• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
...Bre ranko bambbulky:D
dnes mame krasny den :sunglasses:
30. máj 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada - hej, na narodky. U nás je problém to, že všetko (trojkolku, odrázadlo, ...) máme po staršej a je to ako nové, keďže som v tomto pedant :sweat_smile: . Chcela som žabu - taký veľký bazén aj s krytom hore, mali akciu v tescu, ale kým som sa zobudila....... :angry: :unamused: nemajú!. Veď uvidím, čo vymyslím :wink: :slight_smile: Ahojte. (musím si zapamätať, na ktorej strane som skončila, lebo Vy tak veľa píšete, že nestíham čítať) :grinning:
30. máj 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik77...ja som niečo brala, keď som mala 16 a bola som na dovče. Názov som zabudla, je to už tak dááááávno a rozhádzalo mi to asi na rok...aj keď je pravda, že ja som s tým mala vždy problémy, chodilo mi to ako chcelo.
Ale sesterka to už mala 3 rok po sebe a v pohodke...
navik..jo jo krásny dník :sunglasses: :sunglasses:
Idem aj ja niečo porobiť.. :sweat_smile:
30. máj 2008 o 09:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som si dnes hned z rana dopriala schoko bons :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale co uz dnes si to odpustam ked je dnes taky pekny den:slight_smile:
30. máj 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada: aha, tak sa este spytam dr. ale mam to dostat strasne blbo: asi 3.den na dovce a do konca dovolenky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ideme do talianska k moru, si hovorim, ze si to chcem uzit pred dalsim mimcom :slight_smile:
30. máj 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik77-ja len k tomu noretisteronu,mne to cyklus neovplyvnilo vôbec,po oddialení mi pekne naskočili na 29 dnový a dokonca som asi 3 mesiace nemala bolesti a tie teda mávam,aj teraz si ho idem vo štvrok nasadit,lebo idem na víkend preč a mám ich dostať :slight_smile:
30. máj 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super :wink: hadam teda budeme moct pokusat sa o mimi tak v novembri, ked si ho zoberem v juli...
30. máj 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik77...ono záleží od organizmu...možno to neovplyňuje vôbec, ale veď ti vravím, že ja to mám také všelijaké...teda...mala som predtým, lebo ešte stále som nedostala :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. máj 2008 o 09:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://beta.markiza.sk/showbiz/clanok-464229-karlovi-gottovi-sa-narodila-stvrta-dcera
viete čo je zaujímavé? Že v článku sú iné údaje, ako on hovorí, myslím váha, cm....
30. máj 2008 o 09:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len pre info...
30. máj 2008 o 09:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heheh markiza sasekla v infoskach :grinning:
30. máj 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby!
fiha, vy zase ficiiite :sweat_smile: :grinning: :grinning: mam taky pocit, ze nie chudnut na tele budeme, ale na prstoch... :grinning: ale zase take stihle pekne rucky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: konecne by som "obliekla" aj moje stare prstene :sweat_smile: :pensive: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :grinning:
30. máj 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic, idem sa realizovat do zahradky. treba sa trochu poohybat :grinning: :grinning: :grinning: a potom hura na vydatny obed. ved este mozem, ne?! :dizzy_face: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. máj 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby :grinning:
julova, tak som ťa dobehla, pás 90cm :pensive: a merala som v najužšej časti,my slela som, že tak sa to má, lebo ja som mala vždy pás, aj teraz tam je, len už to nie je až taký rozdiel :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja zelený čaj neznášam, ale asi sa premôžem, moja mama niekde čitala, že sa má lúhovať len 20 sekúnd, vtedy nemá až takú hnusnú chuť. skúsim ten od teekane :grinning:

a a ešte mám otázočku, robím si zoznam na nákupy :grinning: aká ryba je pri chudnutí najlepšia? ale zase mi sem nepíšte tie najdrahšie :sweat_smile:
30. máj 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ryby nemusim. teda okrem lososa. ja ked si predstavim, ako v tom vytahujem kosti a sliny mi tecu... :sweat_smile: ale zase, dobra dieta, nie?! :sweat_smile: :rolling_eyes:
30. máj 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa včera trošku sekla, pás nemám 82, ako som písala, to je brucho :sweat_smile: , pás mám 70 cm
30. máj 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi: ja jedavam lososa a pstruha :wink:
30. máj 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak teda ako spravne merat okolo pupka alebo nad ?

