Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

danielitka26
5. jún 2008

ale cesto bolo biele a syr tam bol 🙄

danielitka26
5. jún 2008

no idem ja po roborte zastavím sa neskôr ..zatial papa

elise
5. jún 2008

idem aj ja pracovať zatial doschudnutia 😀 😀 😀 papa 😉

danielitka26
5. jún 2008

papa

zunna
5. jún 2008

Ahojte, vy píšete rýchlejšie ako ja dokážem čítať. 😉
Mhm, že aspoň 40 minút sa aeróbne hýbať, aby sa začal spalovať tuk ? ...
No to mám čo robiť! 🙂 No, asi si to cvičenie preplánujem na čas pred spaním, keď už malý spoľahlivo spí, príp. na neho pozrie manžel.
Ale chcem sa aj pochváliť, ja to normálne nechápem, za tie tri dni som schudla kilo a pol, ani som nevedela, že sa to tak rýchlo dá. A pritom som sa nijako moc neobmedzovala, len som nejedla sladkosti a po siedmej.
Asi to tak ľahko a rýchlo nepôjde aj ďalej, ale ako motivácia na začiatok celkom dobré.
Ináč, pribrali ste niektorá pri kojení? Všade sa píše, že kojením sa chudne, no a ja som po pôrode mala toľko koľko pred otehotnením, zato teraz mám pri kojení už o desať kg viac.
Tak nech sa nám darí, pekný deň.

vladkaz1
5. jún 2008

Ahojte tak ja som dnes spravila leco to je dobre nie?
Unás prsí takze korcule vynecham dnes,uz mám aj ja prehresok vcera som zjedla kusok kolacika 😝 som neodolala 😅 😕

danielitka26
5. jún 2008

http://www.vtip.sk/hra.php?id=31

skúste si kliknúť sem 🙂

danielitka26
5. jún 2008

a zacvičte si aerobic s bushom 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
5. jún 2008

😀 dani motivácia? 😉

danielitka26
5. jún 2008

vladka ano 😀

vladkaz1
5. jún 2008

😀 tak ideme na to no nie? hehe
Ja som dnes jak zbitý pes nic sa mi nechce 😝

danielitka26
5. jún 2008

mňa bolí krčná chrbtina ale nejako prežijem 😝

vladkaz1
5. jún 2008

chuda to jr asi tym pocasím u nas leje 😝

zuzana1979
5. jún 2008

na mna uz ide opat hlad, ranajkovala som este pred siestou. ☹ mam tu v praci jahodky, asi si dam trosku z nich, lebo obed je az okolo pol dvanastej az dvanastej.

vladkaz1
5. jún 2008

Ja som si povedala kaslem na to aby som hladovala radsej si dam viacej porcii denne ale v malom mnozstve a normal som si na to zvikla,neni som hladna nervozna a je mi fajn 😀

danielitka26
5. jún 2008

no u nás lialo včera ...ale strašne až tak že nám v záhrade nebolo zeleninu vidno ...stálo tam asi 4cm vody ☹ dobre že sme to deň predtým okopávali

vladkaz1
5. jún 2008

😕 😕 Fakt?
U nás vcera len sprchlo a pozeram ze uz ani teraz neprsí 🙂

danielitka26
5. jún 2008

no a moja starka býva od nás 6 km a tam ani kvapka ...tam som kvety sadila do betónu taká bola tá zem tak som potom musela behať s krhlou a polievať 😝

danielitka26
5. jún 2008

idem si ja do obchodu kúpiť melón ...budem mať na obed 😵 😵 😵

vladkaz1
5. jún 2008

🙂 ja som mala leco 🙂 pa inak sory dnes pisem len tak o nicom lebo sa citimako keby ma auto preslo 😝

danielitka26
5. jún 2008

neboj dobre bude aj ja som zlomená no nie každý deň môže byť dobrý deň 😖

salajcatko
5. jún 2008

tak ryža s cesnakom udusená, kuracie prsia s fazulkou udusené 🙂 a už len dúfať, že si naložím polovičnú porciu a bez tatarky 😀
a večer idem civíčiť - aspoň teda to mám v pláne, snád sa zadarí, držte palčeky 🙂

vladkaz1
5. jún 2008

🙂 sajcatko drzím ti palceky tak teda pri tom obede sa drz vyzerá to mnam 😀

julova
5. jún 2008

Danieli - aj my uz mame melonik v chladnicke 😀...dame si poobede...do obedu mam este hodinku, ale uz som si ho pripravila 😉

a som pysna na nasu Terezku kraaasnu...taaak pekne spapala dnes zemiacik...plnu porciu 😀...tak som rada, ze nam to prechadzanie na prikrmy takto pekne postupuje, ked uz kojenie nie moc vyslo 😔 😵

vladkaz1
5. jún 2008

Baby kto to uklada tie miery vcera som posielala na druhyjun miery a neni som v tabulke...hmm? ci to uz sa neda?

anmary
5. jún 2008

Kukenzi ukladá, možno že nemala čas, neboj budeš s nami bojovať 😀 vladkaz1

vladkaz1
5. jún 2008

😀 diki noooo potom musím xixi

nathalie111
5. jún 2008

ahojteee...dnes som sa prvykrat od nedele vazila..mam 61.2 kg...jupiiii...ide to doleeeeeeeee.... 🙂 🙂

dada2007
5. jún 2008

nathalie111...super 😀 😀 aj mne sa pohla váha smerom dolu....len dobre viem, že na začiatku to ide ľahko, lebo ide z nás voda....až potom túčik... 😅 😅

danielitka26
5. jún 2008

ahojte tak ja som už domka šťastne som docestovala domkov aj s melónikom 😀 😀 😀

o chvílu sa môže ísť obedovať 😵