Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

lekno
6. jún 2008

Tak, už som ju zmenila na dievča 😉

vesi
7. jún 2008

čaute, kde ste všetky, ešte vylihujete? alebo kuchtíte? 😀

julova
7. jún 2008

cau Moni - zhrnies mi prosim Ta strucne vcerajsi panelak? 😀...
a ja balim vecicky co su nam male - pre sesternicu - v juli sa jej narodi mala Dominika 😵 ...a popritom desiatujem 😀

selu
7. jún 2008

ahojte babulky
ja nevylehavam, nase ditko vstavalo pred sedmou 😀 a uz zase chrnikuje a ja se pujdu vrhnout na obed, file s bramborem, i nas tata si chce dat, coz se divim 😕 😀 😀 😀 ...no a hned po obidku vyrazime ke tchanovcum na chatu 😎

vesi
7. jún 2008

zuzi, pani jarmila skoro skolabovala, alenakoniec to nebolo až také zlé a s jakubom si potom púšťali vláčik 😀
angie, zistila, že ten čo chce predať byt sa pozná s jej otcom, tak možno niečo poriešia, bajza spravil michaele zákrok, ale nebolo mu všetko jedno...kordiak stále obvoláva bývalky, či sú zdravé 😀 viac ma nenapadá... 😀

julova
7. jún 2008

tak ten zakrok som "prepasla"...som cakala ze to viac natiahnu, ked uz Kordiaka tak mucia tymi vysledkami ☹...no skoda...som myslela, ze babo nakoniec ostane..este som videla ako Kubovi uletela puklica...ale vobec to nemam ucelene 😀...tak dakujeeem 🙂

certica
7. jún 2008

caute, volajako to tu zanedbavam a stravu takisto 😅 . som trochu s malym behala po lekaroch s pupcekom.
zuzi, dufam, ze si nevyfukla tu moju rotanu pripravenu k odberu 😠 😀 . dufam, ze na nu nezabudnem v pondelok. uz sa tesim 😎

m311293
7. jún 2008

Ahoj holky, zatím se držím, sladkému odolávám, i když včera slavil kolega 30 tak jsem něla jeden mylý zákusek, druhý jsem donesla dětem. Včera u nás byli pivní slavnosti, jen se slinky tekli, pečené prasátko, maso na grilu, klobásky, ale odolala jsem a dala si s MM na polovinu 1 bramborák a pivo se může takže 3 😀 . Pomaly si začínám zvykat na pravidelnost 5 hídel a menší porce.
Dnes na oběd zeleninová polívka a čočka - 1 naběračka a půl krajičku chleba. Statečně jsem odolala vdolkám se šlehačkou. 😉
Holky, koukáte na fotbal?

junovka
7. jún 2008

Tak, baby ja sa tu na tejto teme s vami lucim, nakolko som dnes s tym rachla, pretoze vcera vecer som sa uz necitila dobre.Schudla som za necele 2 tyzdne 5 kil a to mi staci.To kilo hore -dole co som chcela, aby som mala 67 kg 😉 .Drzim Vam vsetkym palce, aby ste to dotiahli do takeho konca, kde tuzite byt s rucickou na vahe 😉 Krasny dietny den Vam prajem 😉

julova
7. jún 2008

certi - bozechraaaan...z Teba taka autorita fici, ze by som si nedovolila 😀 😉

penguin1
7. jún 2008

ahojte!
junovka 😎 gratulujem k uspechu! ale sem tam by si nas mohla prist "nakopnut" 😀 😀 to si zhodila z tej dvojtyzdnovky? supis!!!! 😎 😵 😵
ja som dnes ranajkovala kavu, vianocku jemne potretu maslom, na obed dve buchty-neodolala som u babicky 😖 😀 , teraz mam jogurtik a na veecu neviem... 😒

vesi
7. jún 2008

pengi, vianočka a buchty?!!!! ale už aj brušakovať 😠 😀 😀

nina81
7. jún 2008

ahojte, baby ake vahy mate doma, ja si idem kupit, co by ste mi poradili, obycajnu alebo s meranim tuku? kamaratka u ktorej sa vazim, ma obycajnu digi vahu.

