Kto má úplne zaručenú vec na chudnutie?

zankagalvankova
31. júl 2012

ako schudnut

lukhino999
14. nov 2013

Zjedol si dnes celú čokoládu? Strávil si celý deň v práci pri počítači? Stále máš pocit, že len naberáš na objeme a hovoríš si, ako už musíš so sebou niečo robiť? Myslíš si, že nedokážeš znižiť svoju váhu, lebo si už vyskúšal snáď 100 spôsobov a stále to nie je tak, ako si si to predstavoval?S našim programom je chudnutie veľmi pohodlné, bezpečné, s pestrým zdravým stravovaním a bez trápenia sa hladom.A čo Ti to prinesie?
Konečne budeš mať svoju ideálnu váhu.
Tvoje telo bude lepšie fungovať, zlepší a posilní sa Ti zdravie.
Budeš pohyblivejší, zlepší sa Ti aj kondícia.
Nebudeš každú chvíľu unavený, nervózny a podráždený.
Získaš atraktívnejšiu postavu a väčšie sebavedomie.
Stratíš zábrany a nebudeš musieť viac ukrývať svoju nadváhu pod oblečením.
Otvoria sa Ti nové možnosti v práci aj v spoločenskom živote.
Osvojíš si zásady zdravého stravovania a zdravej výživy.
A omnoho viac. Stačí ak spravíš prvý krok k tvojmu zniženiu váhy,pozri si tuto stránku,vyplň tam dotazník :http://www.chudnete.sk/zdravoafit a si na správnej ceste k vysnívanej postave.Spravte jednoduchý a velmi dôležity krok k vašemu úspešnému zníženiu váhy.

eli74
14. nov 2013

Na chudnutie pomozu 2 Francúzi: Zermén a Servác.

daduska132
14. nov 2013

... čím rýchlejšie schudneš, tým skôr to priberieš späť... jo-jo efekt nepustí 😀 zdravá a vyvážená strava, pravidelný pohyb, pitný režim.. a presvedčenie a odhodlanie a pevná v§ľa... ak sa do toho nútiš a tak to nikdy nepôjde jednoducho.. musíš byť presvedčená a veriť si, že schudneš a hlavne ťa to musí baviť (najmä cvičenie) ... pozor však aj na zdravotné problémy, niekedy je dôvodom že neschudneš prekyslený organizmus alebo zlé trávenie ... vyskúšaj najorv detoxikáciu ako štartéra na vyčistenie organizmu a pripravenie a potom postupne nenútene pohyb a piť piť a piť =)

leonela666
14. nov 2013

...no v mojom prípade zaúčinkovali hlavne stresy, nervy, kopa práce takže som nestíhala ani poriadne jesť a.....15 kg fuč 😝

patkobo
14. nov 2013

zaruceny recept na chudnutie je jednoducha rovnica, kt. plati za kazdych podmienok, v kazdom veku a pod. .. VIAC ENERGIE VYDAT AKO PRIJAT 🙂 vela stastia

red_rose
14. nov 2013

Nežrať !!!!! 😀 ...to je úplne zaručená vec na chudnutie....avšak nesprávna!!! ...ja viem blbá odpoveď...ja tiež hľadám tú správnu, málo bolestivú a zaručenú vec .... a nedarí sa a už aj pevná vôľa vyprcháva a trpezlivosť ani nehovorím

aredhel
14. nov 2013

zaruceny recept na chudnutie je: jest pravidelne pocas dna cca kazde 2-3 hodiny, obmedzit na minimum sladkosti a cukor, jest normalne porcie, viac zeleniny a ovocia a veeela veeeela pit...a samozrejme aj cvicenie hra pri chudnuti svoju ulohu ;)

lenka07
14. nov 2013

Papať veeeeľa ovocia zeleniny a piť minmálne tri až štyri litre vody denne 🙂 a celozrne ´ pečivo to ťa skor zasiti ak vydržíš aspoň týždeň uvidíš budeš mať asi dve tri kila dole ale vodu treba piť stale ešte aj pri posteli aby bola po ruke 🙂

talula
14. nov 2013

moja kamarátka, veľká odborníčka na chudnutie schudla pohybom a pravidelným jedením v malých dávkach, jedla každé 2 hodiny mini porcie...

nika_bi
19. nov 2013

No ja som schudla s kufrikom expres diet. Jeden je na 5 dní, ja som zjedla dva a mam 7 kil dole a zacala som sa inak stravovat a cvicit co sa mi nikdy nechcelo, ale fakt nikdy. Som šťastna ako som začala zdravšie žiť a ešte ma to aj baví :D
Nech sa vam dari všetkym!

