• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
no peknééé foto, a vyzeráš super :slight_smile:
1. jún 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díkes....
1. jún 2008 o 22:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale od zajtra ideme na to a potom budeme vyzerať ešte lepšie..
1. jún 2008 o 22:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem hodiť sprchu a do hajan....pa
1. jún 2008 o 22:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi idem opakovať po tebe
pa
1. jún 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babky, my sme sa vrátili zo stretka, bolo neuveriteľne fantasticky, zajtra ráno pred 8.00 nezabudnite na vstupné miery, teším sa, dobrú noc :wink: :pensive:
1. jún 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boooze baby , ved uz je skoro zajtra.tusim si idem este nieco rychlo dat :grinning: :grinning:
1. jún 2008 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som sa len tak trosku odmerala a odvazila u nasich a teda mam sa za co hanbit.a na stretku som bola jedina velryba. :angry: :frowning2: takze od zajtra natvrdo ale rozumne s kilami zatocim aby som bola na dalsom stretku fit :sunglasses:
1. jún 2008 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, tak miery som uz poslala, uz len vydrzat. tak nech nam kilecka a centimetre ubudaju :slight_smile:))

Jooj julovky a tak som chcela ist na stretko, aspon v nedelu, ze si urobime vylet! No mala nam od piatku len kasle a ma taku nadchu, ze sa v spanku stale budi, co chuda nemoze dychat, tak sme radsej zostali doma.... aby tam este nahodou nenakazila nejake julovcatko! Dufam, ze na dalsie uz budeme fit.
2. jún 2008 o 05:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak náš prvý deň D. Mám za sebou pohár vody. Idem si dať brušáky. :angry: Práve som sa odmerala, no katastrofa. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . K modelke mám ďaleko, ale to nie je môj sen.
Tak nám držím palce :wink: , tento raz to musíme vydržať!!! :sunglasses: :grinning: :wink: :slight_smile:
2. jún 2008 o 06:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, ta nám to dnes začíná, vy ještě spinkáte a já už pracuji, už mám v sobě 3 dcl vody
2. jún 2008 o 06:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, mozem sa este pridat?
a komu treba poslat miery? a co presne? vdakaaaaaaaa :slight_smile:
2. jún 2008 o 06:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj sisinka.
Treba poslať, teraz ráno, kukenzi: výšku, váhu, obvod v cm: prsia, boky, pás.
Pridaj sa k nám! Budem nám veselšie, aj keď mne je do plaču, keď som sa odmerala. :frowning2:
2. jún 2008 o 06:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anmary, vdaka. no, mne je do placu, ked si chcem obliect veci a nejde to, tie letne vecicky sa v skrini akosi cez zimu scvrkli :grinning:
2. jún 2008 o 06:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To mi hovor. Ja si oblečiem, jedny nohavice, ale to len preto, že som si ich nedávno kúpila. :confounded:
2. jún 2008 o 06:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale Cicuše nezúfajte :wink: Nie ste "v tom sami" Čo mám povedať ja, na moju výšku 155cm nikto nemá :grinning: A tie miery, čo som poslala... No hrúza, hotový valec :angry:
2. jún 2008 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tabulka bude aj zverejnena? pre mna to bude motivacia, potrebujem vidiet tie svoje cisla a asi si to nalepim aj na chladnicku :grinning:
2. jún 2008 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zaujimava tema, chcem sa pridat, co treba preto urobit??
2. jún 2008 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj nina. Prečítaj si anmary dnes o 06:13 :wink:
2. jún 2008 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nohavice, čo som obliekla po pôrode tiež neoblečiem :angry: Pritom som ich obliekla ešte minulý rok :fearful:
2. jún 2008 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno, neboj, zvladneme to, ja som nikdy sama nechudla dlhsie ako tyzden, jednoducho to sama neviem, takto to snad vyjde :wink:

nina81 - treba poslať, teraz ráno, kukenzi: výšku, váhu, obvod v cm: prsia, boky, pás.
2. jún 2008 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anmary, uz som jej to skopcila :wink:
2. jún 2008 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SISI ty potvora :grinning: Ale ak ti to pomôže, tak kľudne :grinning: :wink:
2. jún 2008 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anamary, asi si myslela 6:08? ale mimochodom, s tymi nohavicami som na tom podobne, takmer nic nezapnem ....
2. jún 2008 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a komu treba poslat tie udaje?
2. jún 2008 o 06:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno, ty byvas v Bytci? mnaaaaaaaam, tam chodievam na super zmrzku :slight_smile:
2. jún 2008 o 06:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina81 - posli IP kukenzi
2. jún 2008 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj mate nejaky plan ako schudnut?
2. jún 2008 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisi, kúsok od Bytče. Ale zmrzka je preslávená široko-ďaleko :wink: Dobrá, čo? Len tých ľudí ako nakakaných a parkovanie skoro žiadne :confounded: :grinning:
2. jún 2008 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina81 - no, ja musim urcito menej jest a nie krizom-krazom, ja som velmi neporiadny jedak, jem nepravidelne narazovo a tym padom potom aj vela :frowning2:

lekno - my uz sice byvame v BA, ale ked som u rodicov v Ziline, vzdy zajdem aj na zmrzku do Bytce. a navyse to patri jednemu znamemu, teda je to znamy sesternicinho muza
2. jún 2008 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok