Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

sticker
29. máj 2008

Ahojte. 🙂 Pozerám, že elán nás stále drží 😀 Bodaj by nie, veď sme ešte nezačali 😅 😀 Dada malej všetko naj k "presne" 😉
Skúšali ste ráno vypiť pohár vody s jablčným octom? Teda je to hnusné, aspoň pre mňa. 😝 Ja si za tým musím rýchlo vypiť ešte pohár vody a to nedýcham, keď to pijem. Ale aspoň mám hneď zrána v sebe tekutiny a jabl. ocot ma dobre naštartuje 🙂

dada2007
29. máj 2008

sticker...vďaka!!! A pozerám, že aj vy budete oslavovať - rôčik!!! Kedy?

dada2007
29. máj 2008

a jablčný ocot 😝 😝 😝 to nie...neskúšala a ani mi to nejako nereže... 🤐

sticker
29. máj 2008

V nedeľu máme rôčik 🙂 Mala byť síce 24. mája, no čo už s ňou. Takto má dva v jednom 🙂
Ten ocot mi fakt nechutí, ale je to ževraj móóóc zdravé a pomáha to pri chudnutí 😅 🙂

navik
29. máj 2008

lilanke blahozelame 🙂 a dadi krasne fotecky si urobila s liliankou 😉

julova
29. máj 2008

Ahojte 🙂

dadka - blahozelam aj ja Lili k 7 mesiacikom 😉

a jablcny ocot? bleeee...pre rovnake dovody som to prestala pit...fujtajbl...nejak som nemohla...ja si ho ani do salatu nemozem dat miesto normalneho octu 😝 😀 ...mozno sa premozem, kedze je dobry na chudnutie 😀

ja uz mam tiez ranajky za sebou (jogurt biely s nakrajanou hruskou)...idem si este mini ciernu kavu uvarit, nech sa trosku "zasytim" 😀

dada2007
29. máj 2008

ďakujeme kočky všetkým, keď sa Lil zobudí, odkážem je to 😀 😀 😀 Dnes vstala o 6:30, čo sa nestáva, je čas na vstávanie je okolo 7:30 až 8:00, tak už sa teraz vypýtala schrupnúť, ale nevidím to na dlho.... 😀 ale zatedy stihnem ťukať do klávesnice... 😅 😅 Dnes doobeda ideme na sedemmesačku k detskej dokine....na preváženie...dúfam, že bude všetko OK... 😉

sticker,....takže v nedeľu oslava!! No super!!! Sa jej nechcelo na svet, keď si ju prenášala 😕 😅
navik..dík... 😅

bystricanka
29. máj 2008

sticker..kašli na jablčný ocot..pila som ho pol roka a nechudla som. A je to hnusné 😝 😝

julova
29. máj 2008

dadka - aj nasa dnes bola skor hore...ale casto sa budila v noci...teda nie uplne, ale prehadzovala sa...podla mna jej bolo teplo...otrasne je vonku...tak nasa vstala uz o 5:30, a nas cas vstavania je tak 6:30 - 7:00...ale MM ma volno, tak jej dal papat a ja som si schrupla az do 8:00 😀

bystricanka
29. máj 2008

jééj dadi...aj ja sa pripájam ku gratulation...všetko najlepšie malej k 7mesiačikom 😉

sticker
29. máj 2008

No veď ja viem, že neschudnem, keď budem piť ten ocot, ale keď to dám všetko dokopy , tak pomôže hádam. On by mal naštartovať trávenie, tuším 😅
Dada - prvú museli vybrav v siedmom mesiaci a druhú som prenášala 😅 😀

alex
29. máj 2008

Ahojte kočky, tak ja mám dnes už za sebou dlhú prechádzku, mi utiekol autobus, tak som išla peši asi dvadsať minút a potom mi zdrhol ďalší, tak ma nakoniec švagrinka hodila do práce.
Raňaky mám už za sebou. Mala som biely jogurt s musli fitnes a ešte tu mám na desiatu jabĺčko a na obed šalátik. Na večeru si dám tiež jogurt s musli. Som začala síce o pár dní skôr, než 2-ho, ale ja sa musím naštartovať dopredu. Včera som tiež dosť nachodila, lebo som bola s kamoškou kočíkovať, takže nejaký pohyb už mám 😀

sticker
29. máj 2008

Alex - Ty teda na fotke vôbec nevyzeráš na chudnutie 😅 😉 . Potrebuješ iba "doladiť", alebo naozaj zhodiť? 😕 🙂

julova
29. máj 2008

Saška - tak sme sa tu stretli 😀...ako sme sa o tom u mna bavili, tak ako "na zavolanie" vznikla tato tema, ze? 😀....tak to je super, ze si sa tak presla...aj to sa rata...moja mamina chodi (ked je teplo) kazdy den takto z prace - z MZV (pod hlavnou stanicou) az nam domov...ale aj ja som vcera nakocikovala celkom dost a aj dnes pojdeme 😀...ale dnes az navecer, nech vydrzim dlhsie...lebo to teplo je na porazku 😝

dada2007
29. máj 2008

sticker...a že sestry!!!! No tééééda!!! Jedna tak a druhá inak!!! 😀 😀

julova...aj ja si myslím, že je to tým teplom. Do spálne nám celý deň nesvieti slniečko, večer, pokým ju dám spať sa tam vetrá min. hoďku, ale aj tak to nie je ono...aj nám tam je dosť teplo...uvidíme, čo to bude cez leto. My bývame na samom vrchu, na 4.poschodí, a máme tu ako v pekle. V obývačke a v detskej(hosťovská, či PC miestnosť 😀 ) nám svieti skoro celý deň slnko. Tu vôbec neodostieram žalúzie ani neotváram okná, aby sem nešlo to teplo...a práve som bola pozrieť máme tu 27stupňov 😨 😨 😕

