Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

danielitka26
29. máj 2008

no ved aj ja som vysoká mám 179cm ....len tu somnou nik nekomunikuje tak neviem či do toho ísť alebo to vzdať na začiatku

danielitka26
29. máj 2008

a komu to mám čo všetko poslať ?? bude aj nejaká tabulka ???

julova
29. máj 2008

este to tak...ziadne vzdavanie - tak etu neplati 😀 😉..juuuj...tak super vyska 🙂...aj jaaa chceeeem 😀...ale to by ma riadne museli tahat za usi...tak a uz sme tu prebrali aj vek aj vahu aj vysku aj konfekcnu velkost a trosku aj svokry 🤐 😀 ...tak sup sem - pochval sa aj Ty 😉

vesi
29. máj 2008

danielitka,prepáč ak som ťa prehliadla, asistovali mi deti 😝 , ale už sú v posteli, tak som celá tvoja 😀 teda len do paneláku 😀

zuzi, ten link je super, podľa toho mám len obmedziť sladkosti, upraviť stravovanie a pridať pohyb - do toho pohybu sa mi najviac nechce 😝 . a presne to plánujem, ale naozaj až od pondelka 😅

julova
29. máj 2008

danielitka - tabulka uz je - tu:

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

ale zatial staci, ked do IP kukenzi posles vysku a ked chces aj vahu 🙂...no a v pondelok sa poslu cerstve rozmery v cm - pas, boky, prsia...no a keby si do pondelka zhodila nejake to kilo, tak si vahu das opravit v tabulke 🙂

vesi
29. máj 2008

dani, ošli kukenzi do IP výšku a váhu, do pondelka aj obvod hrude, pása a bokov. tabulka už je na svete, pod nickom druhyjun, ak sa nemýlim 🙂

danielitka26
29. máj 2008

ja ?? no konfekcia asi 46 ale už aj tá pomaličky na mne lieta lebo ja som mala 94kg ešte v zime ...
svokra?? nemusím ...našťastie býva 60km odomňa takže sa vidíme zriedka ..ja som taký valček ved pás mám nejakých 100cm ak nie viac a boky 120 ☹

vilkakatka
29. máj 2008

Ahojte ... ale piseme ako ceske zandarky 😀 😀 😀
Ja som pocas tehu pribtala 20kg a isla som rodit ako 85 kilova 😅 😝 . V podstate som teraz uz na svojej povodnej vahe ako pred tehu, ale ja som vzdy bola pretekarka 😝 a vzdy som co-to mala na seba nazvys od mojej sedemnastky, takze chcem sa pekne nastartovat a pekne vyrysovat postavicku ... a ziadne lajdry a hompalce na sebe neznesiem 😀 😀 😀
Ja som teraz velkost 38-40 ... a chcem byt taka pekna 38, prip. aj 36 😉

Danielitka, jasnacka,z e ides do toho s nami ... vies, ked my sme tu take rozkecane a pribuda nas kazdou hodinkou ... len sa pekne ku nam pripoj ... malo nas, malo nas, pod ty Danka medzi nas!!! 😵

julova
29. máj 2008

danieli - a do pondelka su este dovolene vsetky prehresky, ked chces - cokolada a mastne a vselico mozne...ale v pondelok uz neeee...s kazdym prehreskom sa treba pekne pred vsetkymi priznat a sudny tribunal Ti vymeria patricny trest v podobe nejakych cvikov 😀 😉

danielitka26
29. máj 2008

aha no dobre tak idem kukenzi oboznámiť 😀

vesi
29. máj 2008

a ked skončíme, tak by to chcelo stretko, to by všetci čumeli, mysleli by si, že majú zraz modelky 😀 😀

penguin1
29. máj 2008

julova, 100 bodov! za ten tribunal!

