Mám malé prsia a veľký zadok

barbi_majerik
19. máj 2015

Ahojte dievčatá, som tu nová ale potrebujem pomoct, moj manzel ma začal odmietat ( myslim si) kvoli tomu ze som pribrala. Problem je v tom ze mam male prsia a aj ked som pribrala, tak len na bruchu, zadku a stehnach. Snazim sa zdravo stravovat a aj cvicit, ale neviem preco mi to nepomaha. Chcela by som sa vas spytat, ci nemate niekto radu alebo skusenost s nejakymi prostriedkami na rast prs alebo na schudnutie, som fakt v koncoch, nechcem aby sa mi manzel vzdialil uplne... 😔 ☹ vopred dakujem za hocijaky nazor a pomoc

barbi_majerik
autor
9. jún 2015

Čaute kočky 🙂 makala som na sebe a po 3 tyzdnoch -5kg a vdaka jednemu vyzivovemu doplnku ( aj ked asi nie na stalo) sa mi prsia zvacsili , zacina sa mi darit , manzel si vsimol moje pokroky a spravanie sa zmenilo riadne 🙂 , tymto vam dakujem vsetkym za rady a prajem pekny dnik

eeffka
9. jún 2015

@barbi_majerik akurát som docitala a isla som ti nieco pisat ale menim 🙂
takze v prvom rade gratulujem k -5kg a v druhom, pan manzel sa nezmenil pre tych 5kg ale pre to ze sa o seba staras, si spokojna , chudnes a jemi zacala blikat kontrolka ze hmmm pre koho to asi robis???

Aj ked je paradoxne ze kvôli nemu, co by som teda ja nikdy nerobila, len kvôli sebe, ale pankovi sa zbystrili zmysly, takze ja by som este prihodila nejake skraslovacie kury a zacala sa chichotat s mobilom zamknuta v zachode, nech si to vyzerie 😀 😀 😀

0silvia0
9. jún 2015

@eeffka fíha, aké cica-rady 😀 😀 😀

eeffka
9. jún 2015

@0silvia0 no ale uznaj nenaserie ta? pivo v ruke, pneu kolo pasa a este bude pyskovat, tss

0silvia0
9. jún 2015

@eeffka jasné, ja by som sa kvôli chlapovi takto určite nesnažila. Keď sa mám snažiť, tak pre seba a pre svoj dobrý pocit... ale možno sa chlap inšpiruje a budú cvičiť spolu 🙂

eeffka
9. jún 2015

@0silvia0 chlapovi sa nikdy nezavdacis 🙂 ja som mala nieco malo navyse na sebe, pocuvala som to stale, uz som to brala ako folklor 😀 , az som sa nasrala a schudla to ....a? Muz nasraty jak spak, ze ja som schudla a on nie 😀 😀 😀
PS : na vysvetlenie, on aktivne sportuje ale 40ka na krku a nejak sa to na nom popreskupovalo a nechce prestat jest vo velkom, lebo to je smrrrrrrrrrt 😀

0silvia0
9. jún 2015

@eeffka no a ten môj má už 50ku za sebou a schudol 20 kg, chodí cvičiť a cíti sa mladšie a mladšie a práveže vôbec neje toľko, čo kedysi. Tak počkaj ešte 10 rokov, možno sa inšpiruje 😀

barbi_majerik
autor
9. jún 2015

Babulky presne! Povedala som si ze mu to trochu okorenim 🙂 tak teraz sa hram na mobile hry ale tvarim sa strasne zahadne a sem tam sa akoze zasmejem :D @eeffka dobre hovoris co hovoris . Idem schudnut este 5 cm v pase a potom budem spokojna 🙂 predstavte si ze som vylucila len jednu vec zo svojho jedalnicka ( pohanku) , ,a islo to dole ( aj s podporou doplnku stravy) - ale islo, ked dokonam premenu , hodim vam sem aj foto :D

vergilius
10. jún 2015

aky doplnok stravy si pouzila?

