Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

vesi
23. jún 2008

uff, tak neviem či je to až taký dobrý nápad... 😝 😀

sticker
23. jún 2008

Tak a poslala som to 😅 . Aspoň že tam nič nešlo hore 😀 😀 😀 Mala by som sa naozaj nad sebou zamyslieť 😀 😀 😀 😀 .
Ozaj, dokedy budeme takto krásne spoločne chudnúť? Dúfam, že to nie je nejako časovo obmedzené 😅 😀

vesi
23. jún 2008

stiki, pri mojom tempe až do dôchodku 😀

julova
23. jún 2008

sticker - dokedy nedosiahneme nase "cielove" hodnoty...ale bacha na anorexiu 😀 😉

vesi
23. jún 2008

hihi, že anorexiu, tak u mňa nehrozí 😀

julova
23. jún 2008

no ne ze by u mna hej...ale aj tak bacha 😀

julova
23. jún 2008

sticky - zaratala som aj ten vypadnuty vlas 😀...kazdy minusovy gram potesi 😀

zuzana1979
23. jún 2008

tak miery som poslala aj ja, na to, ze som sa cely vikend trapila a poriadne som nejedla, je to bieda, ale aspon, ze uz to ide trosku dole. v septembri ideme na dovolenku a rada by som sa obliekla do plaviek. 🙂

sticker
23. jún 2008

zuzi - Ty si číslo!!! To si nemusela rátať 😀 😀 😀 Vypijem rannú kávu a bude to naspäť 😝 😀
A tá anorexia naozaj nehrozí 😀 😀 😀

vesi
23. jún 2008

stiki, ešteže ťa mám, kávu som nepila 😅 a ja, že čo mi chýba. tento tt nosím nikolku do škôlky ráno ja, tak to mám rozhádzané 😝 😀

sticker
23. jún 2008

vesi - ja práve naopak mám doma obe. A preto som napálená!!!! Vytočená!!!! A ešte neviem čo všetko! Inokedy pijem kávu po škôlke. U nás vodím len ja. Aj pre ňu chodím len ja.

selu
23. jún 2008

zuziku doufam ze me nevyskrtnes kdyz sem az tak moc nechodim, nejako nestiham 😅

vesi
23. jún 2008

selu, pokial posielaš miery, tak by to malo byť O.K. 🙂
stiki, od budúceho tt mám aj ja doma obidve, celé prázdniny a v septembri ma odvezú na psychiatriu 😝

sticker
23. jún 2008

No veď to, vesi. Sa stretneme na tej psychiatrii 😝 😅 .. Ale ja si zvyknem a nabehneme na nejaký stereotyp, mňa najviac vytáča mm a to jeho rozmaznávanie staršej. To potom nepočúvam nič iné, iba "tááátííííí, ja chcem tááátíííínáááá". Vieš si predstaviť ako vtedy vyzerám. A to som býk 😀 😀 😀 Na

vesi
23. jún 2008

stiki, viem, aj u nás som ja prísnejšia a deti si potom robia s MM čo sa im zachce a potom ked si s nimi nevie poradiť, tak mu hovorím ako si si ich naučil, tak ich máš 😝 😀

vesi
23. jún 2008

stiki, tak si dáme stretávku v septembri na psychoške 😀

selu
23. jún 2008

vesi, posilam pravidelne ikdyz ne s moc velkou oblibou 😀
...navic jsem ted musela prestat jist hodne veci kvuli ekzemku, co se male udelal, takze jsem uplne v pasti 😠 😔 ...musim jist ted i to, co bych si nikdy nedala, jen kvuli tomu, abych nejedla 7 dnu v tydnu porad to stejne 😢

selu
23. jún 2008

ale pro zdravi malicke cokoliv, ikdyby mi ty kila nemely jit dolu, ona je pro me prednejsi 😵

vesi
23. jún 2008

selu, jasné, maličká je dôležitejšia ako nejaké to kg navyše 😉

lekno
23. jún 2008

Nazdar žáby 😉 Tak ja som v sobotu na birmovke zjedla obed a večer gril. klobasku s chlebom a horčicou a zeleninou a dovolila som si 2 zákusky 🤐 😔 . Včera boli ešte dozvuky, tak som si dala na obed guláš a za 4 hoďky 2 malé grilované stehienka. Dokonca som odolala zákuskom a torte 😉 No a dnes žiadna zmena 😠
Tak som si od jedu dala na raňajky kávu a tri zákusky 🙄 Ale ostatné som šupla do mraziaka a pokračujeme ďalej v chudnutí-nechudnutí 😨

danielitka26
23. jún 2008

leknúšik neboj ani ja som nešla dole ale zabijem sa ked som pekná ?? 😀 😀 😀 😀 😀

danielitka26
23. jún 2008

a tiež som zhrešila ale už to beriem akosi ako samozrejmosť že každý víkend musím 😅 😅 😅

lekno
23. jún 2008

Čaf Dani 😉 Čo by si sa zabíjala, pro jedno kvíti slunce nesvíti 😉 Ako sa máš?

danielitka26
23. jún 2008

aaale pomaličky včera som bola v žiline aj som hajala a dom došla až dnes ráno ...včera som sa dozvedela že ideme nie na jednu ale na tri svadby 😝 😝 😝 12.7. 6.9. a 26.10 takže mám č robiť aby som bola laňka

danielitka26
23. jún 2008

ale 6.9. máme dve takže si musím vybrať na ktorú pojdeme či do za alebo do pd 😕

lekno
23. jún 2008

Ty brďo! Tak to sa ideš mať dooooobre 😵

danielitka26
23. jún 2008

no joooo tak treba sa zabaviť hlavne ked sú to ludia z partie hlavne ked sú ako tvoja rodina a najhlavnejšie že nám je spolu skvele aj na dovču idene spolu ...som zvedavá ako budem tam chudnúť 🤐

danielitka26
23. jún 2008

dadulííík tak duchonka sa koná od 2.8. do 9.8. tak chcem stretkooo len mi hod nejaký kontakt na teba do ip nech sa potom dohodneme 😉 😉 😉

sticker
23. jún 2008

Ahojte 😉 . Danielik - tento týždeň ma neohúriš teda mínusovými číslami ako minulý? ☹ 😀 😀 😀
Ja sa teším aspoň z toho, že nepriberám. Aj keď v tomto horku by som veru potrebovala mať aspoň o 10 kg menej a nie 5 ako mám vysnívané 😝 😀

lekno
23. jún 2008

Neboj, tebe to ide dobre. A dá sa chudnúť vždy a všade, len si treba nájsť ten správny systém a nepodľahnúť pokušeniam, čiže ODOLAŤ!!! 😉 🙂