Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

susik77
1. sep 2008

Ahojte, tak moj pas nie a nie ist dole 😖 Asi zacnem brusaky. Zato v prsiach uz mam 99 cm a v bokoch 106.Tie som zacinala na 116 😎

sticker
1. sep 2008

Ahoj Zuzi 🙂 Aj si to poslala na druhý jún? Ja som sa tiež pomerala, povážila - v noci som dostala menzes. Také bolesti som mala od pol jednej do pol druhej také bolesti, fu 😒 Musím sa pozrieť, na akých mierach som začínala ja, lebo si to nepamätám 😅

sticker
1. sep 2008

Zuzi - som si pozerala tabuľku a Ty si teda pekne zhodila aj v páse 😕 No paráda. Tak sa to na chvíľu zastaví, ale určite sa to rozbehne 😉 Mne sa darilo hlavne v páse 😅 🙂 V prsiach som nechcela, ale 2 cm šli dolu aj tam 😀 .

susik77
1. sep 2008

Ahoj Sticki-ako sa vlastne volas?Janka? Prave som poslala, dufam, ze sa uz bude aktualizovat 😎

susik77
1. sep 2008

Diky, inak tie bolesti su fakt hrozne...skus si dat nej. cajik a Ibalgin al. nej. cipky...Mne este pomaha tepla voda 😉

sticker
1. sep 2008

Ahoj Zuzi - volám sa Jana, budeme si spolu písať? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tie bolesti boli "len" hodinu v noci a teda predýchavala som to ako pôrod 😝 . A tá teplá voda pomáha aj mne,ale musím to vystihnúť na začiatku. Teraz je už dobre, len ide zo mňa Niagara 😒 . Od druhého pôrodu mi menzes dosť rapluje - naposledy som to dostala skôr o tri dni, teraz presne.
Tak idem poslať aj ja údaje - aspoň ich budem mať v odoslanej pošte a budem si môcť skontrolovať, aj keď sa nebude aktualizovať tab. 😉 🙂

lekno
2. sep 2008

Čau kočky 😉
Tak čo, bude tabuľka, či nebude, neviem, či mám poslať údaje, či nie...
A ostatné nevernice čo???? Haloooooooooo, prázdniny už skončili, treba makať! 😀

zuzana1979
2. sep 2008

ahoj lekno, no ja som udaje poslala, ale ci bude tabulka, to netusim.

sticker
2. sep 2008

Ahojte. Ja som údaje poslala už včera 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 A niečo na mňa lezie, ako vždy keď mám menzes 😝 Takže sa dopujem Bčkom, a nurofenom. A dnes som bola naozaj smutná. Jaju som dala do škôlky a slzy na krajíčku 😅 Aj Julka len chodila po byte a Jaja, Jaja. Dokonca jej telefonovala 😀 😀 😀 Ale deň ide veľmi rýchlo....No unavená som jak fras 😝 ☹

susik77
2. sep 2008

sticki: 😔 🙂 to je krasne 🙂 som zvedava ako to za par rokov budem znasat ja 😎
asi budem malu rozmaznavat, ona je taky anjelicek blondaty 🙂 s certikom v tele 😀 😎 🙂

sticker
2. sep 2008

Neboj Zuzi, zvládneš to 🙂 Veď ak pôjde všetko podľa plánu, budeš mať doma ešte jedného drobca, ktorý Ti nedovolí smútiť 😉 🙂 Len neviem, čo budem robiť, keď pôjde do škôlky Julka 😀 😀 😀 😀
Inak, nedá sa nejako zistiť, či sa chce Zuzke - zapisovateľke ešte robiť tabuľku a chudnúť tu s nami? 😕 🙂

susik77
2. sep 2008

co tak napisat jej IP? 😉

sticker
2. sep 2008

A nečíta si IP na nick druhý jún? 😕 Veď ak nereaguje na ne, tak asi nebude reagovať ani na iný 😒 Ja som ju tu už dlho nevidela ☹

