Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

penguin1
24. jún 2008

sticky, jasne, budu dobre a ak nie, mas motivaciu... 😀 😀 ako ja... dnes som kupila tricko, ved naco by som skusala, to mi bude dobreee... 😀 😀 a po prichode domov som zistila, ze mam v tom ruky ako tlacenky... 😀 😀 😠 kratke rukavy su na konci tak uzke, ze ma to reze... 😠 😀 ale asi odstrihnem a budem mat tielko 😀 😀 😀

penguin1
24. jún 2008

certi, aj ja 😀 😀 😀 a este zivu rotanu vyuzivam skoro denne... chudacisko, ale co, chce mat krasnu babu, musi trpet 😀 😀 😀 😀

certica
24. jún 2008

pengi, ja ked mam nahodou take tricko, tak to od zurivosti roztahujem na sebe druhou rukou, az mi prasknu svy 😀

certica
24. jún 2008

no, kazdy den u nas ziva rotana nehrozi teraz pri dvoch deckach, do kelu... sa nevieme tak casovo skoordinovat obidvaja

penguin1
24. jún 2008

certi, poznam jednu babu, co byva v garsaci... oni ked chcu nieco podniknut, daju malemu kinedril, aby spal... 🙄 🙄 🙄

sticker
24. jún 2008

Veď dám vedieť, keď dorazia (ak dorazia 😅 ).
Inak, certi, na tej novej fotke vyzeráš fakt dobre 😉
A k rotane - ja mám ešte tú starú a to nemôžem na podlahe, ostáva potom čierny kruh na zemi 😅 😀 . A nechce sa mi veriť, že to pomáha 😅 😝 . Ale keď to tak vychvaľujete, asi ju vytiahnem 😀

penguin1
24. jún 2008

sticky, potom hodis recenziu 😀 😀 ale pockaj, ziva rotana zanechava cierne kruhy? 😀 😀 😀 😀

penguin1
24. jún 2008

baby, ide panelaaaaaaak...
ja ficiiiiiiiiiim
😵 😵
krasnu nocku, vela rotanovania..... 😀 😀 😝 a do zajtrajsieho vydrzania... 😀 😀

sticker
24. jún 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja ťupa!!! Som to nepochopila 😅 😀 😀 😀 😀

penguin1
24. jún 2008

sticki 😀 😀 😀 😀

julova
24. jún 2008

sticky 😀 😀 😀

sticker
24. jún 2008

No len sa mi rehocte 😠 😀 😀 😀 😀

sticker
24. jún 2008

Inak - sa mi páči, že každá ste mi dali iné "i" "y" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

penguin1
24. jún 2008

tak prepac, ale ty si to tak chutno napisala 😀 😀 😀 😀
a mne sa sticki paci viac s makkym "I" 😀 😝

sticker
24. jún 2008

Ale veď mne je jedno aké i je tam 😀 😀 😀
Bože, staršia robí zase cirkus 😠 😠 😠 😠 Najviac ma štve, že pod ňou má izbu moja mamina a tá by rada spať 😝 . Ale najbližšiu pol hodinu určite nezaspí 🙄

penguin1
24. jún 2008

sticki, ved nechaj, nech mamina vie, ze ma vnuca 😉

certica
24. jún 2008

pengi, tak to je dost drsne s tym kinedrylom. to uz musi byt zufalstvo 😲

sticker
24. jún 2008

No tak to je ozaj des 😕 . To by mi nestálo za to.
Už mi volal otec, že ktorá to plače 😅 .

vesi
25. jún 2008

dobré ránko babulky,
klesáme až na dno, tak nás zachraňujem 😀

zuzana1979
25. jún 2008

dobre ranko aj ja prajem, ako vas tu citam, tak ani jedna tu nedodrzujete zdrave stravovanie, nejak sa skoncilo s trestami. 🙂

sticker
25. jún 2008

Vesi - ďakujeme za záchranu 😉
Inak, pekné ránko 🙂 😉

vesi
25. jún 2008

stiki, rado sa stalo 😀
ja sa teraz lúčim, idem s malou von kým sa dá dýchať. po včerajšom daždi je celkom príjemne - zatiaľ 😝

sticker
25. jún 2008

Tak si to užite. Mne sa nechce ísť nikam, max. pôjdeme do obchodu a treba trochu upratať 😝 😅

pimpa
25. jún 2008

ahojte, ako sa vam dari chudnut???
mne to nejako nejde, po veceroch som uz uplne prestala jest a parkrat v tyzdni sa snazim naskocit na korculky, ale asi to pojde pomalsie ako som myslela. Ale aspon ma tesi, ze nepriberam viac, ale drzim sa na jednej vahe. 🙂

maximiliana
25. jún 2008

Ahojte, no ja som rozmyslala, ze sa k vam s oneskorenim pridam, ale asi by ste ma niekam poslali, tak sa budem len ticho inspirovat ako sa zbavit zadku co nevojde do nohavic 😀

zlatovlaska
25. jún 2008

ahojte ,tak ja som bola mesiac v Londyne pri manzelovi a nemala som moznost pripojit sa na net ☹ naposledy som tu bola den pred zacatim tejto''fusky'' ale aspon som cvicila takze nezaostavam 😀 😀 😀 schudla som 4kg ale este treba aspon 4 aby som bola aspon trosku spokojna ked sa pozriem do zrkadla a inac vidim ze vy ste tiez sikulky ked sa podaktorym podarilo pekne schudnut 😉 😉 🙂

vesi
25. jún 2008

čaute baby, kde sa flákate? 😠

monkula
25. jún 2008

tu som vesinka 😀

sticker
25. jún 2008

Ahojky 😉

vesi
25. jún 2008

no a ja, že sa niekde potajomky napchávate 😀