Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

certica
14. jún 2008

vesi, tiez ta smirujem 😀 , aj lusil musim trochu, nech mam prehlad, co cele dni robi 😀
lekno, ja som mala kavenky vcera 😅

certica
14. jún 2008

a inac, zas mam kramy abo co, ja uz fakt neviem. tieto stavy poporodne fakt nemusim 🙄

vesi
14. jún 2008

čerti 😀 ja mám PMS, to prežívam horšie ako samotný menzes 😠

lekno
14. jún 2008

Ja podľa E. Sipeky. Jem v podstate všetko, snažím sa miesto príloh viac zeleniny, aby toho bolo viac a viac bielkovín ako sacharidov, aby som nebola stále hladná. A snažím sa nejesť sladkosti. Ale dnes som neodolala 😠 Ale nič sa nedeje, pokračujem ďalej 😉 Hlavne nedržím žiadnu dietu, lebo som slaboch a keď varím pre všetkých, tak proste nevydržím. Dietu vydržím chvíľu a potom to dobehnem aj s úrokmi. Kedysi po druhom pôrode som mala 59 kg. A toľko som chudla, až som sa vychudla na 75kg 😠 😀 No čo ti budem hovoriť. Pri poslednom som pribrala len 5,5 kg, takže to bolo celkom o.k. 2.júna som začala na váhe 62kg a teraz mám 60, tak ak to takto pôjde ďalej, budem spokojná. Pomaly, ale isto. A hlavne nie späť 🙂

certica
14. jún 2008

kurna, musim ist, dite mi place

vesi
14. jún 2008

lekno, ja chudnem rovnako ako ty, spôsob aj kg, zatiaľ 2 dole 😀
čerti, ahoj 🙂

lekno
14. jún 2008

No konečne ste tu holky z naší školky 😀 Čerti 😉 Vesi môj mangel tvrdí, že mám predmenštruačný, cezmenštruačný aj pomenštruačný syndróm 😀

lekno
14. jún 2008

Vesi, ale ty máš viac v cm 😠 🙂

danielitka26
14. jún 2008

ahojte chudulky moje 😵

lekno
14. jún 2008

Čaf Dany 😉 Zasa sme tu len my dve samomluviace 😀

danielitka26
14. jún 2008

no jooo my dve a nikto 😀 😀 😀 😀 ako sa máš moja ??? aký si mala day???

danielitka26
14. jún 2008

dobrú noc vám a ja sa idem zabávať 😵 😵 😵

lekno
14. jún 2008

Jaj Dany, deň som mala nič moc. Ninka má stále od utorka teploty. Boli sme na očkovaní a najskôr mala teploty z toho. Vo štvrtok jej to prešlo a od včera večera znova. Má aj v ústach afty, tak asi z toho. Ak jej to do pondelka neprejde, tak s ňou budem musieť ísť.

lekno
14. jún 2008

Dobrú zábavu 😀 😀 😀

julova
15. jún 2008

hu 😀

vcera mi ten dejak tak nejak ubehol, ze som si sem ani neskrtla 😅
a dnes uz je nedela 😕 ...zajtra ocakavam cerstve miery 😀

sa mi dnes nejak posunulo jedenie...malinka vstala az o osmej 😵

vesi
15. jún 2008

ahoj zuzi, ja nové miery nedodám, očakávam mrchu, takže som na tom rovnako ako min. týždeň, stojím na váhe aj v cm 😝

máš ty, ale ohľaduplné dieťa, nechá maminu vyspinkať v nedeľu ráno 😀

julova
15. jún 2008

😀...nooo Moni...tak mas miery tento tyzden odpustene 😀
som zvedava na svoje 😝 😖

apropo - tradaaaaaaaa, myčky su dokoncene 😵 😵 ...zacala som vysivat Jezisa 😀...tak sa mi zapacil 😅

certica
15. jún 2008

bububu 😀
dnes je den otcov, nech si to teda s detmi uziju 😀
ze posunulo jedenie 😀 , to ja o nejakom casovovom harmonograme mozem snivat

certica
15. jún 2008

idem krmit hladny krk
inak caaaute a peknu nedelu, tu prsi 😠

julova
15. jún 2008

Peti 😀...juuuj...no vidis...a ako super, ze MM ma kratky tyzden, cize vikend ma volny 😀...sa moze venovat do odpadnutia Terezke 😀

vcera sme 1x (u mojej maminy) kupali vo velkej vani - my mame len sprchac a uz sa nam pomaly ani tam nezmesti ☹...booooze...ta vyskala, hadam bolo pocut az uplne hore k susedom 😀...uz nech mame vanuuuuuuuuuuu 😀 😀

julova
15. jún 2008

aj u nas je vonku mokro, ale neprsi...tak dufam, ze to sem este dorazi 😠 😖

vesi
15. jún 2008

ahojčerti, aj tebe peknú nedeľu 🙂

zuzi, aj ja som včera dokončila vianočnú čižmu, teda, ešte ju musím poobšívať 😝

ináč plánujeme stretko v Bratislave, zatiaľ sa hlási zuzi76, ja a možno aj mimi, predpokladám že sa pridáš. ešte nevieme kedy, ale malo by to byť na budúci mesiac 🙂

julova
15. jún 2008

buduci mesaic? tak Ti do IP napisem dni, kedy ma MM volno, keby sa dalo niekedy vtedy 😉..a jasne ze sa pridaaaaam 😵

a obsivas vsetky vysivky? ci teraz len tu cizmu, kedze je to taky iny tvar ako klasika vysivka? 😕

vesi
15. jún 2008

zuzi, jasné, hlavne nech je to sobota, lebov nedeľu nemám dobré spoje na autobus 😝 a MM má víkendy voľné 🙂

nebudem obšívať dookola, to kúpim nejakú peknú látku a moja mama to ušije, ale až ked vyšijem aj pre nikolku. myslím tých snehuliako čiernou niťou podľa predlohy 🙂

vesi
15. jún 2008

zuzi nádhera, veľmi príjemné farby 😉

idem dať aj ja do albumu fotku...

julova
15. jún 2008

dakujem 🙂....a myslis, ze to mam obsit, ci len takto staci a dam to zaramovat? 😕

vesi
15. jún 2008

takto to stačí, ja neobšíva dookola, na to som lenivá 😀

tak dúfam, že to bude fungovať

http://www.vysivame.sk/galeria/displayimage.php...

julova
15. jún 2008

superskaaaaa je 😵 ...a Saska ju uz videla? alebo to bude prekvapko na Vianoce/Mikulasa? 😀

vesi
15. jún 2008

dakujem, saška videla a ked som jej povedala, že to bude jej, tak sa začudovane pozrela a potom každému ukazovala "moj, moj" 😀 a na snehuliakov hovorí, že maco 😀