Norbiho update. Ako sa vám darí?

elina313
30. jún 2011

Ahojte kočky, máte niektorá skúsenosť s Norbi update ?
Skúste poradiť, čo ste jedli, ako sa vám darí dodržiavať čas jedenia a budem rada, ak sa pridajú aj kočky, ktoré práve začínajú ... ja idem skúsiť tiež 😉

swwan
18. mar 2018

@swwan Ahoj,som tu zasa😀. Podľa Norbiho som sa začala stravovať pred 10 timi dňami. Po akej dobe ste začali chudnut? Ja som zatial neschudla ani gram☹

swwan
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuza7
21. mar 2018

@swwan ahoj tak robíš niekde chybu. Za 10 dní aspoň 2kg.

swwan
21. mar 2018

@zuza7
@zuza7 asi áno,len keby som vedela kde☹
Mám veľmi zlý metabolizmus,už asi rok sa pokúšam schudnúť všelijakými dietami a nič

swwan
23. mar 2018

@swwan mám jednu otázku...,existuje niečo ako náhrada za múku update1? Alebo,ak by ste tie skúsenejšie vedeli o nejakých iných náhradách vyrobkov,môžte mi poradiť? Ďakujem krasne🙂

annaksz
23. mar 2018

@swwan preto, že máš za sebou kopu diét, treba začať normalne zdravsie jest. Žiadne náhrady ti netreba. Napíš priklad, čo jes celý deň. Raňajky si daj normálne, obed tiež, len normálne porcie primerané a zdravšie jedla ( nevyprazane...)a poobede už bez múky cukru zemiakov a ryže. Je toho veľa na výber. Netreba ti žiadne náhrady ani predražené výrobky plne umelin atď.

swwan
23. mar 2018

@annaksz ráno vstávam o 5.00,to si dám kávu s mliekom-pijem bez cukru. O 8.00 2 krajce celozrnneho slatinskeho chleba s nejakou rastlinnou natierkou -lunter,k tomu plná miska zeleniny,niekedy miesto chleba ovsene vločky. O 9.00 znovu káva s mliekom.O 11.00 si dám niekedy jablko,pomaranč alebo biely jogurt. Obed o 13.00 jedavam kuracie mäso so zeleninou,zapekanu brokolicu alebo ryžu tiež so zeleninou,porcie tak najviac do 250g. O 14.00 znovu káva🙂. Tie kávy striedam,ráno s kofeinom,potom pijem caro alebo bez kofeinovu. O 16.00 biely jogurt,niekedy jablko,večer o 19.00 vajce so zeleninou alebo 3 dal mlieka. K tomu denne vypijem 2- 3 litre vody.
Takže asi takto🙂 a neubuda ani gram ☹

annaksz
23. mar 2018

@swwan hmm, strava ideálna. Možno to chce len čas kým sa to pohne. A koľko vlastne vážiš, koľko chces schudnúť? Nepamätám si či si pisala

swwan
23. mar 2018

@annaksz vážim 64kg,výška 163cm. Minulý rok v lete som mala 57kg a odvtedy mi ide len váha hore

annaksz
23. mar 2018

@swwan no tak to ti pôjde pomalicky pri takomto pomere výška váha, veď to nás Max pár kileciek navyše. Inak máme rovnaku výšku cca aj pôvodnú váhu😀len ja chudnem z 86 kíl 😥a teraz sa už veeelmi dlho tocim na sedemdesiatke😌kde je mojich 55 kíl...teraz aspoň na 60 keby sa podarilo

swwan
24. mar 2018

@annaksz tiež chcem ísť aspoň na 55kg,najviac má žerie,že sa mi všetko ukladá do brucha. Koľko máš v páse,ak sa smiem spýtať? Cvičíš aj nejako?

majkl111
19. dec 2018

Prosim vas mozte matu pridat....chcem schudnut 10kg...a tato metoda je premna asi naj vdaaka

messue
19. aug 2019

ahojte idem skusit jest podla norbi pravidiel, kto sa prida?

