Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

sticker
17. jún 2008

Jáj, to som tuším videla aj čítala debatu o tej domácej pekárni 🙂 . A zavrela som to s tým, že ja nikdy nebudem mať takú doma 😅 😀

danielitka26
17. jún 2008

opúšťam vás lásky moje pappa

druhyjun
17. jún 2008

dodatocne Danieli - vsetko NAAAAJ 😉

Leknusik - jaaaaak slubotechna 😠 😀 ...ideme coskoro zaobstarat nove faro, tak nalozim setkych a hajde na vylet...este si vyrobim predlohu na fajnu klobasu a uvidis to potom! 😀 😀 😉

druhyjun
17. jún 2008

ehm - juuliska sa neprehlasila pod svoj nick 😀

julova
17. jún 2008

😀

vesi
17. jún 2008

ahoj zuzi 😀 tak ako to bude s tými víkendmi v júli, kedy môžeš? 🙂 teda konkrétne soboty 😀

julova
17. jún 2008

Moni - no mal by tam mat muz aj dovolenku jeden tyzden, ale neviem ktory...ale ked berem do uvahy, ze bude robit, tak volne soboty ma 5.7. , 19.7. a potom este 2.8. ale to uz je august 😀

vesi
17. jún 2008

O.K. asi to navrhnem na toho 19.7. lebo 5. je sviatok, neviem ako idú autobusy...mne nevadí ani august, tak sa popýtam ostatných 🙂

julova
17. jún 2008

tak keby nahodou - tak potom este 16.8. a 30.8. 😀 😉

danielitka26
17. jún 2008

dakujem juloviatko

aj ja chcem stretko ak o tom kecáte ...akurát som spapala zmrzku 😖 no čo už dnes mám odpustené 😀

vesi
17. jún 2008

O.K. zuzi, už som navrhla 19.7. tak uvidíme 😀 ale prinesieš nám Terezku aspoň ukázať? 😕 😀

julova
17. jún 2008

jasne ze aj s Terezkou prideme...a bud by potom s nou isiel muz domov, alebo budeme az do konca vsetci traja 😉...podla toho aka bude...ale s tym pocitam, ze aj ona pojde 🙂

vesi
17. jún 2008

O.K. to som rada, ja prídem sama, budem mať výlet a hlavne oddych!!! 😀 ináč ja si myslím, že kto chce sa môže pridať aj ked nevyšíva čo ty na to? 😕

danielitka26
17. jún 2008

jaaaj to len vy vyšívačky tak nič 🙄

danielitka26
17. jún 2008

ajeje kam kllesáme ???

certica
17. jún 2008

hej, aj ja stem stretkooooo 😠
dani a co oslava? nejaku tortu by to hadam znieslo, nie? 😀

elise
17. jún 2008

ahojte modelky😀 😀
už organizujete stretko? 😕 človek na chvílu maká ... 😀 😀 😀

julova
17. jún 2008

Moni - jasne ze nevadi. sak do chce moooze a Peta to ma prikazom 😀...spoznat certicu a s kludom mozem na onen svet 😀 😀

certica
17. jún 2008

ha-ha, zuzi neboj, ja som sice nervak, ale cudzich nezabijam 😀 , no ale narastla som o nejaky ten centak 😎 😀

certica
17. jún 2008

no a skludom mozes aj onee 😀

julova
17. jún 2008

sak nervak som aj ja...by som sa hadam ubranila ak by bolo treba 😀

vesi
17. jún 2008

jasné baby, kto chce na stretko predbežne 19. júla, čas a miesto ešte dohodneme, tak mi píšte do IP 😀 aby sme mali prehľad 😉
certi, aj ja ťa túžim spoznať a tiež by som sa ubránila 😀

danielitka26
17. jún 2008

peťulka mám tortu keby mám foťák aj ti odfotím akú ...v červenom melóne napichané sviečky 😀 😀 😀 😀

danielitka26
17. jún 2008

vy ma zabijete26júna stretko 12 svadba 19 stretko 25 vyšetrenie v bb 29 stretko nízke tatry a medzitým niekde týdeň na duchonke 😝 😝 😝 😝 ale ja všetko stíham 😀

lekno
17. jún 2008

Juli, už nech si tu! 😀 A predkresľovať nemusíš, nejakú klobásu hádam doma nájdem 😝 😀
Dani, máš plný diár, čo? 😅

danielitka26
17. jún 2008

no to ano lenušik a ak mi hodia medzi to nejaké dalšie vyšetrenie alebo nebodaj nemocku tak som passe

lekno
17. jún 2008

Když ne prasse 😀

lekno
17. jún 2008

Tak je dobre 😀

danielitka26
17. jún 2008

to som aj bez toho 😀