27monika27
25. nov 2013

Ahojte.chcela by som sa opytat ci by ste mi vedeli poradit ohladom proteinov.ktori je najlepsi a aj cenovo vyhodny.dakujem

ivetkamlyn
26. nov 2013

Všetko z mierou🙂 Viac pohybu. Raňajky ,obed sú dvôležité . Na večeru treba ubrať, dodržiavať pitný režim. Na 100% sa efekt dostaví.. Pri cvičení sa efekt nedostaví okamžite, je to individuálne, kľudne to môže byť i niekoľko mesiacov...treba len vydržať. Pri chudnutí je dvôležitý i vek...do 30r. to ide hravo po 30r. je to už horšie.

bohumila21
26. nov 2013

moj brat... :D je vyzivovy poradca a aj fitnes trener--------

bagaban
28. nov 2013

JA prave fungujem na speci kave, ktora je fakt super. Skusila som vsetko,ale toto je super.....ja pazravy clovek co bez sladkosti nemozem fungovat som za dva tyzdne schudla uz 3kg a to nic nerobim len pijem tu kavu. Vobec mi nechuti jest a dokonca sa neda ani po detoch dojedat. Fakt odpor k jedlu. Odporucam. Alebo si pozhanajte nieco so sibitraminom.

zita19
28. nov 2013

Nezrat, len jest

blueeyeska
28. nov 2013

ultrazvuková liposukcia,je to drahšia záležitosť,ale v dnešnej dobe nič nie je zadarmo 🙂 hlavne,je to zaručené,ja som bola asi 5-6x a schudla som asi 8kg....

peterlipa
3. dec 2013

Zdravím, cez známeho som sa dostal k stránke http://ifarmacia.sk . Dočítal som sa tam veľa zaujímavosti a navyše sú vždy ochotný takmer hneď zodpoved tvoju otázku. Pomôžu ti vybrať produkt aj ta navygovať ako ho bezpečne kúpiť cez internet. Poprípade nejaky ten zľavový kupón ;). Ja som bral Acai berry čo je plne prírodný produkt a pri dostatočnom kardiu ani som sa nemusel nejako extra obmedzovať čo sa týka stravy a 10 kg dole za mesiac 🙂.
Pekný deň.

11mica22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gzzzl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katiiii_18
8. jan 2014

Ahojte 🙂 som174cm vysoka a mam 73kil, aky je ideal?

riverparkdanceschool
20. jan 2014

No predsa my! 🙂 Pohyb, správna životospráva a veľa úsmevu Vám pomôžu schudnúť čo najrýchlejšie! Ponúkame Vám množstvo posilňovacích, kardio i aeróbnych cvičení, či cvičení s vlastnou váhou! Vyskúšajte Circle Body Workout každú stredu a piatok o 8:00, alebo dynamický Dance Box každý pondelok 20:20 a každý piatok o 18:10-19:10, takisto skvelý Body Forming každý pondelok, utorok a štvrtok o 9:00 a veľa ďalších cvičení a tanečných hodín z našej ponuky. Tancujte ,cvičte a hýbte sa s nami!. Tešíme sa na Vás 🙂

erektslim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anitramavojac
12. feb 2014

mam vytvoreny super jedalnicek 🙂 ...jem 5-6x denne, nehladujem, je pestry a co je dolezite zostaveny z dostupných potravin na SK... výsledok za 14 dni -3kg, -5cm v páse a -3cm v bokoch
v pripade zaujmu ma kontaktujte na moj email tinullka@centrum.sk

zdraveinfo
12. feb 2014

ak vám môžem poradiť tak 90-95% úspechu je zmena stravy, veď predsa nikto z nás necvičí 12hodín denne aby cvičenie bolo aspoň 50% úspechu. malý návod ako sa začať správne stravovať http://zdraveinfo.blogspot.sk/2013/12/malo-sach...

mon1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirip
16. feb 2014

@lili_mia takto schuti ako na tvojom príspevku som sa ešte nikdy nezasmiala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zaručený recept na chudnutie nenájdeš, rôzne tabletky alebo dieta sú blbosť lebo po nich bude automaticky jojo efekt,
čo pomáha aby sa nedostavil jojo efekt, len jediná vec, neodopieraj si žiadne jedlo ale
dodržuj pravidelne 5x denne jesť a ďalej
raňajky : 2-3deci vody s citrónom, alebo len tak vlažná vody potom normálne raňajky
desiata: 2-3deci znova vody + ľahké jedlo alebo ovocie
obed : 2-3deci vody + obed
olovrant : 2-3 deci body ľahké jedlo alebo ovocie
večera : 2-3deci vody +večera, najneskôr však večeraj do 18-18,30 už potom nič

ak nemáš čas cvičiť nevadí tento návod ti pomôže ,jednak aj dostatočný prísun tekutín bude a navyše to že si dáš vodu pred každým jedlom, zaplníš si žalúdok a budeš jesť všetko ale zješ menšie porcie a nakoniec si navykneš tak že ti to bude stačiť a kilá pôjdu dolu

erektslim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dush
28. feb 2014

Nejest...

24031993
15. mar 2014

Ahojte, do pozornosti pre všetky Prešovčanky dávam osobného trénera Erika Plančára, keďže sa nám blíži leto. Ak sa vám nedarí schudnúť alebo vyformovať postavu, je najlepšie poradiť sa s odborníkom. Tento tréner je mladý, šikovný, priateľský a neúčtuje si horibilné sumy. Okrem toho je veľmi flexibilný a prispôsobí svoj čas tomu Vášmu. Určite sa oplatí vyskúšať ! Kontaktujte ho cez e-mail ep.osobnytrener@gmail.com alebo na čísle 0911 222 484, neoľutujete.

jobmy
20. máj 2014

Ahoj ja by som ti odporučil zelenú kávu. Je to veľmi dobré a účinné.
pozri sa na http://myprofitjob.webnode.sk/chudnutie/green-c...