petruska1212
27. aug 2019

ja sa tiez pridam. po dovolenke som trochu pribrala,sice nevazila som sa, neodvazim sa, ale citim, nic hrozne ale 5 kg by som rada dala dole, pametam davnejsie este pred tehu som drzala tuto dietu spolu s kamoskou a vyhovovalo nam to, len tie vecere su trochu narocne, ked deti jedia a ty musis rozmyslal co mozes co nie.. ale zabera myslim najlepsie

tykat
27. aug 2019

@messue ...ja som sa "pridala" 2x, 2x som schudla po 10kg a 2x som naspat pribrala na povodnu vahu 😁 ono ked zacnes tak uz navzdy. Muz sa obcas namota a da si od nich "krabicky" denne menu, 300€ na mesiac, ale tak zarobi, nepije nefajci, nema kde minat ...a vzdy priberie naspat 😁

messue
27. aug 2019

@tykat to je vela za stravu od nich, ale nebudem od nich objednávať, staci ked budem drzat stravu podla tabulky, a dala som to kedysi , idem to dať aj teraz, a to som mala malinke deti a kopec starosti, teraz už nemám malinke deti a menej strarosti, tak to musim dat... cez vikend som sice hresila, bola som na navsteve u mamy ale teraz som uz rozbehnuta. dnes sa zatial držím 🙂 uz len zacat trocha cvicit ako kedysi ku tomu som mala jillian michaels, teraz dam cosi ine 🙂

lily76
27. aug 2019

Caute pozná niekto v Košiciach dobrého výživové ho poradcu

petruska1212
28. aug 2019

Dnes večer som zlyhala , zajtra začínam zas neodolala som večer slanym tycinkam ach jaaaj

petruska1212
28. aug 2019

Myslím najhoršie je večer hlavne keď rodina spolu večeria alebo treba chystať večeru a cítim hlad

messue
29. aug 2019

@petruska1212 ano je to tak, ale staci odolat a po par dnoch si clovek zvykne.....ja zhresim hlavne vtedy, ked si myslim, ze to jedlo sa môže a ked citam tabulku, tak veru nie....napr. varena mrkva len do 15,00 a surová cely den.. takisto cvikla .a ja som si ju dala... este ze som stiahla tabulky norbi update na uloz to, je to prehľadné..

petruska1212
29. aug 2019

@messue aj take dačo sa da stiahnuť? Čo treba zadať ? Aj ja si stiahnem a vycapim na chladničku ináč daj tip čo papas večer ja vôbec neviem čo aby nasýtilo a nie mäso každý deň 🙈

messue
30. aug 2019

@petruska1212 zasielam link, ak nepojde, das na stranke uloz to norbi update a vyhlada ti to
https://uloz.to/file/FE8X3NSc/norbiupdatekodypo...
...ak nie si tam registrovaná, tak si to musis dat stiahnut pomaly, stiahnutie rychlo je len pre registrovanych a bolo to spoplatnene kedysi..a co jem vecer? Vselico ako napr. Lečo, tuniaka so salatom, cottage so zeleninou, jogurty biele so skoricou a semienkami, ci orechami a kakaom, ak ostane obed ktory mozem večer jest tak bez prilohy si dam, napr.spenat iba s vajcom,.... prazenica, volske oka so zeleninou, sunku so syrom a vajcom a zeleninou, tvaroh zmixovany so skoricou, rozne druhy mäsa, grilované alebo opecene na cibulke so salatom alebo salaty bez mäsa len s vajcom... myslím ze aj sama nieco vymyslíš podla tabuliek, niekedy uz do nich nepozriem, uz viem co mozem a co nie..

petruska1212
30. aug 2019

@messue keď sa môžem spýtať koľko si schudla a za aký čas?

messue
31. aug 2019

@petruska1212 este idem kratko podla norbi ale ked som isla predtym , tak min.kilo išlo dole za tyzden

martina6794
4. jan 2023

@messue ahojky tak ako ti to nakoniec islo? Ja by som chcela dole 3-5kg max, vahu uz mam nizsiu ako pred obidvomi porodmi ale telo vyzera uplne inak...koza na bruchu hroza (to ale dietou nespravim) no mam este za ciel dat dole z bokov a trosku brucho tak snad sa to podari do leta s tymto stravovanim..stravujem sa podobne uz rok az na to sladke+pochutiny...tie stale pridu na rad az ked deti spia vecer tak od dnes to skusam teda naopak😂

messue
4. jan 2023

@martina6794 ahoj no mne veru dobre aj pred par mesiacmi som opat sla podla norbi a vaha sla dole. a po vianociach opat dam mesiac dva tejto metody.. drzim palce. funguje to vzdy ked chcem ist dole rýchlo s vahou....

martina6794
4. jan 2023

@messue dakujem 🙂 hned prvy den som to porusila a nedoslo mi, ze kava 3v1 ma cukor🤦🏻‍♀️😂😂😂 nevadi to nie je az tak hrozny prehresok snad😂

messue
6. jan 2023

@martina6794 nie veru nie je 😆