• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
Tak, už som ju zmenila na dievča :wink:
6. jún 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, kde ste všetky, ešte vylihujete? alebo kuchtíte? :grinning:
7. jún 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau Moni - zhrnies mi prosim Ta strucne vcerajsi panelak? :grinning:...
a ja balim vecicky co su nam male - pre sesternicu - v juli sa jej narodi mala Dominika :dizzy_face: ...a popritom desiatujem :grinning:
7. jún 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky
ja nevylehavam, nase ditko vstavalo pred sedmou :grinning: a uz zase chrnikuje a ja se pujdu vrhnout na obed, file s bramborem, i nas tata si chce dat, coz se divim :confused: :grinning: :grinning: :grinning: ...no a hned po obidku vyrazime ke tchanovcum na chatu :sunglasses:
7. jún 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, pani jarmila skoro skolabovala, alenakoniec to nebolo až také zlé a s jakubom si potom púšťali vláčik :grinning:
angie, zistila, že ten čo chce predať byt sa pozná s jej otcom, tak možno niečo poriešia, bajza spravil michaele zákrok, ale nebolo mu všetko jedno...kordiak stále obvoláva bývalky, či sú zdravé :grinning: viac ma nenapadá... :grinning:
7. jún 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ten zakrok som "prepasla"...som cakala ze to viac natiahnu, ked uz Kordiaka tak mucia tymi vysledkami :frowning2:...no skoda...som myslela, ze babo nakoniec ostane..este som videla ako Kubovi uletela puklica...ale vobec to nemam ucelene :grinning:...tak dakujeeem :slight_smile:
7. jún 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, volajako to tu zanedbavam a stravu takisto :sweat_smile: . som trochu s malym behala po lekaroch s pupcekom.
zuzi, dufam, ze si nevyfukla tu moju rotanu pripravenu k odberu :angry: :grinning: . dufam, ze na nu nezabudnem v pondelok. uz sa tesim :sunglasses:
7. jún 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, zatím se držím, sladkému odolávám, i když včera slavil kolega 30 tak jsem něla jeden mylý zákusek, druhý jsem donesla dětem. Včera u nás byli pivní slavnosti, jen se slinky tekli, pečené prasátko, maso na grilu, klobásky, ale odolala jsem a dala si s MM na polovinu 1 bramborák a pivo se může takže 3 :grinning: . Pomaly si začínám zvykat na pravidelnost 5 hídel a menší porce.
Dnes na oběd zeleninová polívka a čočka - 1 naběračka a půl krajičku chleba. Statečně jsem odolala vdolkám se šlehačkou. :wink:
Holky, koukáte na fotbal?
7. jún 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak, baby ja sa tu na tejto teme s vami lucim, nakolko som dnes s tym rachla, pretoze vcera vecer som sa uz necitila dobre.Schudla som za necele 2 tyzdne 5 kil a to mi staci.To kilo hore -dole co som chcela, aby som mala 67 kg :wink: .Drzim Vam vsetkym palce, aby ste to dotiahli do takeho konca, kde tuzite byt s rucickou na vahe :wink: Krasny dietny den Vam prajem :wink:
7. jún 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi - bozechraaaan...z Teba taka autorita fici, ze by som si nedovolila :grinning: :wink:
7. jún 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
junovka :sunglasses: gratulujem k uspechu! ale sem tam by si nas mohla prist "nakopnut" :grinning: :grinning: to si zhodila z tej dvojtyzdnovky? supis!!!! :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja som dnes ranajkovala kavu, vianocku jemne potretu maslom, na obed dve buchty-neodolala som u babicky :confounded: :grinning: , teraz mam jogurtik a na veecu neviem... :unamused:
7. jún 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pengi, vianočka a buchty?!!!! ale už aj brušakovať :angry: :grinning: :grinning:
7. jún 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, baby ake vahy mate doma, ja si idem kupit, co by ste mi poradili, obycajnu alebo s meranim tuku? kamaratka u ktorej sa vazim, ma obycajnu digi vahu.
7. jún 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám úplne obyčajnú, klasickú, veľmi jej nedôverujem, skôr meraniu :stuck_out_tongue_closed_eyes: keby som sa mala znova rozhodnúť akú kúpiť, tak by som radšej investovala do kvalitnejšej a presnejšej :unamused:
7. jún 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdar herečky :wink: Tak čo, ako sa darí? Z hrnca sa parí, čáry-máry :grinning: Mne už z toho chudnutia šiby ryby :angry: Ja som ráno jedla jogurt a do neho čokoládovo-orieškové musli. To namiesto sladkostí ale iba na raňajky :wink: A na obed 1 sójový rožok-cesnakový s maslom, salámou, syrom a k tomu paprika a redkvičky. Dnes bolo od rána krásne, tak som sa rozhodla, že nevarím. Chcela som ísť vyplevať tú moju skalku, lebo už je ako prales. A kým malá zaspala, tak začalo pršať. Nech to para tlačí :angry: Ahoj pingi :wink:
7. jún 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina, jamám obyčajnú nedigi váhu :wink:
7. jún 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekde som citala ze sa ta s meranim tuku a vody nemoze v tehotenstve pouzivat, ale netusim ci je to pravda
7. jún 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ja netuším... :confused:
7. jún 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau lekno, vesi! tak ako?
ja mam vahu obycajnu "jazyckovu", ale asi vymenim za novu... tato sa mi nepaci, vela ukazuje :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pengi, aj tá moja je nejaká pokazená :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. jún 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj tá moja bola, ale raz som od zúrivosti po nej poskákala a hneď začala ukazovať o 2 kilá menej :grinning:
7. jún 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno, ja sa bojim, ze ked poskacem, pokazi sa este viac :grinning: :grinning: ale zas by bol o dovod viac, kupit novu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
urobila som si rohlik so syrom a zeleninou... teda skor sa da povedat zeleninu s rozkom :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne sa tesim az si kupim tu vahu, dufam ze ma nebude rozculovat :slight_smile: a nebude vela ukazovat javascript://
javascript://
7. jún 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako rozoznam ze pecivo je naozaj celozrnne a nie len tvariace sa zdravo? som si vcera nakupila vsetky druhy peciva co som nasla v meste a neviem, nieco mi prislo az moc tmave
7. jún 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, som citala, ze zo mna fici afrodita :sunglasses: :grinning: , no ale aj autorita sa mi lubi :grinning:
7. jún 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, tak to zistíš ťqžko, iba ak je pri ňom napísané zloženie :unamused: lebo niektoré tmavé sú len skaramelizované...
čerti, sa nezdáš :grinning: :grinning:
7. jún 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, do niektorého pečiva nahádžu všelijaké semienka a prifarbia a predávajú ako celozrnné :unamused: Čo už... Ani nevieme, čo jeme :pensive:
7. jún 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, takze obycajny lacny chlieb zafarbeny karamelom a posypany slnecnicou :frowning2: , to je teda ale pekny podvod, nevidela som tam nikde zlozenie, myslis ze sa to da vypytat v obchode, ze to niekde uvadzaju?
7. jún 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, skutocne celozrnne pecivo dostanes len veeelmi tazko. uprimne, este som na take nenatrafila :grinning: . poradim ti, kupuj si radsej chleba, predavaju ho vacsinou krajany a na obale mas aj zlozenie. tie celozrnne by mali byt take hutnejsie - myslim to cesto, take tazsie ako u normalneho psenicneho chleba, aj ked jasne, ze aj tie musia obsahovat ciastocne psen. bielu muku, inac by sa to nedalo jest. skus trebars zn. Fit chlieb - predavaju 2-3 druhy
7. jún 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok