Kto má úplne zaručenú vec na chudnutie?

zankagalvankova
31. júl 2012

ako schudnut

maslenka
30. mar 2017

@majka68 jasné, že pomáha, naháňať peniaze do vrecka všetkým, ktorí ju propagujú 😀

evittam
31. mar 2017

@majka68 K comu konkretne pomaha?

sandriika
31. mar 2017

1 jediny recept, ktorý fungoval, funguje a fungovať bude zaručene je vyvážená strava, pohyb, vyradenie cukrov 🙂 papať v menších porciách a dostatok tekutín 🙂 toť vše. žiadne tabletky, kávy, gély, spaľovače vám nepomôžu keď nezačnete niečo robiť 🙂

miluna777
31. mar 2017

Ja som svojho času odskúšala naozaj asi všetko, som stará dietárka, navyše so štítnou žľazou. A poviem ti rovno: Jediné, čo naozaj naozaj pomáha je jesť pravidelne, naučiť sa raňajkovať, vyradiť sladkosti, alkohol a údeniny a zaradiť pravideľný pohyb. Vžiť si zdravšie návyky, je to ťahšie ako prestať fajčiť (lebo bez cigariet človek môže žiť, no bez jedla zomrie, a povedz fajčiarovi, že si smie dať len trištvrte cigarety päťkrát denne, haha. Náročné. No dá sa to). Neloziť na váhu, stále to neriešiť, vlastne sa zamerať na zmenu životného štýlu a nie na chudnutie. Každá jedna "osvedčená diéta" vedie ku ubýtku váhy (zvyčajne žiaľ voda a svaly), no akonáhle sa vrátiš ku svojim návykom, priberieš späť. V tom horšom prípade priberieš ešte viac, ako si mala na začiatku. A protože si liekmi alebo osvedčenou diétou schudla najmä svaly, budeš ešte "kysnutejšia" a mäkšia.

konteska
31. mar 2017

@sandriika taaak a presne toto som od januara dodrziavala a pribrala som dalsich 4,80kg ☹
Zalezi aj od metabolizmu, zdravotneho stavu a genetiky.
Takze sa vraciam spat k mojmu staremu zivotu 😀

andi234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cynthie
7. máj 2017
Používateľ cynthie je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cynthie.

Moja kamoska schudla 10kg pri zmene zdr.stylu a stravovacich navykov +pomocou vyrobkami herbalife
+ zlepsilo travenia,krvny obeh,ustupenie tràviacich ťažkostì (chodievalo na wc raz za tyzden) a celkovè zlepsienie vitàlnosti
Ak by si to chcela vyskusat aj ty, klude mi napis spravu a poradim ti 🙂

andi234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabordanko
17. máj 2017

Cviky s jednoručkami na dosiahnutie pekných ženských kriviek

janka_adamka
22. máj 2017

Čaute, baby, vy ste toho ale vysúšali, klobúk dolu! 🙂 Ja si myslím, že najúčinnejší recept na schudnutie, je mať úplne v poriadku svoj zdravotný stav. Ak je človek zdravý, nehapruje mu štítna žľaza, ani mu telo nezadržiava vodu pre iné dôvody, neexistuje prekážka pri schudnutí, lebo recept strava + pohyb neminie nikoho. Čítala som si fakt všetky vaše rady a často sa tu skloňovala štítna žľaza a ja nebudem výnimka. Veľakrát pripisujeme všetky symptómy, kroté jasne ukazujú, že štítna nie je OK (lámavosť nechtov, vypadávanie vlasov, únava, priberanie...) len stresu, a pritom tento malý orgán v krku riadi všetky tieto pochody. Netvrdím teraz, že každá, ktorá nemôže schudnúť, trpí nedostatočnou funkciou štítnej žľazy, ale odporúčam vám fakt navštíviť svojho obvodného lekára, ktorý vám potvrdí alebo vyvráti, či náhodou problém s váhou nie je tam... Nepodceňujte prevenciu, nevypláca sa to. 🙂

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivnah
2. jún 2017

Ahojte baby. Rozhodla som sa zhodiť 30 kg a založila som stránku na FB. https://www.facebook.com/pg/Fit-Misia-212287189... . Ak link nefunguje stačí dať do vyhladavača Fit-Misia a nájde Vám 🙂 Ide o mi o vytvorenie spoločnej skupiny žien ktoré chceme nejaké tie kg zhodiť. Snažím sa presvedčiť hlavu že nedržím žiadnu dietu, proste všetko to čo robím ma baví, pretože ... vždy v tom nájsť určite pozitivum. A od stránky si slubujem spoločnu podporu, tipy, triky , recepty..všetko čo nás motivuje 🙂 Ďakujem a teším sa na spoločnú podporu 🙂 s tou to predsa ide najlepšie 🙂

nataliabalazicova
4. júl 2017

TO VÔBEC NIE JE PRAVDA, ŽE AK CHCEŠ SCHUDNÚŤ, NEMÔŽEŠ JESŤ !
Najlepšie je jesť 5x denne, správne jedlo, v správnom množstve.

sona222
4. júl 2017

Ja som najviac Schudla ked som nejedla maso a cukor, ostatne ano, hocikedy a vo velkom 😉

lucy_33
27. júl 2017
Používateľ lucy_33 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lucy_33.

Pokúšala som sa veľakrát prestať prežierať sa, ale i to nepomohlo. Stále som mala len väčšiu a väčšiu chuť do jedla. Raz, keď som bola na diéte, kvôli tomu že som sa bála, že sa každú chvíľu vydávim, tak som schudla 5 kíl za týždeň. Cítila som sa ale slabo. Potom som skúšala cvičiť cviky ako brušáky, ktoré mi síce udržiavali postavu, ale kilá sa nepohli.

abigael
28. júl 2017

@nataliabalazicova mozem poprosit

celasapremenim
28. júl 2017

@ivnah ano, akurat skutocne dobry vyzivar ti povie, ze si mas stravu upravit na svoj obraz a medik ti povie, ze zaludok potrebuje 5 hodin na upratanie obsahu a aj trochu prestoj v traveni, traviaci trakt udrziavat vkuse nastartovany, to nevyhovuje uplne kazdemu, napr. mne vobec nie
dokonca by si clovek mal robit varisaru raz do pol roka a jeden den do tyzdna byt na nizkosodikovej vode, napr. dojcenska z lidla, jednodnove posty a nie ze sukat do seba pat krat denne jedlo, mnohym zenam prave taketo chudnutie dopomoze tak k fixacii psychickej na stravu a priberu este viac
velmi pomaha, ak si zakupite domov trening, normalne zostaveny na zeny po porodoch, napr. lidnsay brin ma taky, na smartphone, je to lacne a velmi jednoduche, kde zacinate cvicit na zaciatocnickej urovni a postupne sa dviha level, je to skvele, clovek sa zameria na uplne ine veci a potom neriesi jedlo
jedlo klasika hej: celozrnne nieco iba rano, cez den uz vobec, ovocie najlepsie jablko iba dopoludnia, uprednostnit bielkovinovu stravu, zeleninu, vajcia, hydinu, ryby, malo olivaku, vela cajov detox, slim ajuverdske, zihlavove caje, nesolit a nesladit a sem tam ist hladnejsi spat a mate do pol roka postavy naspet
napr. ja varim pre tri deti takmer denne, ale sebe robim uplne inu stravu, lebo ine jedlo potrebuje zena, ako dieta v raste, alebo dievca ci chlapec v dospievani

celasapremenim
28. júl 2017

a este by som doplnila, ze cim jednoduchsi je ten chod na zostavenie a pripravu, tym je to zdravsie, darmo sa pechorit a vyvarat hodinu aj styri zejo, a polotovary , udeniny, tavene syry, privela mlieka a privela vsetkeho jednoducho skodi, zlozito zostavovane uz nakupene jedlo, dlha doba spotreby, to vsetko je na sirenu, ked nakupujete
a sledovat aj kj s tym, co to presne je, jedna blba cokotycinka ma tolko energie, ako klasicky obedisko, ale s tym, ze z toho klasickeho obedu, ak je rozumne upraveny, mate nutricne bohatu stravu, po tej tycinke ste do pol hodky hladni ako po pol dni stradania, nestoji to zato

lucka492
31. júl 2017

@ginger_fox nemáš pravdu ked neješ tak telo nemá potrebnu vyživu tak se nič nestane treba jest pravidelne a zdrávo počkat potom tak 1 až 2 hod a najlepšie pomáha emulips a emulips slim drink na chudnutie mám stím skusenosti

nefertiti7
31. júl 2017

To je naozaj individuálne. Ja som si nasla trenera. Vypracoval mi jedálny lístok. Zaradil cviky a makala som hodinu denne. Chudla som 1kg mesacne. Z 89 kg som teraz na 54 kg. Mam 2 deti. Ide to bez tabletiek a napojov ale musite jest normálne a najmä behat cvičiť. Pohyb pohyb. Mne vsak pomohol velmi aj stres. 😞

nuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikol1810
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka492
3. sep 2017

to tak asi len chce prax čo vyhodne

hammerka
5. sep 2017

Je tu niekto kto má na Predaj adipex?
Dakujem

majka68
5. sep 2017

@nefertiti7 ....ano je to individuálne , a najlepší je vždy efekt, či výsledok, samozrejme ked to dáš.....mne velmi pomohlo, že som sa vlastne naučila mať rada svoje telo, vždy som sa v zrkadle videla ,,štíhlo,,...ano aj cvičenia a pravidelná strava bol dovod mojho schudnutia, a aj neaké tie doplnky výživy, hlavne čaj na chudnutie a aloe vera, kde som detoxikovala svoje telo.....cítim sa výborne ......

marek567
19. sep 2017

Skúste schudnúť s kúrou metabolizmu. 80%strava 20% pohyb. Pulz pri chudnutí do 120. Schudnete aj bez športu. Pozrite sa na to. Mne to pomohlo. Mojim priateľom a známym tiež. Funguje na princípe doktora Simeonsa. Kompletná zmena stravovania a hlavne po schudnutí si držím váhu už rok. Naučil som sa stravovať úplne inak a to bol hlavný dôvod prečo som priberal. Prečistil kompletne telo - detoxikoval. Dúfam, že aspoň takto môžem pomôcť. Z tých ostatných komentárov nevidím žiadne reálne riešenie, len múdrovanie. Tiež mi to trvalo, kým som prišiel na príčinu priberania. V diskusných fórach som len strácal čas, tak ho nestrácajte aj vy. V dnešnej dobe nie je nič zadarmo ale aj to zaplatené je niekedy na vyhodenie. Hlavne treba začať hneď s riešením problému obezity. Z toho sme len chorý a nevládny. Pozdravujem.

ninison
19. sep 2017

ziadne zazracne pripravky - ale obmedzit prijem stravy a pridat pohyb.
kuk aj sem:
https://dennikn.sk/847499/odomykame-nutricna-sp...

marek567
19. sep 2017

V tele prichádza k výmene látok a chemickým reakciám. Náš organizmus je jedno veľké chemické laboratórium. Nevieme ho oklamať. Funkcie a reakcie organizmu sú stále tie isté. Nájsť a odstrániť tvorbu obezity je individuálne ale nie náročné. Väčšinou vzniká obezita nesprávnym stravovaním alebo liekmi. Spaľovanie tukov sa funkciou nemení. Príjem a spaľovanie kalórií musí byť vyvážené. Ak ho vyvážený nemáme, vzniká obezita alebo aj adipozita. Je to v podstate jednoduché. Ak chceme zdravo žiť potrebujeme výsledky a zaoberať sa naším telom dennodenne. Je s tým práca ale zaslúžená. Zdravie je najdôležitejšie, čo máme. Veľa toho píšem ale veľmi ma to baví :D. Hlavne chcem pomôcť.

andrej321654
5. nov 2017

Ahojte, ak máte problém schudnúť alebo nabrať na správnych miestach, treba zmeniť životosprávu všetko je to o tom čo jeme a akú aktivitu vyvinieme v priebehu týždňa 🙂
Základom je pestrý jedálniček pravidelné stravovanie. Neprejedáme sa !!! Nekupujte zbytočné doplnky a prípravky na chudnutie ktoré vám aj tak nič neprinesú len odľahčia vaše peňaženky

alatuti
6. nov 2017

Ahojte, pred 2 rokmu som na mesiac uplne vypustila pecivo, zemiaky, ryzu a cestoviny a jedla bielkoviny a zeleninu. Ovocie len doobeda a vecera pred 18.00. Pila som vela vody, ziadne sladene napoje. Sla som s vahou krasne dolu z velkosti 38/40 na vysnivanu velkost 34/36 v priebehu mesiaca. Obcas som si chodila zabehat, na bicykel a korcule. Nasledne som ale dodrziavala princip, ze sladke a cestoviny len cez vikend a vaha sa mi nevratila. Sladkosti mi velmi nechybali ,no ryzu, zemiaky a chlieb som si obcas dala. Tento rok v tehotenstve som pribrala 20 kg a po porode mi ostalo 10-11kg ☹ Pred par dnami som nabehla zas na tuto dietu plus som si stiahla Appky a podla nich som zacala cvicit/posilnovat (do fitka sa nedostanem kvoli dietatku). Uz po par dnoch mam -2 kg, tak verim, ze za mesiac dam 10 kg dolu. Urcite si chcem ale znovu vytvorit zvyk, ze budem cvicit aj po tomto mesiaci tvrdej diety a aj stravovat sa chcem zdravsie. Na tabletky neverim. A ked sa pozriem do zrkadla, hovorim si, ze predsa nie som ziadna padavka, ja to dam a tie saty v skriniach este urcite znovu obleciem 🙂 Drzte mi palce! Snad sa mi to podari 🙂