Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

jesika26
6. jún 2008

ahoj susik - ja ked mám menštruáciu, tak sa ani nevážim a ani nemeriam, lebo váha mi ukazuje aj 2kg hore a to je dosť deprimujúce 😉 , jasne telo vtedy zadržiava vodu, tak preto

julova
6. jún 2008

susik - aj ja prave mrchujem a mam 0,5 kg dole po vcerajsku 😕 😀 ...ale nafuknuta som tiez, takze meranie necham az na pondelok 😉

a dobre ranko vsetkym 🙂

dada2007
6. jún 2008

ahojte chuduľky moje...ďakujem za slovíčka podpory...ocinovi odkážem!!! Sa poteší, že na neho myslia "iné ženy" 😀 😀 😀 Chcem im zavolať, že akú mali noc a dúfam, že dnešné vyšetrenia neukážu nič zlé a bude to OK.

Ja práve kávičkujem, raňajky až neskôr. No keďže som ešte menštruáciu nemala, myslím od tehu, tak neviem ako to bude teraz po pôrode, ale tiež sa mi nafúklo brucho a pribrala som kilo-dve....

vesi
6. jún 2008

dobré ránko kočky 😀
práve som raňajkovala corn flakes - netuším ako sa to píše 😝 , ideme do škôlky a potom si dám kávičku, kúpila som si trstinový cukor do kávy 😀

ja sa počas mrchy nebudem vážiť ani merať, lebo vtedy mám fakt megarozmery 😝 😀

selu
6. jún 2008

dobre ranko hubenourky 😀

tak ja vcera stoupla nedockave na vahu a mela o pul kila vic nez v to pondeli 😠 😀 😀 😀 🤐 ...a to nemluvim o tom, ze jsem byla 2x na bruslich na hodinu ajednou na bazene a sladke uz taky nezeruuuuuuu, ale co, snad se to dostavi posleze 😕 takze v pondeli se uvidi, snad se o vikendu nejak neprezeru 🤐 🤐 🤐

a k te ms, ja ji teda nemam uz rok 😀 a doufam ze jeste tak rok mit nebudu 😝 ale mivala jsem i o dve kila vic, takze bych ty udaje proste podala, ale s tim, ze bych vedela, ze tam byla mrcha 😉

susik77
6. jún 2008

Ja mam prave dostat ms niek. buduci tyzden, asi tam dam udaje z tohto tyzdna-z piatku, al. nedele.

selu
6. jún 2008

susik, taky reseni 😉

violoncielka
6. jún 2008

ahoj babky,tak ja som zatial na tom rovnako.Sice sa snazim nejest sladkosti,ale zatial to nejak nepomaha-budem musiet nasadit viac sportu.Chcela som zacat kazde rano na lacno behat,ale od utorka tu v Italy stale prsi 😒
Tak snad od buducich dni.
Ja sem budem pisat iba po tyzdnoch a aj vazit sa budem iba raz za tyzden.
Inac ste sa rozpisali....ze jeden ani nestiha citat co vsetko praktizujete 😉

Kazdy tyzden mame zasielat vysledky snazenia?

danielitka26
6. jún 2008

selu ide o centimetre nie o kilá ....ja som do včera nabrala 1,5 kg nazad čo som dovtedy schudla a dnes ráno za včerajší trest som som mala dole nie 1,5 ale 2 kg ale na centimetroch to odbúda krajšie 😵 😵 😵 😵

juloviatko prajem tatíkovi skoré uzdravenie nech je skoro fit

vesi susik ahojte

julova
6. jún 2008

Dadi - tak este aj ja - dalsia zena - pozdravujem tatina 😀...nech sa mu skoro ulavi a je fit 😉

som sa odmlcala, bo sme si s malou este schrupli skoro na 1,5 hodinky 😀...ale ranajky som mala uz predtym 😉...aspon bude rychjelsie desiata 😀

dada2007
6. jún 2008

babenky, díkes.... 😀 😀 😀 vše odkážem!!!
práve raňajkujem chlebík, hydinová šunka a 3 rajčinky. Baby od pondelku som nemala chleba....sa teším, ako keby ste mi dali čokoládu Milku 😅 😅 😅 mňamky....

vladkaz1
6. jún 2008

Ahojte herecky tak vidím že ste vsetky po ranajkách 🙂 a ja som este nejedla .
Mala mi vstala o 4-40 rano tak sme bojovali az do teraz tak sa idem najest aj ja. 🙂
Pozeram ze vsetky bojujete pekne tesim sa svami 🙂
A inak je mi luto ze ti padol tatinko skore uzdravenie prajem 😵

vesi
6. jún 2008

čaute tak som na chvíľu tu, dnes vynechám aerobik, behám po byte s vysávačom a prachovkou 😀 teraz čakám kým vyschne zem 😀 potom ešte hodím brušáky 😝 😀 na obed bude pečené kura - ja jem len biele mäsko bez kože a nové zemiaky, ale len trošku a kopec zeleniny 😀

vladkaz1
6. jún 2008

🙂 dobre ja som sa práve vážila pribrala som kilo sakra nechápem ved nic take nejem ,ale je pravda ze som vynechala 4dni korcule bo sme boli chorí .