natalym
10. jún 2015

Ja mám 174 a 95 kg. Neviem si predstaviť ako vyzeráš, keď si tučná. Že 65 kg, však to by som povedala, že si ešte chudá, preboha, však Ťa neni za čo chytiť. Ja som tučná, ale nie extrémne, mám zadok, prsia aj brucho a môj muž so mnou spáva aj keď som mala 55 kg a aj teraz. Nechápem, to sa prečo trápiš. Tu bude problém niekde inde.

libka1
10. jún 2015

aj ja som kedysi mala male prsia a velky zadok, teraz mam velke uz aj prsia... nejak sa mi to nezda ako velka vyhoda 😀

natalym
10. jún 2015

Ja by som si prsia chcela nechať a ostatné dolu, lenže prvé idú prsia. Teraz som trošku schudla, prsia že viditeľne a ostatné ani že nič. Tak si vyber.

vergilius
10. jún 2015

ved prave, ked aj ja schudnem, tak prve idu prsia. hrozne, mam z toho depky

barbi_majerik
autor
10. jún 2015

@vergilius kamoska mi odporucila take ze : Krasna a mudra ona si to kupovala v amerike a ze jej to zabralo, tak som skusila - vo svojom zivote fakt prvykrat a dobre, som spokojna , ja som sa najma bala aby mi nebolo nejako zle z tych tabletiek, ale porovnali sme to s ostatnym dostupnym na sr a v zlozeni to vyslo naj, ziadne umele kraviny 🙂 baby ona mi este hovorila aj o nejakej chudnucej kave ci co, ze to bol brutal, a schudla ale preto lebo jej bolo nonstop zle :D tak to urcite neskusajte a @libka je to vyhoda 🙂 predsa len vacsie prsia su vzdy vyhoda

alzbetka74
10. jún 2015

Ahojte babky. Pozrite, co som nedavno nasla v casopise Zdravie rodiny. Sa mi zda, ze to by mohlo byt nieco pre Teba barbi 😉. Aj by Ti mohli narast prednosti a mozno by si aj schudla z toho. Normalne rozmyslam, ze by som to vyskusala aj ja. Lebo ked sa mi podari trosku schudnut, tak prve mi zlezu kozy, proste hore mi nic nezostane ☹.

alzbetka74
10. jún 2015

😀 aha barbi_majerik. Ved to je to isteeee 🙂. To co je? Ta Tvoja kamoska to kupovala v amerike ??? A u nas to niekde nedostat?

eeffka
10. jún 2015

@alzbetka74 dievcence 😀 😀 😀 Ze krasna a mudra...hmmm toto fakt dal ironicky marketingovy mag.
Prsia su zlozene zlazami a tukom, ak schudnete tuk pojde prec, takze aj prsia, a tento prípravok sa da kupit aj za par supov a vola sa to prehanadlo 🙂 ( 2.zlozka) toto vam treba si uhnat niekde problem na verejnosti? 🙂
http://www.leros.cz/sk/caje/leros-senna-lusky

stepanka274
10. jún 2015

@barbi_majerik ja tiež odporúčam tú citrónovú vodu, tiež som pribrala behom 2 rokov 10 kg a to som mohla jesť všetko, po 4 deťom som mávala stále váhu cca 56-58 kg, ale ked už váha začala prekračovať 65 kg tak som si povedala stačí. Ráno tá voda na lačno s citrónom, nejedávam vôbec biele pečivo, ani údeniny (šunka, párky, saláma, klobásy), obmedzila som syry. Ale zase nemučím sa v žiadnej posilke. Schudla som už 3 kg, ale manžel si všimol hneď, že už nemám také "šunky" na stehnách. Už mám 45 rokov, začína prechod, tak to s tým chudnutím nie je také ľahké, naopak priperá sa oveľa rýchlejšie ako pre pár rokmi dozadu.

alzbetka74
10. jún 2015

@eeffka
ved ja som to este nejedla, len som rozmyslala, ze by som mozno skusila. No dufam, ze ma z toho neprezenie. A sennovka je prehanadlo 😲?

alzbetka74
10. jún 2015

Ale inak nazov - po prdeli 😀 😀

melisssssa
10. jún 2015

@alzbetka74 ja mam taku vahu ako ty len som nizsia..cize baculka som taka mierna...🙂raz sa citim vyborne ,inokedy sa citim na prd,ked som nafuknuta a pod...ja som tiez pribrala uz davnejsie behom roka 10kil..a drzia sa ma jak kliest...,ale mne jedine co pomaha je cvicenie..resp..beh,beh a beh..do toho kex tak bejake drepy,vypady a vecer uz nepapar,ked tak nieco lahke...ked sa chce schudnem do mesiaca 5 kil...ale ked sa mi nechce nam smolu 🙂 ale vzdy ,ked vidim nejaku mladu kocku ktora vazi o 20kg viac poviem si ze som na tom este dobre 🙂

melisssssa
10. jún 2015

@melisssssa prepaac som myslrla,ze si zakladatelka temy tak som teba oznacila 🙂 🙂

melisssssa
10. jún 2015

@alzbetka74 prepaac som myslela ze si zakladatelka temy tak som teba iznacila 🙂 🙂

mamkabeika
10. jún 2015

@barbi_majerik Nemala som čas čítať celú diskusiu. Ale ja si myslím, že rady typu ako máš schudnúť, príp. zmeniť životný štýl sú dobré akurát tak pre tvoje zdravie a pre tvoj lepší pocit zo seba.

Manželovi to podľa mňa nepomôže. Píšeš, že ťa začal odmietať. Čo to znamená odmietať? Odmieta s tebou intímne žiť? Odmieta s tebou spoločné aktivity? Prestávaš ho priťahovať? Lebo tomu nerozumiem.

Keď ťa raz manžel miluje, tak ťa miluje a bodka. Bez podmienok. Potom ho aj priťahuješ.

Pred rokom som ochorela na rakovinu. Vypadali mi moje dlhé husté vlasy, z liekov som pribrala 14 kg. Počas liečby som vyzerala príšerne, zničená, najskôr vychudnutá, potom pribratá, kruhy pod očami a len som polihovala. A vkuse som sa mu sťažovala s mojimi bolesťami. A on? Stále ma miloval, aj ma miluje. Priťahovala som ho aj počas liečby, aj teraz po nej, keď som sa uzdravila. A dáva mi to denne najavo aby mi pomáhal s mojím nízkym sebavedomím. A je kopa žien, ktoré sú po rakovine prsníka a k tomu všetkému im chýba aj prsník alebo oba prsníky. A ich manželia ich milujú. Takže problém nie je v tebe, ale v manželovi.

vergilius
10. jún 2015

@barbi_majerik, @eefka, @ alzbetka74 - Ja v “zazraky prirody“ nahodou verim. Mala som problemy /konkretne s vlasami, pletou a zihlava velmi pomohla/. Teraz potrebujem zvysit energiu a odporucili mi ginko a tiez zeleny caj je da sa povedat vsemohuci. No a ak ma byt bonus spevnenie porsia, tak preco nie? :D
sa potom ozvem, ked budem krasna a mudra. ten nazov je fakt.... 🙂

alzbetka74
10. jún 2015

@melisssssa to je v poho 🙂. ja som tam len davala tu fotku, co som nasla 🙂

barbi_majerik
autor
10. jún 2015

@melisssssa ja som tiez zapojila ten spoet, vylucila nevhodnu potravinu a brala som tento vyzivovy doplnok a som nadmieru spokojna, asi sa sklbili vsetky tri vstupy a vystup je minus 5 kg a k tomu prsa :D
@alzbetka74 aj ja myslim ze ten nazov je bohovy ;D a kamoska to mala v amerike , mala to overene tak som to skusila, objednavali sme to z www.krasnaamudra.sk , kuknite @vergilius , ono to je v zlozeni, podla mna ti to pomoze, uskodit nema co 🙂

0silvia0
10. jún 2015

@vergilius vyskúšaj a určite napíš 🙂 Veď všetky chceme byť krásne a múdre 🙂

vergilius
10. jún 2015

@0silvia0, urcite dam vediet, a pre tu srandu vyskusam 🙂

barbi_majerik
autor
10. jún 2015

Babky takto to potom vyzera, som vam to cvakla, keby som raz vyzerala ako ta holka na krabicke, bola by som stastna prestastna :D