Inak ja uz mam za sebou cca 2 km vdaka rannej prechadzke :grinning:

Penguin - kup si rybku pangas - ta je bez kosti
30. máj 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - Vesi - kazda rybka dobra :wink:...ale asi prtuh je mnam a nie je az tak drahy...a hejk je este fajn...inak vcera som mala rybku na obed a paradoxne mi to oberanie kosti vobec nevadilo...chcela som obrat vsetko aby som sa najedla :grinning:

a mame za sebou prvu mrkvicku :dizzy_face: :dizzy_face: ...Terezka bola statocna a spapala 10g :grinning: :grinning:
a davala som jej HIPku - tak ten poharik teraz mozem normalne mat v chladnicke a zajtra zasa jej odobrat? nevadi to? :confused:
30. máj 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prtuh = pstruh :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky!Tak, pre kratkost casu sa mi nechce vas citat od vecera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....len pre zaujimavost, dnes uz mam 69kg :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Taze, zatial 4 kg dole a brucho mam skoro ako lavor :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko babulky :wink:
Ste vy sikulky ... sice aj Adelka vstavala o pol siestej, ale ja som sa v posteli este hodinku tvarila, ze spim a nepocujem ju :astonished: ... dnes sa beh nekonal, lebo muzik isiel skor do prace. nevadi, vecer si aspon zacvicimpodla DVD a pojdeme aj na dlhansku prechadzku :wink:

Zuzka, ta kalkulacka je dobra ... mne to vypocitalo, presne tak ako chcem ... ze treba zhodit 6-8kg, ale zato moj pas aj ked vidno ma uzasny obvod :confounded: ... ale som spravne nastartovana, takze cochvila bude zo mna modelka :sweat_smile: :grinning:
30. máj 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Junovka ... sikulka :slight_smile:
30. máj 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka - ked je ten lavor obrateny, tak je to supeeer :grinning:
30. máj 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. máj 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova...jasné do chladničky a zajtra znovu dať. Len si to neohrievaj celé....na niektorých príkrmoch je spotrebovať do 2 alebo aj do 3 dní. Ja som dávala Alnaturu-čistú mrkvičku a malej stráááášne chutila a chutí doteraz...
Liluška si schrupla 2 hoďky...ideme sa hrať...pa
30. máj 2008 o 10:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mavame vacsinou rybu-kapra mangel xodi na ryby..a kosticky nemam ziadne pretoze mi ho pekne ocisti id kosti :grinning: :grinning:
julova kludne mozem ja som to tiez tak robievala :wink:
30. máj 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://picasaweb.google.com/julova237/ARastiemARastiem/photo#5206087636951859010

:grinning: :wink:

Dadi - dakujem...tak som to aj urobila..zasa taky optimista nie som, ze by som dufala, ze na prvykrat by mi zjedla cely poharik :grinning:...tak som ubrala 30 g a len to ohriala...sice spapala len 10 g, ale na prvykrat celkom fajn...a ked sa "zoznamila" s lyzickou, tak uz aj otvarala pusinku :dizzy_face:
30. máj 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka, Terezka je sikulka ... po maminke :wink:

Ja mam rada pstruhy ... a aj dnes bude jeden na veceru :dizzy_face:
30. máj 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak od 2 juna začínam aj ja dúfam že schudnem keď budem mať aspoň písomnú podporu :grinning: . Síce som už začínala s kadejakou diétou a skoro nič nezabralo toto je už posledný raz. Tento mesiac som schudla 1 kg aj to som len cvičila brušáky a cviky na nohy. Jedla viac zeleniny ako obvykle, tak budem v tom asi pokaračovať. Inak jem stále rovnako len s mierou. Tak sa na vás teším teda v pondelok 2.6.2008 o 8.00 hod prvé meranie a váženie. klongi
30. máj 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok