Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

danielitka26
18. jún 2008

noo ešte že ste to stretko nadhodili som sa chcela spýtať niečo

vesi
18. jún 2008

akože nie, moni, ved som písala, že kto chce prísť na stretko nech sa hlási u mňa, spojíme to aj z vyšívačkami 🙂

danielitka26
18. jún 2008

nemohli by ste ho dať kúsok od blavy nech to je trochen spravodlivé lebo my z tohto kúta kým za vami dopcestujeme je to cez 200 km ...aby to bolo úmerné 😝 😝 😝

julova
18. jún 2008

Moni - presne viem co myslis 🙂...tam sa zmestim aj s kocikom 😀...a da sa byt vonku - dufam, ze aj pocasie bude OK 🙂...a ani to nemame daleko 🙂...tak super

vesi
18. jún 2008

dani, preto do BA sme to dali, že to vyhovuje väčšine, hlavne ked majú malé deti, aj ja tam dochádzam 50km 🙂 ale vy čo bývate dalej si spravte stretko bližšie, aj vyšívačky to tak urobia 😉

zuzi, aj ja si myslím, preto som navrhla toto miesto, teda Tiny som sa pýtala či to ešte funguje, ja som tam nebola 100 rokov. 😀

monkula
18. jún 2008

veď ja si robím srandu, nevidíš toho zubatého smajlíka?
Vesi a predsta si tú hrúzu, mojej sestre sa páči karol 😝 😝 😝
V Meste tieňov...

danielitka26
18. jún 2008

ale ja som sa chcela stretnúť aj s vamiiii 😢 😢 😢 😢 😢

julova
18. jún 2008

Dani - my nie sme za Blavu s nasou bambulkou az tak mobilni ☹...auto mame posahane, takze s nim nejazdime a ak tak vynimocne, ale mimo Blavu nehrozi a nove budeme mat este neviem kedy...takze by to bolo pre nas (bohuzial) teraz nepohodlne... 😔

monkula
18. jún 2008

inak ,pamätáte sa, v tom parku bolo také lietadlo, ešte tam je? 😀

vesi
18. jún 2008

moni, a ináč má tvoja sestra zrak v poriadku? a je to naozaj tvoja sestra? 😀 😀
ja sa nepamätám na lietadlo... 😕 staroba... a prídeš? 19. júla, čas upresníme 🙂 dani, žial, ani pre nás to nie je zatiaľ možné...

julova
18. jún 2008

Moni - tak to lietadlo - netusim 😲 😀

idem Panelakovat 😉

vesi
18. jún 2008

aj ja čaute 🙂

monkula
18. jún 2008

mama tvrdí, že je... 🤐 🤐 😀
Moninka, neviem ,či prídem, mám vtedy narodeninky, a MM má tri dni predo mnou, tak asi bude mulatáš... 😀
ide mdráždiť, po byte mi rozvoniava segedín... 😀 😀 😀

vesi
18. jún 2008

moni, ved som predtým písala, že bude stretko u teba, že máš narodky a pozývaš 😀 už idem.pa

monkula
18. jún 2008

asi so mmala halucinace..
Idem aj ja panelákovať... Ale ešte predtým pošlem moje "miery" 😀 😀 ...

monkula
18. jún 2008

jaaj, kebyx so mmala RD, tak si už u mňa vesinka moja natlačená... 😵 😵

danielitka26
18. jún 2008

😔 😢 ☹

sticker
18. jún 2008

danielik - čože si smutná? ☹ Kvôli stretku? ☹

danielitka26
18. jún 2008

hej nevadí my si dáme tady na okolí ja ty a dadka 😀

monkula
18. jún 2008

danielik, neplačkaj...
a odkiaľ si?

danielitka26
18. jún 2008

prievidzaaaa

monkula
18. jún 2008

uff, tak to je naozaj kusisko cesty... 😔 😔 😔

danielitka26
18. jún 2008

vravím cez 200km 😔

monkula
18. jún 2008

nevadí, ak je nám súdené sa stretnúť, ta ksa stretneme... 😉 😉
Vesi, ako ďaleko je Gabčíkovo od BA? Ako dlho to do BA trvá?

danielitka26
18. jún 2008

to máš pravdu monkula

monkula
18. jún 2008

ja viem 😉 😉 😀

vesi
18. jún 2008

moni, cca 50km cez hrádzu tak 40 min, ale dá sa aj za 30 😀 autobusom na nivy skoro 2 hod 😝

danielitka26
18. jún 2008

sa naser.... a dojdem do ba 😅

monkula
18. jún 2008

cez akú hrádzu? 😅
pošlem Ti IP, prečo sa pýtam... 😎

danielitka26
18. jún 2008

už ste šli preč ?? 😒