lekno
3. sep 2008

Zas sme tu len my tri vydry? 😕

sticker
3. sep 2008

A Ty si kto? 😕 😅 😀 😀 😀 😀 😀 Aký "no name" 😝

sticker
3. sep 2008

Sa nás hanbíš, že nemáš fotku? To si asi tak moc schudla a nechceš, aby sme mali z Teba depku, však? 😀 😀 😀 😀 😀

lekno
3. sep 2008

Čau Janka Stiky 😉 No name niesom, ale bez foto a osobných údajov zatiaľ áno.
Z osobných dôvodov... 😔 Náhodou to tu môže čítať tá moja podarená švagriná, tak pre istotu 😖 Aj keď nerada...

sticker
3. sep 2008

Veď neva 🙂 Ja si ešte pamätám, ako vyzeráš 😀 😀 😀 Takže moja pamäť si fotku doložila 🙂 😉

lekno
3. sep 2008

😉

zuzana1979
3. sep 2008

caute babenky, tusim nam tabulku nikto neaktualizoval. ☹ smutne, zacal nam novy skolsky rok a tusim ziadna motivacia.

susik77
3. sep 2008

a neviete nahodou heslo?

sticker
3. sep 2008

Baby a neviete sa niektorá spojiť so Zuzkou?

susik77
4. sep 2008

sticky: ja nie ☹ skuste jej poslat IP na jej normalny nick, urcite tam je castejsie ako na druhy jun 😉
a prip. by se mohli to vziat do vlastnych ruk 😉 ozaj, kolko nas vlastne zostalo? 😎

zuzana1979
4. sep 2008

no co sledujem, tak asi len susik, sticker, lekno, obcas danielitka a to bude asi aj vsetko, nie? ☹

sticker
4. sep 2008

Ešte Monika - monkula,a junovka, ale tá chodí aj do kávovej diéty chudnúť. A aký mala "normálny" nick? 😅 U nás sa veselo prerába - už nám vymurovali, dávajú okno a Julka nechcela spať u kamošky, tak som ju dovliekla domov a uložila. No vysvetlite chlapom, že mi tu dieťa spí, nech sú ticho 😅 😝 Ale sú zlatí, zatvárajú aspoň obývačku, ja som zavrela prvá a som sa opýtala, či im to nevadí a že nie a teraz zatvárajú aj oni. Navyše už vymieňajú aj zábradlie na balkóne. A doma taký bordel, že až 😒 Ani neviem, ako tu budem do zajtra fungovať s malými 😒 Lebo ten bordel nanosia aj do izbičky a chodby, kde som dala z obývačky všetky hračky. A na mňa asi niečo lezie, desne ma bolí hlava a aj hrdlo, tuším. 😔
A necítim, že by som chudla, skôr naopak. Ale mám menzes, tak uvidím, čo bude v pondelok. Nerada by som bola, keby to tu zanikne ☹ Zvykla som si na vás 😅 😉

susik77
4. sep 2008

nechce sa vam nekomu pokracovat v updatovani tabulky? login je druhy jun aj heslo je druhy jun

druhyjun
4. sep 2008

ok baby, tak ja sa na to podujmem, ale tabulku spravim az zajtra, lebo dnes uz nestiham. a mozem v tom zatial pokracovat.

zuzana1979
4. sep 2008

baby, ten druhyjun som posielala ja, len som bola tam prihlasena a neodhlasila som sa. takze ked suhlasite, budem zatial pokracovat, ale tabulku spravim az zajtra.

susik77
4. sep 2008

super, diky zuzi 🙂 ja nie som moc tabulkovy tip 😎

sticker
4. sep 2008

Aj ja úúúúúúúúplne súhlasím 😵 Zuzi, si zlatá, že sa na to dáš. Ty si od začiatku posielala každý raz 😅 😀 tak nás budeš aspoň "cepovať" 😀 😀 😀 😀