Norbiho update. Ako sa vám darí?

elina313
30. jún 2011

Ahojte kočky, máte niektorá skúsenosť s Norbi update ?
Skúste poradiť, čo ste jedli, ako sa vám darí dodržiavať čas jedenia a budem rada, ak sa pridajú aj kočky, ktoré práve začínajú ... ja idem skúsiť tiež 😉

monca1111
4. mar 2017

@aninapomaranc poradis nejake recepty pos

aninapomaranc
5. mar 2017

@monca1111 dobrý deň, ja som s norbim prestala, nakoľko nám zrušili predajnu a je to potom komplikované objednávať si jedlo z iného mesta. Vtedy ked som to jedla to je asi 3 roky späť tak som pekne schudla, takmer 20 kg za 3 mesiace. Nič špeciálne som nerobila len okrem stravy som denne šlapala na stacionárnom bicykli pol hodinu.krásne to šlo dole a ja som sa veľmi tešila. Potom som prešla na normálnu stravu a pomaličky to šlo zase hore. Absolvovala som dve operácie tak som prestala aj cvičiť. a som tam kde som bola na začiatku, ale zase chcem s niečím začať. Držím vám palce ak sa na to dáte. Stojí to zato. Prajem veľa úspechov.

monca1111
5. mar 2017

@grimaska4 ahoj...neviem sa dostat do tej Norbiho skupiny na fb....je uz zrusena?...dik

monca1111
5. mar 2017

@aninapomaranc super, gratulujem k úspechom, budú Ti motiváciou k ďalšiemu chudnutiu,... ja podobne.. pred 2 rokmi som dala dole 25 kg pomocou NU (mám len knihu a varila som si doma- lebo som kojila a nechela som Ečka a um. sladidlá).. teraz zhánam dodatočne nejaké nové recepty zhánam - hlavne na večre, lebo idem zase na to a mám aj parťáka ocina, tak hádam to dáme, lebo som po druhom pôrode tak mám 15 kg navyše 🙂... tak hor sa do toho.. ideš aj ty začať, môžeme sa podporovať?

monca1111
5. mar 2017

@gabikanav ahoj neviem sa dostať na ten fb.. nevieš prečo

natalkaaadamko
5. mar 2017

Dievčatá,aj ja sa rada pridám.

annaksz
18. apr 2017

Caute zeny. Oprasujem staru temu. Uz som sa raz stravovala podla tohto a rozmyslam zas. Nepridate sa niekto?😀

zuza7
18. apr 2017

Ok, ja už som dnes začala. Raňajky smoothie, obed mäso a šalát, večera hemenex zelenina

annaksz
19. apr 2017

@zuza7 ja som mala jogurt s fitness bagetkou, na obed kuracie prsia pecene na kyslej kapuste a vecer este neviem, ale asi si dam len nejaku sunku syr a paradajky. Tiez jem 3 krat za den. Kedysi som 4krat, ale teraz mi staci 3.

petruska1212
19. apr 2017

ten facebook by aj mna zaujimal, preco neexistuje

zuza7
20. apr 2017

@annaksz dnes som mala ráno celozrná štangla u nás predávajú fantastickú a káva, obed hrachová polievka, mixovaná bez zápražky a ryba,šalát večera paradajky, mozzarella,šunka, bazalka. dala som aj koláčik neodolala som😎

monca1111
22. apr 2017

baby idem aj ja... uz od 13. 3. -5,1 kg..zuza7... díík za inspiraciu co papat... ja ranajky vzdy biely jogurt s lyzickou medu a rôzne semienka + banan... obed klasika ale bezmucna... robila som lokse minule.. ale sojova a celozrn. spaldova muka...mnam + orechy med a vecere ... masko + salaty...resp. omeleta... chcem spichnut nejaky gulasik na veceru... ale tej zeleniny, co sA môze na vecer je menej gulasovej 🙂... hura do chudnutia... kocky cvicite aj

zuza7
22. apr 2017

@monca1111 ja necvičím ráno nemam čas cez deň v práci a večer už nemam silu a od nového roka -6kg ide to pomaličky, ale ide.

monca1111
23. apr 2017

to je super sprava.. ja mam 7 mes. dcerku... skoro plne dojcenu + prikrmy malo... tak sa bojim cvicit... aby mi ostalo mliecko... tak drzím palce...nech letia kg dole... je fajn.. ze sa mozeme podporit.. ja idem asi z vyssej vahy dole.. tak mi to zo zaciatku islo dost rychlo 🙂

annaksz
23. apr 2017

Ja sa tiez neplanujem pretrhat😀na orbitreku chcem akurat zacat chodit, este som sa k tomu nedostala. Takych 10 kilov by som chcela dole aspon. Teraz mam tych 69. Ja na ranajky mavam vacsinou pecivo s niecim. Obed klasika ako pre zvysok rodiny, budem sa snazit skor take zdravsie. Vecer som mavala zatial skor take studene syr, sunka,varene vajo. Chcem zacat aj maso so zeleninou na veceru, alebo nejaku zeleninu na pare alebo zapekanu...jogurt, acidko si davam niekedy a tak🙂

zuza7
23. apr 2017

Ja som mala tiež 69kg a teraz 63kg. Chcem ísť na 59😅 pridal sa aj manž ten dal dole 5kg za týždeň ale skúšame teraz 2 tyždnovú dietu http://www.schudnes.sk/2-tyzdnova-dieta/a potom prejdeme znovu na norbiho ak to nevzdáme

annaksz
23. apr 2017

@zuza7 tu dietu poznam uz davno, ale to neviem, ci by som dala. To skusim mozno niekedy, ak vsetko ostatne zlyha😅. Potom sa pochval s vysledkom, ak to vydrzite.

annaksz
13. máj 2017

@zuza7 no co. Dali ste tu 14-dnovu dietu😀?

zuza7
6. jún 2017

@annaksz dali manžel 10 kg dole a ja 3 kg za mesiac

bianka...
9. jún 2017

.

swwan
13. mar 2018

Ahojte,len nedávno som našla túto tému,je tu toho strašne veľa popísané...,zatiaľ som všetko nečítala. Len tak v skratke- treba dodržiavať tie pravidlá,čo sa môže do 12,potom po 15? To stačí??? Nemusí sa dodržiavať 3 hodinový odstup medzi jedlami? A čo množstvo jedla? Chcela by som vyskúšať túto diétu,no normálnou stravou,dá sa to? Ďakujem krásne😉

zuza7
13. mar 2018

@swwan Treba dodržiavať tie pravidlá, dá sa to aj s normálnou stravu, neprejedať sa.

annaksz
13. mar 2018

@swwan nestačí len dodržiavať pravidlá, