Kto má úplne zaručenú vec na chudnutie?

zankagalvankova
31. júl 2012

ako schudnut

andrej321654
6. nov 2017

Paráda presne tak treba nato ísť 🙂 človeku sa ani nezdá o kolko menej kalórií prijme keď vynechá sladkosti, sladené nápoje !!! vyprážané jedlá tučné jedlá. už len vynechanie týchto druhou jedál vám vie ubrať aj 1000kcal denne čo je za týždeň 7000kcal ktoré nepotrebujete a všetky sa vám premienajú an tukové zásoby 🙂 Drťím palce nech pevná vôla vydrží 🙂

superholka77
13. mar 2018

@brumka mozem poprosiť viac info aj ja som po pôrode skoro 3 roky a akosi mi ešte kg stoji nejde to dole môŽem radu

superholka77
13. mar 2018

@svetllana mozem poprosiť rady ako ste schudli v posilke vo ste cvicili a čo ste prestali jedavat ?

superholka77
13. mar 2018

@sailes dobrý večer zaujal ma váš príspevok jedno jedlo na.obed rozdeliť na tri cize napriklad prírodné kuracie mäso platok si dať na tri casti a keď mám zemiaky tak tiez na tri casti alebo ryža a dať si ako casto za deň s akým odstupom tie jedla rozdelene ? A mimo toho smoothie polievka jogurty môžu byť? A ranajky by mali podla vas akomozem vyzerať z čoho sa skladať ? Dakujem pekne Zuzana

patkaba
31. júl 2018

@superholka77 Nevidim vyznam v tom rozdelovat jedlo, vsak uz len z logiky by mal clovek vychadzat, ze ide o celkovy kaloricky prijem minus vydaj pri chudnuti. Tak ak zjem obed naraz alebo 1/3 obedu kazdu hodinu, stale som zjedla jeden a ten isty obed, ktory ma xy kalorii. Takze? ;)

Inak na chudnutie odporucam jednoznacne prodietix, ziadne tabletky a nezmyselne spalovace a predrazene zazracne navody. Skuste to skor prirozdenejsou cestou a telo vam to vrati... Ja som to kedysi nechala zajst dost daleko ale tiez som narazila na Prodietix a podla mna, ak to beriete vazne vas to celkom zmeni, zacnete si vazit telo, viac rozmyslat co do neho date a pod.. To sa odrazi na vahe, na krivkach, na cistej pokozke a podobe a uz sa toho nezbavite, lebo uz chcete vyzerat navzdy takto a lepsieeee 🙂

anulienkalenka
23. aug 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

zdrava strava, šport a procedura na zostihlenie. Všetci predsa vedia ako to funguje, tak nechapem prečo to nerobia

erulka77
1. sep 2018

nasla som na FB super zenu ktora uci zeny ako sa stravovať, ma super recepty, velmi jednoduche, vsetko vysvetluje vo svojich videach a kazdy mesiac robi 30 dnovu vyzvu

majka68
1. sep 2018

@erulka77 daj typ

erulka77
1. sep 2018

@majka68 na FB do lupy chudnutie s radostou a je aj na youtube ma tam mnoztvo videií potom napis či sa ty to pači

patkaba
17. sep 2018

@ginger_fox haha, nezrat a cvicit uz dnes neplati, papat sa da, len treba s rozumom. Ja som to pochopila ked som dietovala po xy krat, na tento pokus som zvolila Prodietix, to je nizkosacharidova dieta, avsak nie nejaka extremna s hnusnym jedlom a podobne, dokonca v istych castiach pomaly kombinuje klasicke jedlo a tak, ale hovorim zase s rozumom. Skus napisat im, bol tam velmi mily personal a naozaj vedeli poradit. Moja bilancia 19kg za 45 dni

majka68
17. sep 2018

@erulka77 Evka je úžasná, chudla som už aj s nou 👌

marcela5061
26. sep 2018

ahojte ja som schudla -16kg za 5 mesiacov zdravo a bez jojo efektu a teraz pomáham aj ostatných zmeniť ich stravovacie návyky 🙂 Ak potrebujete pomôcť s chudnutím, tak vám rada so všetkým pomôžem stačí mi napísať mail na vyziva@naschudnutie.sk 🙂

ericka1111
7. okt 2018
Používateľ ericka1111 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ericka1111.

Chudnutie je o zameraní sa na svoj cieľ a nepoľaviť po prvých týždňoch. Dôležité sú správne návyky (nie len tie stravovacie). Ako píšu tu https://www.onlinezdravie.sk/26-odporucani-ako-chudnut/

emilia788
28. okt 2018

@patkaba skvelo napisane, ja som cca pred rokom na nich zmenila zivot, schudla som 22kg za tri mesiace, a ako pises, vraj este je to jedlo teraz lepsie od nich, urcite pozrite babeny a skuste sa informovat

rsimona
7. júl 2019

@emilia788 Osobne som ich ešte neotestovala, ale silno o tom uvažujem, ani nie kvôli letu, ale skôr taký reštart pre telo 🙂

majka68
7. júl 2019

@rsimona tak ako restart vyskúšajte probalance tbl v spojení s aloe verou......skvela kombinacia

rsimona
3. nov 2019

@patkaba Ja som tiez chudla s prodietixom a nedam na nich dopustit 🙂 Vahu si drzim a dokonca este co pomalicky ale isto chudnem. Tesim sa hlavne na buduce leto, to uz snad bude postava aku chcem 🙂

saf1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronicka137
14. apr 2020

@li_la môžem poprosiť o radu ako schudol, chcela by som radu ohľadom cvikov a jedálnička.
Ďakujem

vivien1010
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hejcikovaivka
29. apr 2020

@vivien1010 To nerozumiem tymto komentarom sitym na mieru. Ak uz nieco si ludia maju vziat z tohoto forma k srdcu, je to prave dieta od prodietix, zalozena na logickych principoch fungovania tela a nie komercne predrazene plany atd..

anicka123xx
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizuella
3. aug 2020

@zankagalvankova Miro Vesely

michallifestyle
13. aug 2020

Ahojte chcem vám sem napísať že chudnutie nieje žiadna veda,schudnúť na váhe je pri tom úplne jednoduché a veľa ľudí si myslí že je to ťažké no opak je pravdou.Pre človeka ktorý povie že je to ťažké alebo nevie schudnúť je to z toho jediného dôvodu že nepozná princíp ako schudnúť.Každý by chcel na ľudoch a tréningoch zarobiť ..ale každý človek keby pozná princíp ako schudnúť pochopil by že to je také ľahké ako keď sa začínal učiť chodiť,plávať alebo akúkoľvek aktivitu ktorú nevedel a naučil sa.V prvom rade ak vám niekto poradí ako schudnúť napr aj na tejto stránke či poradni,pozerajte na toho dotyčného či schudol on sám/a či ma dobre výsledky a dobre vyzerá a dobre a zdravo sa cíti a stravuje keď už radí iným ľudom.Vždy aby začal od seba aby to nebolo že 120kg doktor (časť tuk) radí prečo nejesť sladké a cukor keď on prvý ma ísť príkladom. Prajem pekný zvyšok dna 🙏

erulka77
18. aug 2020

@michallifestyle pre cloveka ktory povie ze chudnut je tazke a nevie schudnut velmi dobre napisane lebo ten clovek si to povedal tak to k sebe pritiahne a darit schudnut sa mu nebude lebo si jednoducho neveri

michallifestyle
18. aug 2020

@erulka77 Presne tak plne súhlasím je veľa ľudí ktorý nevedia ako schudnúť a neveria si ja som mal trénera dlhé roky a venoval som sa nesúťaže tomu čo ma baví čo robím rad nejakou formou by som rád pomohol ľudom ktorý si nevedia rady alebo pomôcť ako schudnúť nie každý ma peniaze na trénera jednoducho niekedy vie človek človeku pomôcť aj inak ako peniazmi napríklad pracou alebo len osloviť iných ľudí je forma pomoci za ktorú by som bol ochotný pomôcť ľudom ktorý chcú a nevedia schudnúť bude to trvať nejaký čas ale ten čas pôjde tak či onak robí mi to veľkú radosť ak vidím úsmev z toho že človek je rád že sa niečo zmenilo že som mu pomohol a cíti sa lepšie schudol.Stačí ak si človek povie že chcem schudnúť a veriť si nadstaviť myseľ to je základ a prvý krok k úspechu.🙂

misiak29
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizuella
12. dec 2020

@misiak29 trepes, treba sa zdravo stravovat a nie debiliny z netu kupovat

oblecenie99
12. dec 2020

@zankagalvankovane pomohlo jedine upraviť stravu,najmä nahradiť pečivo a sladké niečím iným..samozrejme raz za čas aj to pečivo a sladké 😉 aaaaa pohyb. Základná zásada u mňa bola:zdravé a bohaté raňajky,normálny obed a veeeeelmi striedma večera.Pohyb som mala každý druhý deň cviky cca 45 minút iba doma,najmä stehná,zadok a brucho,resp.som niektoré dni nahràdzala behom alebo plávaním (to posledné teraz skôr scifi).Aha,a v zime neboli nejaké extra výsledky,až na jar a v lete.No tak návod,ktorý sa mi už raz osvedčil som napísala,už by som ho len mala začať pomaly aplikovať na sebe znova 😂

ceptuan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz