Kto má úplne zaručenú vec na chudnutie?

zankagalvankova
31. júl 2012

ako schudnut

chudnemezdravo
16. júl 2014

ak chceš skutočne , efektívne, zdravo a bez jojo efektu schudnúť,tak ma prosím kontaktuj (cely život bojujem s kilami, no konečne som našla spôsob ako nato ) Viac info: eln.gresak@gmail.com

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
darkdavil666
17. júl 2014

ja som mala 87 a po porode mi ostalo 76.a teraz jem 3 krat denne a za 2 mesiace som schudla 6 kilo..posilka + zdrave jedlo je sexy zadek 😉

mimake
17. júl 2014

Schudla som 35kg jem všetko, nedijetujem. Kľudne sa najem aj o 11 večer. Cely život som dietovala a nejedla takmer nič a pribrala som aj z vody. Teraz sa najem hneď keď som hladná ale neobzeriem sa ako som to robievala. Takze jem častejšie a pomenej. Plus sem tam do posilky a ide to samo

66milos
7. aug 2014

chudnutie-erekcia.eu je super stranka ,mne pomohli aj pri chudnuti aj pri problemoch s erekciou a hlavne tie ceny su fakt nizke a velke plus bolo to ze som tovar dostal do 24 hodin

sylvinka555
7. aug 2014

Ja som schudla 30kg nasledovne :

Max 1200kcal denne a co najmenej zlych sacharidov a tukov, bielkoviny su OK. Zasadou je vyhybat sa sladkostiam, malinovkam typu coca cola a pod. a taktiez drzat sa co najdalej od bielej muky. Pri chudnuti som si robila proteinove palacinky ak som mala chut na sladke. Ale hlavne co som jedla boli kur.prsia na grile + jasminova ryza, potom vajickovy protein a ryzove pukance a light maslo (velmi dobra pochutka a nizko kaloricka) a za dalsie je pravidelny pohyb pri aspon 140 uderoch srdca za minutu a najlepsie je cvicit nalacno !! 🙂

anjelstrazny
11. aug 2014

Ahojte. kazdy clovek funguje podla metabolickeho typu. Podla toho aky je clovek metabolicky typ podla toho vie zistit co v tele sa mu zle vstrebava. Su tri typy :tukovy pri ktorom sa cloveku horsie vstrebavaju tuky, sacharidovo proteinovy pri ktorom je horsie vstrebavanie cukrov a bielkovin a treti typ je mix kde je problem s tukmi aj cukrami. Metabolicky typ viete zistit cez mna a vysledok vam pride emailom aj s odporucaniami a typmi na jedalnicek aj s receptami. Ak ma niekto zaujem moze ma kontaktovat cez spravu. Dakujem a prajem pekny den.

zuzka1008
11. aug 2014

Mne pomohlo opticky zmenšiť porcie jedla, jem 5-6x denne,
cítim sa výborne, trocha športu a je všetko v poriadku
váhusi držím na stalych 63kg 🙂
Som spokojná a niesom hladná

kral58462233555
16. aug 2014

čaute ľudia , chcete schudnúť tak toto môžem len odporúčiť , naučíte sa vytvoriť si jedálniček xpapax , ako správne cvičiť xsvihx môžete schudnúť alebo naberť svaly a všetko zadarmo)) výzva 21 dní je tu len pre teba !!

((Je to velmi účinný 21 dňový proces plný rád a lekcií vyskúšal som ho sám!!))


http://www.trener-online.cz/vyzva-21-dni-start/

landrea
16. aug 2014

u mna super zafungovala 90 dnova dieta, alebo nejest o 17.00 h

rebeka7501
16. aug 2014

mám !!! neprežierať sa a hýbať sa !!!!!!!!!!!!!!!!

dominik151515
7. jan 2015

Zdravím Vás vyštudoval som výživu a vlastne som sa zameriaval na výživu celú vysokú školu potom som pracoval 1 rok v nemenovanej fime, ktorá sa zaoberala výživou pre klientov ktorý chceli schudnúť alebo ich trápilo nejake civilizačné ochorenie. Nastupujem o 5 dní do novej práce a keď, že sa dosť nudím momentálne a rád pomáham ľudom kľudne mi napíšte na email aký mate problém a rád pomôžem zadarmo🙂

zitkaobe
13. jan 2015
Používateľ zitkaobe je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zitkaobe.

odporúčam obrátiť sa na odborníkov .. schudnúť sa da jednoducho ak si upravite stravu prípadne zahájite hladovku ale jojo efekt sa vždy vráti a hladovka do konca života to asi nie ... odporúčam pozrieť si články ako napr.
http://zdravie.zariadim.sk/ako-spravne-chudnut
http://zdravie.zariadim.sk/primerana-zataz-a-strava

michaellita22
14. jan 2015
Používateľ michaellita22 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od michaellita22.

ja odporúčam prečítať si tento článok, pretože vdaka nemu schudlo uz vela ludi a boli naozaj velmi spokojny. 🙂
mozem vrelo doporucit.

http://zdravie.zariadim.sk/ako-spravne-chudnut

mamazem
24. jan 2015

Pár jednoduchých rád:
Kombinovať vždy príloha + zelenina alebo mäso + zelenina, nie mäso a príloha.
Každé jedlo tvorí z polovice zelenina.
Každé sústo prežuť 30x až potom prehltnúť (ľahšie sa strávi, menej sa ukladá).
Piť najneskôr 20 minút pred jedlom a najskôr 1 hodinu po jedle (nie počas jedla, aby sa jedlo rýchlejšie strávilo).

Z výživových doplnkov ako pomoc odporúčam GARCINIU - ajurvédska bylina na chudnutie. Obsahuje prírodnú kyselinu hydroxycitrónovú. Kyselina HCA (kyselina hydroxycitrónová) je čisto prírodná netoxická látka potláčajúca apetít. Kyselina hydroxycitrónová ovplyvňuje pečeň, ktorá vysiela signál do mozgu, kedy telo prijalo dostatok potravy. Kyselina HCA taktiež zabraňuje ukladaniu tuku a podporuje spaľovanie kalórií, výsledkom čoho je viac energie a menší telesný objem. Kyselina HCA navyše pozitívne ovplyvňuje úroveň cholesterolu v krvi.

U nás nájdete Garciniu kvalitnej značky Planet Ayurveda - bez chémie, bez aditív, čisto prírodný produkt, účinný extrakt.

tomasleves
31. jan 2015

9 dňový detoxikačno-chudnúci program na prírodnej báze. ZA 9 DNÍ -4 až -6 kg. OVERENÉ!!!
Zbavte sa kilogramov bez jojo efektu a zároveň urobte niečo pre svoje zdravie.
Jednoducho, bezpečne a hlavne nutrične vyváženým spôsobom.
Máte príležitosť na ktorú ste isto čakali.
Ste na dobrej ceste byť zdravší a štíhlejší.

CLEAN 9 - BUDOVANIE ZÁKLADOV PRE LEPŠÍ VZHĽAD A LEPŠÍ POCIT

Balenie CLEAN 9 obsahuje:
Forever Aloe Vera Gel™ - (2) 1-litrová fľaša
Forever Lite Ultra™ Shake Mix - vanilka alebo čokoláda
Forever Garcinia Plus™ - 54 gélových kapsúl
Forever Fiber™ - 9 dávok
Forever Therm™ - 18 tabliet
krajčírsky meter
V prípade záujmu píšte len na email: tomasleves@gmail.com

martinko147
1. feb 2015

rychlo schudnes s latok ako su sibutramin,sibutril,adipex,reduce 15 a kava na chudnutie. To su zarucene veci ktore urcite zaberaju ..... Ak hladas stranky s takymito vecami skus www.spalovace.com .... Su lacny a spolahlivy.. Ahojte

