Norbiho update. Ako sa vám darí?

elina313
30. jún 2011

Ahojte kočky, máte niektorá skúsenosť s Norbi update ?
Skúste poradiť, čo ste jedli, ako sa vám darí dodržiavať čas jedenia a budem rada, ak sa pridajú aj kočky, ktoré práve začínajú ... ja idem skúsiť tiež 😉

andel1987
20. jan 2012

ahojte tak prispejem aj ja už držím dva týždne, dnes som síce porušila lebo som bola na oslave ale šak no nedaj si 😀 ale zhrnem moje chudnutie, tiež som sa bála že to nebude fungovat s obyčajnými potravinami ale funguje 😀 😀 😀 😀 , len sa musí dodržiavat hodina a kedy čo možete, tak napr. ja si dám do 12 všetko bársčo, potom papaám už len napr. masisko so zeleninou alebo ja milujem balatonsku špecialitu tu mávam na večeru s polystyrenom a vobec ma netrapi U3, lepšie polystyren ako šnicla s ryžu nie? 😀 no alebo si urobím obložený polytyren alebo vláran tak ako obložený chlebíček všetko pekne farebné a je to mnamkové také zjem asi 3 ks a šmitec, sladké si dám len kúštik doobeda ked mám chut ale nejako ani nemám tak pohodka, minule som si robila gyrosové prsíčka opekane s čerstvou zeleninou ked to uvidel moj muž musela som dorábat tak aj on sa niekedy updatejuje 😀 . No ale podstatné čo som chcela napísat je že to funguje aj takto lebo mám dole dve kilá, no včul po tej oslave neviem neviem ale šak ideme dalej. mne to ani nepríde že dieta lebo všetko čo lubim si dám v podstate do tretej napr. masko a ryža a potom len tak lahko takže ma nikto neobmdzuje 😀 a ešte jedna užasná vec moj svokor mi minule hovorí kurátenko a ty si tušim schudla no a to bola taká štartovačka pre mna som išla centimeter nad zemu 😀 a aj to na sebe vidím mm bruško jak 12-ročná frkavica trošku ešte také napuchnuté ale ono to príde tak chudnutiu zdar 😀

janka7177
21. jan 2012

Caute chudnuce,dnes som sa postavila na vahu a huraaaa, 2 kg od 9. januara mam dolu.Niektorym to ide rychlejsie, ale ja sa aj tak tesim. 🙂 Vyhovuje mi, ze ked mam rano chut na sladke, tak si dam kolacik a nemam z toho zly pocit.Co dnes varite?Poradte.

grimaska4
21. jan 2012

@janka7177
2 kila to mas super,ja som za cely mesiac tak 3 kila chudla,ja dnes mam na obed morske plody s dusenou zeleninkou-brokolica,kalerab ,mrkva,hrasok a k tomu este jedna paradajka a par platkov ladoveho salatu,ale vecer zhresim ideme do mc donald,a ja si zemlu neodhodim tak ako norbi pise ,ze zemla nech nam sluzi na ohrievanie masa v hamburgeri,ale nevadi ja si dam raz za cas aj ine jedlo vecer ako U1

magimary
21. jan 2012

ahojme🙂
ja som sa tiež dnes postavila na váhu a bola som veľmi milo prekvapená (ale zase, ja patrím k tým "ťažkotonážnikom!"), takže mám dolu 5kíl (od min. týždňa) 😨 😵
tak preto ma tá hlava bolieva(la), lebo to išlo rýchlo dolu...asi... 😕

miskaajozko
21. jan 2012

@bianka1 presne tak. Sme na tom v stravovani podobne 🙂

miskaajozko
21. jan 2012

@andel1987 si taktiez moj clovek 😉

miskaajozko
21. jan 2012

@magimary fuuuuha 5 kilo dole za tyzden, tak ty si tu normanlne rekordmanka. Blahozelam 🙂

miskaajozko
21. jan 2012

@janka7177 blahozelam 🙂

janka7177
21. jan 2012

@grimaska4 3 kila, to je fajn, aj mne by to stacilo. A raz za cas hambac neuskodi 🙂
@magimary blahozelám, super. 🙂 Ale preco Ta boli hlava, to neviem.Mozno je to ozaj rychlo.
@miskaajozko Dakujem 🙂

grimaska4
21. jan 2012

@magimary
no tak je super 5 kil za tyzden,u mna bolo max.kilo za tyzden,ale zase ja som nemala velku nadvahu a z menej sa vraj chudne pomalsie

lenka268
21. jan 2012

@janka7177
@magimary gratulujem baby pekne idete 😉

janka7177
21. jan 2012

@lenka268 Dakujem 🙂

kaja73
21. jan 2012

@magimary Ty macherka 😉 ze 5 kil 😕

lentilka135
21. jan 2012

Ahojte dievčatá! Tak ja som asi postála. Minulý týždeň - 2,5 kg a tento ništ. Nevadí. Aj také musí byť... Dnes som varila mäsový vývar a dala som doň viac zeleninky ako obvykle a robila som aj zeleninový šalát s ovčím syrom. To som sa dočítala, že je U. To bolo radosti, že ten syr môžem... 😎 No a ešte som vymixovala černice s tvarohom. No tak to pre dnešok máme.

martinaema
21. jan 2012

ahoj dievčatá, my sme sa s manželom začali stravovať podľa Norbiho len v pondelok - ja mám v pláne dať dole takých 5 kg, mm hádam aj 15. On má vysoký tlak a berie 3-kombináciu liekov, tak som ho cca po roku presvedčila, nech skúsi niečo zhodiť, malo by mu to pomocť aj na ten tlak. On je strašný sladkožrút, takže podľa mňa uňho to pojde rýchlo dolu, ked tie cukry obmedzí . A je úplne že pedantný. Knihu čítať nechcel, tak som mu spravila rozpis na chladničku čo kedy môže, tak som zvedavá ako to dopadne. Už teraz ale môžem povedať, že brucho má menej nafúknuté. Ešte sme sa nevážili a nemerali. Tento týždeň som varila, resp. snažila som sa variť tak, aby to bolo U1, od pondelka som mu objednala obedové menu. Ja na seba nie som taká prísna, v robote si dám normálne obed, akurát poobede to dodržiavam presne podľa pravidiel.

dida81
21. jan 2012

čaute, ja tento týžden nič moc dole... 😅 ale neva, ideme dalej 😉

@magimary velka gratulácia! cccc, to mne trvalo 5 týždnov!!! 😅 😉
- ja tak kg za týžden, teraz už to ide pomalsie. 😉Asi preto, lebo toto co mám teraz je moja vaha , ktoru som mala pred otehotnenim dost dlho...ale chcem este 3 dat dole! 😉
Ja tlačim žemlovku - UD 1 akože je výýýborna, mám co robit, aby som ju nezjedla vsetku 😀 .
Ranajky bol jogurt a dovečera mám viacero variácii, uvidim na co bude este chut, papa , pekný vikend 😉

grimaska4
21. jan 2012

@dida81
@dida81
presne to je moj problem,schudla som celkom rychlo na predporodnu vahu 57kg a dalej akosi sa nechce..ale ja som menej ako 55 kil v zivote nemala,aj tych 55 som mala na strednej skole este,ale nevadi ked aj ostanem na tych 57 kilach,lebo sa citim dobre a zvykla som si na ten zivotny styl aj ten pohyb,myslim tie cvicenia s rekou

miskaajozko
21. jan 2012

@amartinaa kde si nám? 🙂

andel1987
21. jan 2012

no babule s tou našou oslavou ako som písala to ani nebolo na škodu lebo dnes sa vážim a zase kilo dolu a to som sa važila včul večer takže dole 3 kilá a dostala som sa pod tu zasranu 80-tku. takže aj prežrat sa raz začas asi pomáha 😀 😀 😀 😀

lentilka135
21. jan 2012

@andel1987 Takže niekedy sa treba odkloniť od UPDATE??? 😎 No, mne sa to dnes tiež podarilo... Piekla som.. 😝

lenka268
21. jan 2012

@dida81 ja som robila dnes tiez zemlovku ale normalnu nie update a ci veris ci nie nedala som si s nej. Len som poprosila muza nech mi necha na zajtra rano. ( by hu spapal celu aj sam ) Po obede sme sli hned svokre dosli sme asi pred hodinou takze ma to nelakalo. Vecer som si dala 3 parky bez nicoho a staci mi to. 😉

pavlina2222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nektarinkaxxx
22. jan 2012

Ja idem tiez na dietu- mam ju v PC na linkoch uz mesiac, a dnes som sa konecne nastvala a ide sa. Drzte palce- potrebujem dat dole 10-15kg. 😝 😝 😝 . Pokusala som sa od septembra cosi so sebou spravit- ale ja som stale hladna- boze, ked mam rada vsetko- akupila som do zasoby 2 bonboniery- ze keby kdesi ideme- a zozrala som pred tyzdnom na sup celu a vcera vecer pri knihe dalsiu. ....................

janka7177
22. jan 2012

@nektarinkaxxx Vitaj medzi nami, pri tomto stravovani urcite hladna nebudes. 🙂 Aj sladkosti si kludne dopraj doobeda,ale s mierou. Tie bonbonierove orgie poznam aj ja velmi dobre,odkedy sa vsak inak stravujem, ani ma to nelaka. 🙂 Drzim palce 🙂

pavlina2222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
2008viera
22. jan 2012

ahojte asi to skusim aj ja ale ake su to U1vyrobky 😨

2008viera
22. jan 2012

nema niekto tu knihu na predaj ale prvu Toniho tajomstvo

janka7177
22. jan 2012

@pavlina2222 maslo U3
@2008viera najdes to na nete, su to potraviny, ktore mozes jest cely den.Vidim, ze si z NZ, tam maju tu knihu v jeho obchode oproti gymnaziu,ale najdes ju aj v knihkupectve.Asi si sa pomylila, lebo kniha sa vola Norbiho tajomstvo. 🙂

2008viera
22. jan 2012

dik ano až teraz som si to všimla

2008viera
22. jan 2012

tento tyžden idem do n.zamkou tak tam nakuknem ,pretože ja sa od vianoc snažim jest podla Mačingovej ,ale nedokažem si predstavit ze si nedam nič sladke .a chleba som nejedla od 27.12 .a mam pocit že mi asi nerobil dobre lebo ma boleli klby ale ešte tento rok som nemala na nohy krizu 😉