alex...tak ty už máš šport na dnes vyčerpaný!!! 😀 😀

julova
29. máj 2008

dada - tak to nezavidim...roky som byvala v panelaku pod strechou a bolo to strasne v lete...my teraz byvame v tehlovom a pred oknami mame strom...zaluzie takmer zatiahnute, aj ked sem celkom nesvieti slnko, nedostane sa cez ten strom...ale aj tak nic moc...aj ked vetram takmer cely den...bude este "sranda" v lete 😖

dada2007
29. máj 2008

julova...jo jo...bude sranda. Mne sa páči, keď prídem k našim, do domu, tak cez zimu tam majú super teplúčko a cez leto super chlad....Majú to tam fakt dobre....Akurát si švagrinká robila srandu, či pôjde Lili na prádzniny k našim,aby sa tu neuvarila... 😉 😉

vilkakatka
29. máj 2008

Dobre ranko 🙂
Vidim, ze elan nas neopusta ... to je super 😉
Ja som si bola ranko zabehat a ranajky su uz v brusku ... dnes tu mame krasny dnicek, tak sa tesim 😀 (vcera bola kosa a lialo 😖 ). Ale zase triadsiatky ako na SVk nam nehrozia.
Ja som pila jablcny ocot s vodou pri tej dietke, co tu pisala Junovka ... ale teraz kedze kojm, asi nemozem ... aj tak to bolo hnusne ... bleee 😝

dada2007
29. máj 2008

vil...ja som sa včera s manžom rozprávala, že ako by sme vymysleli to moje behanie...aby mohol byť on pri malej. Keďže najlepšie pre spalovanie tukov je ísť behať ráno, tak nebudem predsa chodiť behať večer 😝 😅 . No o koľkej vstávaš a ideš behať? Bežíš presne pol hoďku?

sticker
29. máj 2008

Ja keby chcem ísť behať ráno, tak vstanem tak ako dnes - 4:48, o piatej vyrazím, potom by som sa doplazila domov a vychystala Janku do škôlky + nachystať aj Julku....baby, to by som asi fakt nezvládla. A keby ma niekto vidí, ako ráno o piatej behám, tak by si asi ťukal na čelo 😝

vilkakatka
29. máj 2008

dadka, ja chodim podla toho o ktorej musi byt manzelik v praci, ale zvacsa je to v rozpati medzi 7.00-8.00. Mam uz svoju trasu a trva mi to priblizne 30-35 minut. Adelinka zatial s ocinom lezi v posteli a vacsinou si spolu este zdriemnu 😵 ... a este mam potom casovu rezervu na sprchu a na pripravu ranajok 🙂

Vsetko naj k 7-mim mesiacikovinam 😵

dada2007
29. máj 2008

Môj chlap odchádza do práce 7:50, začínajú o 8. Ale to je len teraz, niekedy ide do práce ráno o 5 niekedy o 10...je živnostník a záleží, čo robia, koľko toho majú a kde idú, myslím, či cestujú alebo nie...Od toho vlastne závisí jeho odchod do práce. Rozmýšľam, že by som šla behať o 6:30 do 7:00, rýchla sprcha a môžeme si dať spoločné raňajky a môže ísť do práce....

miriamkac
29. máj 2008

Dievcata vy nemate dost telocviku okolo deti?

dada2007 zober malu do kocara, najdi v meste najprudsi kopec, vytlac kocik hore kopcom, aj 3x a mas po behu aj s posilovnou dokopy a este si aj dceru vyvetras... 😝 😝 ...a staci ti pol hodina... 😀 😀

sticker ty naozaj nemas doma co robit? 😀

dada2007
29. máj 2008

miriamkac....denne som vonku s kočiarom 3 hoďky....to si len nachodím kilometre...ale chcem aj behať... 😅 😅

vilkakatka
29. máj 2008

Sticker, ja viem,z e nie kazdemu sa to podari a da ... ja mam to stastie, ze manzelik chodi do prace na 8:30-9:00. Ale tiez sa bojim buduceho tyzdna, lebo si musim najst novu trasu u nas v dedine ... takze budem cakat kde ma co zozerie (ved za kazdou branickou je havino) 😖

sticker
29. máj 2008

Ahoj Mirka 🙂 😉 . Čoby som nemala 😀 😀 😀 Teraz idem v obyvke okná umyť 😀 😉 a ešte podlahu. Ale vieš, aký je to pocit, keď otvoríš skriňu a nemôžeš si obliecť, čo tam vidíš ☹ . Buď rada, že to nepoznáš 😅 😉 Vonku som 2krát denne. Najprv len s Júliou a po škôlke aj s Jajou. A Julka teraz len behá a behá. Ale to nie je ten správny pohyb na chudnutie 😅

vilkakatka
29. máj 2008

Ved aj ja mam kazdy den riadnu prechadzku s kocikom hore-dole kopcami, ale tento ranny beh ma vzdy tak super nastartuje, ze sa sama sebe cudujem, kde beriem tolko energie 😅

sticker
29. máj 2008

Jáj, ozaj vilka - sa sťahujete, však? Veď aj to bude taký malý adrenalín 😅 😉

alex
29. máj 2008

No foto čo mám v pase je staršia, tam som mala o 6-7kíl menej. Takže tam sa chcem opäť dostať.

vilkakatka
29. máj 2008

Sticker ... tak to teda bude ... snad schudnem aj 5 kil 😀 😀 😀