ico3010
16. feb 2015

Pre boha .. ked vidím tie odpovede trápne .. mi je zle z vás ...
"nežer" "rýchlo chudneš z tych a tych latok" ..." za 9 dni -4 až -6 kil " ... no nemožem ...
chudnuť treba pomaly ... je to zdlhavy proces .. z dovodu že ak rychlo schudnete rychlo sa vám to aj vráti ...
70% je cvičenie ... zvyšných 30% strava ... všade nájdete že naopak .. ale nie ... chce to pohyb .. nie menej jesť ... ale zdravšie jesť ... kludne stači 3x do týždňa hodinove cardio (beh, bycikel, švihadlo) proste nejaky stály pohyb .. ( nie chôdza) ... a tie výsledky pojdu .. .pomaličky ale pojdu po dlhom čase .. stoji to za to schudnuť pomaly než rýchlo ... a cvičenim . .nie tými sr*čkami nejake gely tabletky, stroje, hot shappers nohavice.. a podobne ... hýbať sa, nič viac

jarino_sc
16. feb 2015

suhlasim s ico3010
NIKTO - NIKTO este raz zdoraznujem, ze NIKTO nikdy neschudol pomocou 9dnove, 30 dnovej, mliecnej, dukanovej a neveiam akej diety.
chudnutie je dlhodoby proces - dlhodoby! a trvalo udrzatelny! (takze nemoze byt prili neprijemny - ako vsetky diety su). Bez upravy stravy a hybania sa - sa proste trvalo schudnut NEDA!!!!
take tie veci, ze C9 a reklamy na spalovace su nezmysel, ktory len chce vymamit prachy od lenivych ludi, ktrory si myslia, ze si daju doma vezer velku pizzu, po nej nejaku zazracnu tablektu na chudnutie, a do rana z nej schudnu. to je chore....
samozrejme, ze existuju spalovace, ktore NAPOMAHAJU v chudnuti, ale vsetko zacina a konci vo Vasej halve a discipline.
Ako profesionalny trener len nesuhlasim s tym, ze 70% je cvicenie a 30% strava.
Ono je to skor opacne - strava je kluc.
tak ci tak, obe treba robit na 100% a vysedky pridu. Musia!

ypsilonko
28. feb 2015

GREEN COFFEE Plus
je revolučný prípravok na chudnutie. Je pre všetkých, ktorí chcú raz a navždy schudnúť – rýchlo, jednoducho a efektívne.

Výťažok z bôbov Green coffee (zelenej kávy) je roky známy vďaka svojim vlastnostiam podporujúcim chudnutie. Je to nielen bezpečný, ale taktiež dôveryhodný a spoľahlivý zdroj na reguláciu hmotnosti. Green coffee podporuje správne fungovanie zažívacieho a obehového systému a očisťuje telo od toxínov. Niet divu, že na svete trhá rekordy popularity

Viac tu: http://obezita4.webnode.sk/green-coffee-plus/

blue99
20. mar 2015
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
ela2015
22. mar 2015

Počas tehotenstva som pribrala 32 kg, v nemocnici som nechala len váhu z môjho pokladu a plodovej vody, bola som ako slon, kým som kojila, tak som to neriešil a potom - delená strava, za 5 týždňou som dala dole 18 kíl. Potom to už išlo samé. A podotýkam, žiadny jo - jo efekt.

mikibe
24. mar 2015

na naštartovanie nového zdravého štýlu
http://ituconsulting.blogspot.sk/2014/08/nadvah...

bandura
8. apr 2015

ja som zhodila za 21dni tak ze som si mixovala zeleninu nevynechavala som ani mlieko kludne kavu s mliekom bez cukru som si dopriala alebo acidofilne mlieko...islo dole krásnych 13kg

zuj
8. apr 2015

odporucam Macingovu

fidorka221
8. apr 2015

vyluc zo stravy psenicu...teda chlieb, pecivo, keksy, kolace, cestoviny atd....uz po mesiaci zarucene kila dole a to som necvicila!

simca06022011
8. apr 2015

plastický chirurg 🙂))) to je zarucene....

vieraspacka
11. apr 2015

Odporúčam dobrý článok o chudnutí podľa ajurvédy: http://www.mamazem.sk/mamazem/0/0/2/192

Žiadne zázraky, len reálne splniteľné kroky...

dankaa78
11. apr 2015