Ktoré tabletky na chudnutie ozaj pomôžu?

denulienkad
12. nov 2015

Ahpjte neviete,ktore tablwtky na chudnutie naozaj pomahaju?Skusala som diety a nic. Aj som si zaplatila piradcu a schudla som 6kg a odcestovala som do zahranicia a tam take stravivanie nemozem tak uz pekne idu naspat kilecka.Dakujem za normalne odpovede a nie odsudzovanie a neviem co.

evittam
12. nov 2015

@denulienkad ŽIADNE tabletky, koktejly, a iné prípravky, ktoré sú "na chudnutie", tak nefungujú a vlastne nie sú na chudnutie. A ak ti napíše hocikto niečo iné tak si dovolím tvrdiť, že klame a len chce predať daný produkt. Bohužiaľ funguje len jedno a to v pomere 80% k 20% - upraviť stravu a začať sa hýbať. 🙂 😉

mata38
12. nov 2015
Používateľ mata38 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mata38.

Ahoj, tabletky na chudnutie skutočne nefungujú žiadne. Čo môžeš urobiť je upraviť stravu a doplniť ju nejakým vhodným korením, prípadne bylinkami, ktoré majú vplyv na trávenie a metabolizmus. Ale to je iba taký malý pomocník, kľúčový je skutočne pohyb a zmena stravy. Ak chceš, môžeš mi napísať správu a pošlem ti zoznam byliniek a korenín, ktoré ak zaradíš do stravy tak ti pomôžu 🙂

evittam
12. nov 2015

@denulienkad Ja na úpravu trávenia a metabolizmu popíjam cez deň napríklad čaj zo zemežlče a puškvorca.
@mata38

sissy27
12. nov 2015

@denulienkad žiadne. Stačí takto?
existuje skupina liekov, anorektiká, ktoré potláčajú chuť do jedla a áno, aj fungujú... ale používajú sa na liečbu ťažkej obezity, majú veľmi veľa nežiadúcich účinkov a efekt nie je trvalý...
jediné, čo ti pomôže nie len schudnúť, ale aj si novú postavu udržať, je zmena životného štýlu - a že "v zahraničí sa nedá" je len tvoja výhovorka, pretože aj v zahraničí jedia ľudia striedmo, zdravo a športujú...

lavender84
12. nov 2015

Podla mna kludne aj hroznovy cukor 😊 ak pri tom zmenis stravovacie navyky zaradis do jedalnicka viac ovocia zeleniny, zmensis porcie, vecer nejes a min 2-3x do tyzdna na 1-2hod sport ..nie pri telke 5min podviham nohu... Drzim palce 😊

kliara
12. nov 2015

Žiaľ, žiadne. Bolo by to potom príliš jednoduché.

buckovak
12. nov 2015

aj ja súhlasím s vyššie uvedenými príspevkami, že žiadne (bohužiaľ 🙂 ) neexistujú, ale keď tu zaňuchajú novú tému predajcovia prípravkov na chudnutie , hneď sa sem zhŕknu a začnú nás presviedčať, že predsa schudli z toho... som zvedavá na prvého 🙂

denulienkad
autor
12. nov 2015

No neda sa to v zahranici,lebo potraviny su v norsku nenormalne drahe takze tak

worker_falcon
12. nov 2015

@denulienkad ale predpokladám, že aj platy sú v nórsku nenormálne vysoké...

betka239
12. nov 2015
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

ziadne tabletky na chudnutie nepomozu pokial si neupravite stravu a nebudete pravidelne v pohybe

lucyk29
12. nov 2015

Pekny vecer prajem odkyslit organizmus Betou plus ,v pripade ,ze je zakysleny da sa to zistit takym pasikom,co predavaju v lekarni a potom uzivat Emulips forte,upravuje travenie samo podla toho ci mate nadvahu alebo podvahu - vyluci volne tuky a tuky na svaloch vyluci emulips dring . To vsetko co som Vam vymenovala su ciste bylinne vyrobky bez chemie .

zita19
12. nov 2015

@buckovak uz ho tu mame 😀 😀 😀
@denulienkad ale nenormalne drahe su aj potraviny, z ktorych sa pribera. Ci slanina je diametralne lacnejsia ako ryba? Slahacka lacnejsia ako tvaroh? Croasant je lacnejsi ako celozrnny chlieb? Cola lacnejsia ako voda z vodovodu? Cokolada lacnejsia ako jablko?

mata38
12. nov 2015
Používateľ mata38 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mata38.

A je to tu, dlho sme čakali! 😀 😀
@lucyk29 @zita19

stardust
13. nov 2015

@denulienkad nechapem tvoj problem...chces schudnut alebo potrebujes nieco, co by ti tlmilo hlad, ked si v Norsku, lebo tamojsie potraviny su pre teba drahe?

elis1985
13. nov 2015
Používateľ elis1985 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od elis1985.