julova
6. jún 2008

Moni 😉 ....co hovoris na Panelak? 😀....

ja uz mam doma rotanu, tak poobede vyskusam, co na to povie moja jazva 😕

vesi
6. jún 2008

ahoj zuzi 😀 je to čoraz zaujímavejšie 😀 aale kordiak sa riadne zapotí kým budú výsledky 😀
s tým cvičením optarne 😉 ako si na tom s vyšívaním?

julova
6. jún 2008

Moni - veru - tie jeho vysledky natahuju ako gumu v trenkoch...teraz sa divno uskrnul pri tej Zuzane B 🤐 😀
a podla mna interupcia nebude 🤐 😕

a jasne - opatrne 😉....a vysivanie-vcera som si ani nepichla 😀...som dostala mrchu a taka som bola nijaka...cely clovek bolel, tak sa mi nechcelo hrbit este pri vysivani...ale dnes snad dobehnem, uz je mi lepsie 🙂

vesi
6. jún 2008

veru, nebolo povedané či je to ona, či nie 😝 a tiež si myslím, že interupcia nebude alebo sa rozhodne miša pre iného Dr....
ja dnes upratujem ,aby som mala celý víkend na vyšívanie 😀 MM bude doma, tak nech berie deti von 😀

vesi
6. jún 2008

a ja som pri menzese v prvý deň totálne nepoužiteľná 😀

klongova
6. jún 2008

Baby a čo vyšívate je obrázky hlavne detcké alebo aj kvetinky no momentálne Ásijskú Kňažku z časopisu Rozárka č. 4/2006 už sa s tým trápim od 1.8.2007 sále nemám čas dokončiť to ale dúfam že do 1.8.2008 to bude už aj zarámované to je mužova robota aspoň niečo.
Inak ku chdnutiu cvičím každý večer cez reklamu paneláku inak by som nemal z ničoho vôbec nič. Takto to mám aspoň zatriedené a chvílu oddychujem potom makám a potom zese oddychujem. Pekný deň klongi

penguin1
6. jún 2008

dobry den, babule!
ako sa drzime?
julova, potom hod "recenziu" na rotanu 😀
ja som dnes ranajkovala kavicku a krajicek chleba s florou a eidamom. na obed mam neviem co... nic ma nenapada. a na veceru jogurt. 😉 ja mam problem s tymi obedami. ranajky a vecera sa vzdy najdu ale to hlavne jedlo... 😖

julova
6. jún 2008

http://picasaweb.google.com/julova237/MojeVIvky...
ja dokoncujem toto momentalne 🙂

pengui - urobila som 750 otacok a mam dost 😝 😀 ...super vec to je 😉...sice po tych par minutach este nemam pas ako osa, ale to sa spravi 😀...rotana sa mi luuubi 😉

penguin1
6. jún 2008

a mas taku pocitadlovu? a z toho hej.sk?

penguin1
6. jún 2008

k tomu vysivaniu... 😎 je to uzasne! klobuk dole! 😵 ale asi vam nezavidim to pocitanie a namahanie si oci 😅 ale zas na druhej strane ta radost z hotoveho diela je asi neopisatelna 😵

julova
6. jún 2008

pengui - hej z hej mam 😀...a pocitadlovu 😉

penguin1
6. jún 2008

supis! objednam aj ja 🙂 uz sa tesim... to cvicenie ma akosi vzalo.. 😎 serku rano a serku pri panelaku 😀 😵 vcera som sa snazila vystret nohu hore do praveho uhla, baby, ja mam nejake skratene slachy... sak to mi nejde. ale kazdy vecer sa trapim a natahujem to 🙂 😀 😀 😝 😅 🙄

vesi
6. jún 2008

ahojte, tak ja mám tu album s výšivkami
http://fotoalbumy.azet.sk/vesi1910/moje-vysivky...

zuzi, prosím ťa chcela som tam pridať tú bordovú, ale niečo sa tam pomenilo a neviem to spraviť, nevieš ako na to? dám tam fotku, ale potom neviem ako to mám potvrdiť alebo čo, neukáže sa mi v albume... 😠

julova
6. jún 2008

Moni - neviem ☹...tiez som kukala jak puk, co su to za novoty...vobec tomu tam nerozumiem, tak som si urobila albumy vsetky na googli a azet asi zrusim 😖

vesi
6. jún 2008

no, špekulujem nad tým,ale teraz sa mi nechce 😝

penguin1
6. jún 2008

teda vesi! nieco uuuzasneee 😵 😵 nemam slov! 😵 😵 😵
ale slov nemam ani na seba... prave som si supla do ust lyzicku. 😲 a s cim? 🙄 s grankom! 😠 ide ma sibnut, ale ta chut bola neodolatelna 😀 😝 😔 🤐 🤐 sa hanbim... 😔 😔 vecer si dam o jednu serku navyse, slubujem! 😉