Moja 10 mesačná výzva od 2.9.2015

voskovka
30. aug 2015

Kedze zacina skola,do tried mi nastupuju obaja chlapci,vyborny datum ako zacat.doteraz som zhodila 25kg,no nieco mam naspat a potrebujem nabrat svaly,energiu a dobry pocit.Motivacia je vitana.Potrebujem kohosi na pridanie sa....Az budem chciet naletiet do chladnicky,tak sa mozem vyzalovat.Kto sa prida?vzajomna podpora velmi pomaha.

rybecka
1. sep 2015

Ahojte ja uz zacinam neviem na kolky raz 😖 Nikdy som nedrzala dietu lebo neviem to varim doma pre mojich chlapov
Stale vydrzim cvicit len 2 tyz. potom konec bud kramy bud niekam ideme a nechce sa mi no cele zle je to so mnou
Mam neskutocnu zlost na seba 😠 Jill michael som cvicila ale len 10 dni nie 30 ako pise behala som tiez len 2 tyz.
nemam vydrz mam 168 cm a 77 kg takze fajna vypasena chcem dole 10kg idem do toho s Vami kocky 🙂

erika10
1. sep 2015

Ahoj kočky, ja sa pridávam, presne som sa s týmto nápadom dnes ráno zobudila, že od 2.9. idem na to. Pred 3 rokmi som za 13 týždňov zhodila 12 kg. A potom som sa sprostááá 😠 uspokojila s tým čo bolo a pekne som to nabrala takmer všetko naspäť. Vtedy pred chudnutím po 2 deťoch som mala váhu 81 kg, skončila som pri 69 kg, hoci môj cieľ bol 65 kg.
Teraz mám 79 kg pri výške 167 cm. Chcem to dotiahnúť na tých 65 kg, len sa trocha obávam, nakoľko okrem detí, nastupujem do školy aj ja - na výšku... Tak som zvedavá, ako to budem popri robote všetko stíhať. Ale keď sa chce, tak sa dá. Všetko ostatné sú len výhovorky.
Chcem to robiť tak ako pred tými 3 rokmi, akurát pridám beh. Len čakám, kým sa trocha ochladí počasie, lebo inak by ma našli niekde popri ceste ležať 😀 .
Takže kočky, vypnúť hruď, stiahnúť brušiská a ide sa na to... Chudnutiu zdar ! 😉

erika10
1. sep 2015

@rybecka Ako vidím, máme podobné miery... A chceme schudnúť cca rovnako... 🙂

vanesenka
1. sep 2015

Tak teda aj ja tento rok sa snazim aj sportujem a skork ziadna slava po jednom dietati mam teraz 70 kg este rok a pol do zadu 86 kil....16 kil islo dole dve mi ostali z tehotenstva no chcem ist na 65 ale moc sa mi nedari asi tym ze dva tyzdne sa snazim a potom zhresim...ach jak

la_bella
1. sep 2015

no co damy, pripravene na zajtra? uz mate vymyslene, co na ranajky? 😀

aktivka123
1. sep 2015

Ahojte Dámy 🙂, ja som už v rozbehu 2 mesiace. Uplne som vylucila bielu muku a nezdrave tuky. Ziadne sladkosti okrem ovocia a max horka cokolada alebo nejaka dobrotka zo zdravej vyzivy, ale to tiez len vynimocne. Za 2 mesiace sa mi podarilo dat dolo necele 3 kg z coho som veeelmi zufala, nechapem co robim zle :(

Muku pouzivam, spaldovu alebo celozrnnu, sladidlo steviu, chlieb max bielkovinovi. Je tu este moznost malo tekutin lebo do toho sa musim nutit ale aj tak... :(((

voskovka
autor
1. sep 2015

@la_bella ja ano 🙂 dneska som sa dozrala kolaca,sladkeho,pizzu a vsetko mozne......kokos lebo viem ze toto najblizsiu dobu jest nebudem haha

veronca91
2. sep 2015

@aktivka123 Tým,že neješ to čo predtým sa tvoja hmotnosť nezvýši,ale nahromadený tuk treba aj nejako spáliť a váha pôjde dole.Odporúčam 3x do týždňa cvičenie v aeróbnom pásme-aerobik,zumba,jumping,spinning. Zo začiatku ale kľudne zaraď rýchlu chôdzu v rôznom teréne aspoň 45 minút,musíš držať rovnaké tempo. Neodporúčam nič,čo nemám overené 🙂

voskovka
autor
2. sep 2015

Ahojte baby....no ako ste zacali???

la_bella
3. sep 2015

ja som to celkom zvladla, i ked som mala taky rozbehany den, ze tazko sa mi pripravovala a organizovala zdrava strava, ale v podstate celkom ok 🙂 ale zistila som, ze mam naprd vahu, ktora blbne, tak budem mat dnes vecer novu, aby potom tie vazenia boli presnejsie a motivujuce 🙂

veronca91
3. sep 2015

Dievcata a nezabudnite pit nesladene napoje,najlepsie cistu vodu 🙂

veronca91
3. sep 2015

@la_bella Vaz sa maximalne 1x za tyzden,najlepsie v rovnaky den napriklad rano pred ranajkami 🙂 A dobrym ukazovatelom su aj miery hrudnik-brucho-boky tiez premerat napr.1x za 1-2 tyzdne 🙂 Ale znovu to musia byt rovnake intervaly 🙂

markina8
3. sep 2015

Ahojte dievcata, ja vam napisem ako som schudla (tiez som do toho cvicila ale na schudnutie postaci aj strava). Je to velmi jednoduche, len to chce na zaciatok troska pevnej vole a ked si zvyknete (po cca tyzdni) tak to ide dobre. Mne slo hlavne o to aby som nemusela vymyslat a dlho riesit stravu lebo potom sa mi to nechcelo.
Ranajky mam skoro kazdy den rovnake uz asi dva roky (a to nie som na sladke ale zvykla som si) - jeden banan s bielym jogurtom. Zasyti a je to aj chutne.
Obed - vpodstate hocico, len by to nemalo byt moc tucne jedlo (vyprazane, cestoviny pizza) ale ked som to potrebovala a mala chut tak som si to raz za tyzden dva dopriala. Obed moze byt najkalorickejsi. Snazim sa vynechavat polievku, lebo je to dost jedla naraz ale netreba sa triznit, kludne si ju dajte 🙂
Vecera je nieco lahke ale hlavne rychle, takze bud grilovana zelenina, salat s tuniakom, alebo nieco z vajec a ak chcem este rychlejsie jedlo tak si kupim neochuteny cottage a k tomu vajicko natvrdo a nieco co mi urobi dobru chut lebo cottage mi sam o sebe tak nechuti takze bud par platkov sunky alebo sladku kukuricu(tu z konzervy, ano viem ze je tam vela sacharidov, ale cele je to postavene na tom ze ked sa budem triznit, dlho to takto nevydrzim).
Samozrejme, obcas si dopriat cokolvek na co mate chut. Ja sa pred menstruaciou neviem dojest, tak to som nemala ze cheat day ale cheat week 🙂))
Tymto jednoduchym sposobom som schudla kolko som chcela a za mesiac bolo vidiet dost vysledky (nemala som nejaku nadvahu takze o to menej je chudnutie vidiet, ale toto bolo dost)
Samozrejme, pridat sport je super, ale kto nema cas a chut, tak nevadi. Vsetci vieme ze sa chudne stravou.
Drzim vam palce! 🙂

la_bella
3. sep 2015

@veronca91 viem, ze sa nemam vazit kazdy den, to bolo len konstatovanie, ze som zistila, lebo tu bola moja mama a ta si stupla na vahu 1x, nezdalo sa jej, 2x, uplne ina hodnota.. potom ze aha, asi blbne.. no a potom sme to asi 10x skusali a proste je ta vaha nepresna 🙂

la_bella
3. sep 2015

@markina8 aj ja mam taky navyk, ze ranajky biely jogurt s bananom vacsinou 😀 ako zvyknem si davat aj ine veci, ale mam pocit, ze toto mi asi najlepsie sadne na ranny zaludok 🙂

markina8
3. sep 2015

@la_bella ano je to lahka zalezitost a mas potom aj pocit ze si zacala ten den spravne a nemas chut si to dalej kazit 🙂

veronca91
3. sep 2015

@la_bella Poziciam ti moju,mne ukazuje 51,6 kg 🙂 Ale zacinala som na 60 po porode 🙂 Odvtedy presli 2 roky a kto ma nepozna si mysli,ze moja dcera je moja sestra. Mam 24 🙂

rybecka
4. sep 2015

ccafte ja mam zabehnute aspon nieco pre seba 😉

odm3
5. sep 2015

tak aj ja sa pridávam. váha 92 😒 , výška 170. takých 20 kg aspoň musí ísť dole...

strociatka
5. sep 2015

a ako na to ideme? 😉

sany28
5. sep 2015

Baby aj ja idem svami dotoho výška 161 A váha po pôrode čiže 1 mesiac A pol čo som došla domou bola 98-99 kg A zišlo mi to na 95,6 A momentálne 92,4 A teraz V pondelok sa idem vážiť tak snáď kilo dole môj cieľ je 63kg A vysnívaná váha 55kg viem že dlhá cesta tak mi držte palce

januska1602
5. sep 2015

Zienky pomooooc mam dostat svoje dni a mam chut zjest aj tonu sladkosti,ako to zvladate vy?!

strociatka
5. sep 2015

@januska1602 nezvladam

20tanicka20t
5. sep 2015

Aj ja sa pridavam - váha 65kg pri 160cm a chcela by som sa dostať na 55kg.. môj problém je že stále musím niečo jesť..skoro každú hodinu w potom ešte stále mám chuť na kyslé,cukríky.. Tak to musím doriešiť

strociatka
5. sep 2015

@20tanicka20t napisala si o mne?

odm3
6. sep 2015

@januska1602 ja si to sladké dám, keď ma už ide rozdrapiť. Včera som jedla čokoládu. Potom som zabehla 6Km a nedala si večeru.

veronca91
6. sep 2015

@januska1602 Treba sa zamestnať nieejakou aktivitou namiesto jedla a nakrájať su zeleninu ;)

sardinka32
6. sep 2015

@voskovka Toto poznam...ja vzdy od pondelka chudnem...cize sobota a nedela hody...prezieram sa vsetkym, co akoze pocas diety nebudem moct jest...no a v pondelok s dietou nezacnem, lebo sa k tomu neviem dokopat, nevydrzim a vysledok je ten, ze este priberiem...ach jo, bludny kruh u mna. 🙄

20tanicka20t
6. sep 2015

@strociatka. Aspoň viem že niesom jediná..mohli by sme ísť dotoho spolu..

sany28
7. sep 2015

No tak moja váha po týždni Z 92,4 na 91,1kg čiže 1,3kg dole A pokračujeme takto pomaly teším sa