@stardust Ak to je tak, strava sa dá vyvážene a lacno nahradiť, napríklad Express dietou. Ja som tak dlho fungovala a dá sa to, aj schudnúť mi to pomohlo, no ak pridáš pohyb, ide to lepšie. Na http://www.kuponyzdarma.sk/zlava-10e-na-5-dnova-dieta-express-diet/ je aj so zľavou 10 eur, za tú cenu, čo tak stojí jedlo, je to super pomer

deyna
13. nov 2015

skus vyradit cukor, sacharidy ako pecivo na ranajky ok, alevecer uz nie, minimalne tymi sladkostami a sladkými napojmi dosiahnes naozaj vela, samozrejme pohyb, usetris na tabletkach, ja som skusala aj cayenske korenie s citrónovou stavou, ale to vôbec nefungovalo, zmena stravy je najlepsia, mozno keby si napisala, co sa neda u teba zohnat, dalo by sa pomoct, alebo popipade skladku tvojho jedalnicka.

majoh
13. nov 2015

skus Piperine Forte u mna zatial velka spokojnost a tiez som vyhodil sladke z jedalnicka

zlte_kuriatko
13. nov 2015

ahoj ja som si pred pár rokmi zohnala na čiernom trhu adipex retard, už sa nepredávajú ani na predpis, lebo sú fakt nebezpečné... bola som hlupa mlada a bezdetná... teraz by som už tak neriskovala so svojím zdravím...ale ozaj mi pomohli...tým ti len chcem povedať, že lieky na volno neúčinkujú a lieky čo účinkujú sú na predpis pre veeelmi obezných ludí, a navyše majú veľa nežiaducich účinkov. po porode mi ostalo 20kg navyše a do roka boli dole bez čajov diet liekov.. bez ničoho..len som prestala žrať a začala jesť 😀

buckovak
13. nov 2015

no piperine by musela objednávať v Nórsku, tak to tu sa neoplatí reklamovať 😀 žiadny osoh z toho 😀

no tak predsa došlo aj na ten piperín zas 🙂

@denulienkad pred prípadným objednaním si pozri radšej diskusiu tu na MK o piperíne a podľa toho sa rozhodni, boli by to zbytočne vyhodené peniaze za to, ešte aj ich stránka je maximálne pofidérna, nie je tam ani jedna pravdivá veta, reálna osoba alebo koment...... je to len vyľahovač peňazí

sense
13. nov 2015

ja dam teraz sprostu odpoved, ale ak su potraviny drahe a chces usetrit nejedz a schudnes aj bez tabletiek...urcite sas da aj v norsku stravovat lacnejsie, obycajne ovsene vlocky vela nestoja nech si kdekolvek, mlieko al. nejaky biely bezny jogurt tiez nestoji tisice, takisto sezonne ovocie ci zelenina, strukoviny dobry zdroj ako bielkovin tak aj komplexnych sacharidov, v norsku je vsetko drahe mas pravdu ale aj platy su tam ine ako na slovensku, ...., takisto cista voda urcite nie je drahaa.....a taka rychla chodza ci beh je uplne zadarmo...

evulik858
13. nov 2015
Používateľ evulik858 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evulik858.

tabletky na chudnutie nerobia zazraky..

denulienkad
autor
13. nov 2015

Boze boli ste dakde vo svete pol vyplaty sltne len najom a to este aj auto tankovat atd

buckovak
13. nov 2015

@denulienkad bohužiaľ či nám to vyhovuje alebo nie, jednoducho lieky na chudnutie neexistujú, keby to išlo tak ľahko, tak to vkuse neriešime aj my ostané 😒

sense
13. nov 2015

@denulienkad zijem v zahranici a tiez najom zhltne polvyplaty, napriek tomu tvrdim ze zdravo resp. zdravsie sa da stravovat aj za menej penazi....uz len to ze prestanes sladit, pit sladke vody, solit, jest fastfood, polotovary ti usetri peniaze...a uprimne zdravie mi je prednejsie....a ako som uz spominala ovsene vlocky, strukoviny, mliecne naturprodukty, nejake sezonne miestne ovocie stylu jablka tiez nemozu byt najdrahsie.... nepises ako sa stravujes...ale ziaden zazrak necakaj zo ziadnych tabletiek a tie stoja tiez peniaze...

zuzkaanicka
13. nov 2015

@denulienkad keby take super tabletky existovali, tak sa nedoplatis ... strava sa Ti zda draha a chces vyhadzovat za tabletky? 😕

majoh
13. nov 2015

ako nerozumiem preco by som sa nemal pochvalit Piperine uz trochu uzivam a schudol som 5kg

daduska3
13. nov 2015

@denulienkad
- tabletky budú vyhodené peniaze...
ak chceš schudnúť tak musíš pochopiť, že výdaj energie musí byť vyšší ako príjem...a to, že potraviny sú drahé je len výhovorka...
- vynechaj jednoduché cukry a pečivo, piť len čistú vodu...

zita19
13. nov 2015

@denulienkad predstav si, te aj na Slovensku ludia daju pol vyplaty na najom. Ked maju minimalnu mzdu, tak im toho moc neostava. A ziju. A z toho zvysku si nekupuju kaviar na veceru. Tiez sa obzeraju po potravinach, ktore ich zasytia kazdy den. Ti rozumnejsi sa aj z toho mala dokazu stravovat racionalne a zdravo. Lenze asi viac chcu ako sa lutuju.

timea7
13. nov 2015

@denulienkad pomáhajú všetky, ale naháňať niekomu zisky 😀 😀 😀 😀

timea7
13. nov 2015

@denulienkad nie,my sme nikto neboli ´dalej ako v okresnom meste 😎 😎 😎 😎 , vo svete už vôbec nie. Na tabletky sa vykašli, kupuj si kvalitné potraviny a peniaze ušetri na tom, že nebudeš kupovať alkohol, sladkosti, slané pochutiny, sladené nápoje a pod.