vilkakatka
29. máj 2008

Vesi ... som za stretko ... kde, kedy o kolkej? 😀 😀 😀

julova
29. máj 2008

Katka - lajdry a hompalce...o. i. si tu aj slovnik obohatim 😀 😀

danielitka26
29. máj 2008

no kukenzi oboznámená

julova ...ja som ti ani neni nejako na mastné a podobné vtákoviny ja ako som začala piť čajík z dateliny lúčnej sa neviem akosi sladkého vzdať každý deň musím mať keksík 🤐 do mňa aj doma rýpajú že ja keby sa začnem hýbať tak inak vyzerám lebo ja necvičím vôbec

vilka dakujem 🙂 ja sa teším že po tejto diétke si oblečiem môj kostýmček z promócií ktorý som mala na sebe asi tri krát a potom som zhúkla jak by dal ☹

vesi
29. máj 2008

vilka 😀 😀 až ked budeme modelky 😀
zuzi 😀 😀 😀

danielitka26
29. máj 2008

vesi tak tomu píš ...ja vás rada stretnem len kedy a kde ?? a ešte o kolkej 😀

penguin1
29. máj 2008

aj ja som za stretko! 😀 😀 ale ... mohli by sme aj teraz, take bacule a potom o pol roka do toho isteho podniku... ze to sme MY, HVIEZDY 😵 😵

danielitka26
29. máj 2008

vilka inak to dobré termíny že lajdry a hompálce som sa aj zasmiala 😀 😀

danielitka26
29. máj 2008

penguin to by potom čumeli by nám aj zadarta nalievali 😵 😵 😵

vilkakatka
29. máj 2008

Zuzka, to by si len videla ako ja nazyvam svoje krivky 😀 😝
Vesi, ved jasnacka, ze az ked si budeme bez ostychu moct obliect bikinky 😉
Danielka ... s keksikmi budes od pondelka brusakovat ako diva 😅

vesi
29. máj 2008

dani, peng. 😀 😀 😀 to akože teraz by sme tam boli ako atrakcia, aby si nás zapamätali a potom sa predvedieme... 😀 😀

vesi
29. máj 2008

ja nemám problém nejesť sladké, kým nepríde mrcha, toho sa obávam najviac. 😝

danielitka26
29. máj 2008

mňa len jedna vec trápi že som tak straaašne pribrala no a dám vám aj fotku ako som vyzerala kedysi do albumu ...ja som sa vtedy chlopov nevedela obohnať 😵 🤐 😵 😵 to sa mi páčilo

a teraz som pojazdný sloník 😖 😖 😖 o 27 kg viac

vilkakatka
29. máj 2008

Babulky a idete sa aj pekne odfotit? Lebo ja rozmyslam, ze sa v pondelok rano hodim do bikin a pekne ma manzelik odfoti ... a po mesiaci to zopakujem ... 😝

danielitka26
29. máj 2008

ja sa bojím noci ...najviac na svete ...v poslednom čase sa budím na hlad a tak tlačím ovocie ..občas aj čo je po ruke čiže sladkosti a pod a potom si ráno nadávam :((

vesi
29. máj 2008

vilka, ja radšej nie, ešte sa mi pokazí foťák z toho zjavu 😝 😀

danielitka26
29. máj 2008

vilka no to tiež dobrý nápad ..ale tú fotku potom na tri zámky zamknúť niekde do trezora 🤐

vilkakatka
29. máj 2008

Danielitka, tak domov netreba kupovat ziadne sladkosti ... a ku posteli flasu s vodou ... ja mam stale pollitrovy pohar pri posteli (ale to aj kvoli kojeniu) 😉

vesi
29. máj 2008

dani, tak s tým musíš skončiť a začni zmenšovať množstvo už dnes, aby ti to od pondelka išlo lepšie 😠 😀 ked si hladná nalievaj sa čistou vodou, moja mama zvykla večer piť acidko nízkotučné a aj tak chudla. ináč aj zelený čaj zasýti, ale to ja nemusíííím...fuuuuj, radšej vodu....začínam byť hladná....idem sa napiť vody 😀