vesi
7. jún 2008

ja mám úplne obyčajnú, klasickú, veľmi jej nedôverujem, skôr meraniu 😝 keby som sa mala znova rozhodnúť akú kúpiť, tak by som radšej investovala do kvalitnejšej a presnejšej 😒

lekno
7. jún 2008

Nazdar herečky 😉 Tak čo, ako sa darí? Z hrnca sa parí, čáry-máry 😀 Mne už z toho chudnutia šiby ryby 😠 Ja som ráno jedla jogurt a do neho čokoládovo-orieškové musli. To namiesto sladkostí ale iba na raňajky 😉 A na obed 1 sójový rožok-cesnakový s maslom, salámou, syrom a k tomu paprika a redkvičky. Dnes bolo od rána krásne, tak som sa rozhodla, že nevarím. Chcela som ísť vyplevať tú moju skalku, lebo už je ako prales. A kým malá zaspala, tak začalo pršať. Nech to para tlačí 😠 Ahoj pingi 😉

lekno
7. jún 2008

Nina, jamám obyčajnú nedigi váhu 😉

nina81
7. jún 2008

niekde som citala ze sa ta s meranim tuku a vody nemoze v tehotenstve pouzivat, ale netusim ci je to pravda

lekno
7. jún 2008

Ani ja netuším... 😕

penguin1
7. jún 2008

cau lekno, vesi! tak ako?
ja mam vahu obycajnu "jazyckovu", ale asi vymenim za novu... tato sa mi nepaci, vela ukazuje 🙄 🙄 😀 😀 😀 😀

vesi
7. jún 2008

pengi, aj tá moja je nejaká pokazená 😀 😀 😀

penguin1
7. jún 2008

😀 😀 😀 😀

lekno
7. jún 2008

Aj tá moja bola, ale raz som od zúrivosti po nej poskákala a hneď začala ukazovať o 2 kilá menej 😀

penguin1
7. jún 2008

lekno, ja sa bojim, ze ked poskacem, pokazi sa este viac 😀 😀 ale zas by bol o dovod viac, kupit novu 😝
urobila som si rohlik so syrom a zeleninou... teda skor sa da povedat zeleninu s rozkom 😀 😀 😀

nina81
7. jún 2008

normalne sa tesim az si kupim tu vahu, dufam ze ma nebude rozculovat 🙂 a nebude vela ukazovat javascript://
javascript://

nina81
7. jún 2008

baby ako rozoznam ze pecivo je naozaj celozrnne a nie len tvariace sa zdravo? som si vcera nakupila vsetky druhy peciva co som nasla v meste a neviem, nieco mi prislo az moc tmave

certica
7. jún 2008

zuzi, som citala, ze zo mna fici afrodita 😎 😀 , no ale aj autorita sa mi lubi 😀

vesi
7. jún 2008

nina, tak to zistíš ťqžko, iba ak je pri ňom napísané zloženie 😒 lebo niektoré tmavé sú len skaramelizované...
čerti, sa nezdáš 😀 😀

lekno
7. jún 2008

Veru, do niektorého pečiva nahádžu všelijaké semienka a prifarbia a predávajú ako celozrnné 😒 Čo už... Ani nevieme, čo jeme 😔

nina81
7. jún 2008

aha, takze obycajny lacny chlieb zafarbeny karamelom a posypany slnecnicou ☹ , to je teda ale pekny podvod, nevidela som tam nikde zlozenie, myslis ze sa to da vypytat v obchode, ze to niekde uvadzaju?

certica
7. jún 2008

nina, skutocne celozrnne pecivo dostanes len veeelmi tazko. uprimne, este som na take nenatrafila 😀 . poradim ti, kupuj si radsej chleba, predavaju ho vacsinou krajany a na obale mas aj zlozenie. tie celozrnne by mali byt take hutnejsie - myslim to cesto, take tazsie ako u normalneho psenicneho chleba, aj ked jasne, ze aj tie musia obsahovat ciastocne psen. bielu muku, inac by sa to nedalo jest. skus trebars zn. Fit chlieb - predavaju 2-3 druhy