Máte skúsenosť s chudnutím pomocou Slim Ball?

janika84
27. máj 2011

ahojte. zaujima ma ci mate niektorá skusenosti s tymto sposobom chudnutia. chcela by som vyskusat,ale sa toho tak troska aj bojim.budem vdacna za kazdu skusenost 😉

drama
2. jún 2011

Ahoj Janika, ja som si to objednala asi pred troma týždňami,prislo mi to o 4 dni,takže s dodávkou som spokojná. A čo sa týka chudnutia,užívam to zatiaľ tretí deň a mám 1,5 kg dole,čo som dosť prekvapena,keď na skoro všetkých fórach čítam len negatívne skúsenosti s týmto prípravkom. Dám vedieť ako pokračujem 😉 🙂

dia2006
6. jún 2011

Ahojte, niekto nieco nove?
Vyskusali ste uz niekto Slim Ball?? Aj sa som nad tym rozmyslala, ale citala som viac negativnych
ako pozitivnych referencii.

lindda
15. jún 2011

aj ja by som chcela skusit len sa bojim ze ci nahodou nejaky vedlajsi ucinok dajte vediet velmi ma to zaujima

larmimi
22. jún 2011

noo, aj mna by to zaujimalo 🙂
@drama to je to co je reklama na mimibazare? 😉

puma6969
20. júl 2011

kolko to prosim vas stoji?..nikde nemozem najst cennik..tiez to chcem skusit tak som na to strasne zvedava

drama
26. júl 2011

Čaute kočky, takže lindda: ja som nezbadala žiadne vedľajšie účinky Tak si myslím, že to nieje až také hrozné 🙂 .larmimi: ja som to nenašla na mimibazáre, len si už nespomínam kde,ale má to svoju stránku www.slimball.sk, tak vyskúšaj. puma6969: tiež hľadaj www.slimball.sk. Babenky, prajem vám pekný dník 🙂

sonya16
27. júl 2011

@drama no a koľko si už teda stihla schudnúť a za koľko dní,hmm???

toni64
22. sep 2011

Nooo,prave dumam nad kupou slimball,baby uz mate viac skusenosti????Drama ako si na tom? Schudl si? A kolko? A nemala si nejake vedlajsie ucinky?

6612
26. sep 2011

Keď tabletka zvačší svoj objem 50X , prečo tak neurobí po vhopdení do vody ? Určite ste si tento test urobili, výsledok je nepresvedčivý. Vie niekto prečo,okrem slizu na tabletke som nič viac nespozorovala.

jazminn
26. sep 2011

dajte si do vyhľadavača "balon BIB" a odtiaľ je prevzatý ten obrázok, ako napučnie tabletka v žaludku. Balonik sa polkne a lekár ho nafukne v žaludku a tým pádom človek nepociťuje hlad, stále je plný, lebo má v žaludku balon a ten mu ani nedovoľuje veľa jesť...ale to všetko tam nájdete...a ten slimball je len obyčajná vláknina...

ema000
1. dec 2011

ahojte kamoska si to kupila ale neviem ci je s tym spokojna.. schudla sice na pozadovanu vahu nejakych 10 kil.. ale kedze v dosledku toho ze mala vzdy "plny" zaludok zacala mat nechutenstvo k jedlu a jedla len nasilu... zacali sa jej lamat nechty, viac jej vypadavali vlasy, uplne sa jej pokazila plet... ja som si to teda objednala tiez ked som videla ze u nej to fungovalo, ale skocila som do lekarne dokupit aj nejake vitaminy ak by u mna prebiehal obdobny proces.. troska mam z toho obavy ze ci som nevyhodila zbytocne peniaze, kedze kazdyma iny metabolizmus u mna to nemusi tak fungovat.. o konecnom vysledku vas urcite informujem 🙂

elen33
13. jan 2012

Ahojte, práve som si prezerala túto stránku a rozhodla som sa zaregistrovať, keďže ani mne sa nedarí schudnúť po pôrode hľadala som na nete niečo... našla som slimball, objednala a som zvedavá, i keď chodím cviciť a plávať , mojou skazou a to si priznám sú sladkosti..., ako čítam vaše príspevky som trochu v rozpakoch, ale uvidíme, a osobne čo si myslím, tableta asi nemôže nabrať objem v pohári s vodou, lebo ak som si správne prečítala reaguje hlavne pri styku so žaludočnou kyselinou Možno sa mýlim , alebo nie.... Som veľmi zvedavá kedy mi to príde poštou.

valerya
11. jún 2012

@drama ahoj,pozerám že aká stará téma. Mňa zaujíma, že ako sa teraz máš, koľko si schudla a či si držíš váhu. Dík za odpoveď

valerya
11. jún 2012

@elen33 ahoj, ako si na tom s chudnutím? som zvedavá, či to funguje

jankamalajanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dabas
14. apr 2014

Neni to nic moc.Mne sa nepodarilo schudnut vobec,len som vyhodila peniaze a zacal ma boliet zaludok.Takze som nakoniec pila bylinky,aby som si ho vyliecila.

bubika2003
14. sep 2014

Ahojte, chcela som sa opýtať, či je niekto komu pomohol tento spôsob chudnutia a je s ním spokojný, poprípade aký bol úbytok váhy. Ďakujem za Vaše odpovede.

1631994
17. jan 2016

Ahojte mozte mi napisat ci to naozaj funguje ak ano.tak kolko ste schudli za kolko dni ci tyzdne?? Vo pred vam dakujem..

evittam
17. jan 2016

@1631994 Ako si si asi všimla - jediná čo to tu chválila sa už vôbec neozvala. Neexistuje nič "zázračné" čo ti pomôže schudnúť - tabletky, koktejly, nohavice,káva,.....Treba upraviť stravu a hýbať sa - a uvidíš, že to pôjde dole, len treba chcieť. 😉

januelik
17. jan 2016

najlepsie na chudnutie je vyradit z jedalnicka na tri mesiace muku ryzu cestoviny a hlavne zemiaky.Jest len 3x denne.ovocie len do obeda.Ja som vdaka tomu schudla 16 kg.bol to sice boj ale ten vysledok bol super.

luciaabu
14. aug 2016

@drama
Kde si to prosim kupila a za kolko?
Drzim palce, nech to tak funguje! Super!!

luciaabu
14. aug 2016

@januelik uzasne!!!