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neviete nahodou heslo?
3. sep 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a neviete sa niektorá spojiť so Zuzkou?
3. sep 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticky: ja nie :frowning2: skuste jej poslat IP na jej normalny nick, urcite tam je castejsie ako na druhy jun :wink:
a prip. by se mohli to vziat do vlastnych ruk :wink: ozaj, kolko nas vlastne zostalo? :sunglasses:
4. sep 2008 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co sledujem, tak asi len susik, sticker, lekno, obcas danielitka a to bude asi aj vsetko, nie? :frowning2:
4. sep 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte Monika - monkula,a junovka, ale tá chodí aj do kávovej diéty chudnúť. A aký mala "normálny" nick? :sweat_smile: U nás sa veselo prerába - už nám vymurovali, dávajú okno a Julka nechcela spať u kamošky, tak som ju dovliekla domov a uložila. No vysvetlite chlapom, že mi tu dieťa spí, nech sú ticho :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale sú zlatí, zatvárajú aspoň obývačku, ja som zavrela prvá a som sa opýtala, či im to nevadí a že nie a teraz zatvárajú aj oni. Navyše už vymieňajú aj zábradlie na balkóne. A doma taký bordel, že až :unamused: Ani neviem, ako tu budem do zajtra fungovať s malými :unamused: Lebo ten bordel nanosia aj do izbičky a chodby, kde som dala z obývačky všetky hračky. A na mňa asi niečo lezie, desne ma bolí hlava a aj hrdlo, tuším. :pensive:
A necítim, že by som chudla, skôr naopak. Ale mám menzes, tak uvidím, čo bude v pondelok. Nerada by som bola, keby to tu zanikne :frowning2: Zvykla som si na vás :sweat_smile: :wink:
4. sep 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechce sa vam nekomu pokracovat v updatovani tabulky? login je druhy jun aj heslo je druhy jun
4. sep 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok baby, tak ja sa na to podujmem, ale tabulku spravim az zajtra, lebo dnes uz nestiham. a mozem v tom zatial pokracovat.
4. sep 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ten druhyjun som posielala ja, len som bola tam prihlasena a neodhlasila som sa. takze ked suhlasite, budem zatial pokracovat, ale tabulku spravim az zajtra.
4. sep 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, diky zuzi :slight_smile: ja nie som moc tabulkovy tip :sunglasses:
4. sep 2008 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja úúúúúúúúplne súhlasím :dizzy_face: Zuzi, si zlatá, že sa na to dáš. Ty si od začiatku posielala každý raz :sweat_smile: :grinning: tak nás budeš aspoň "cepovať" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok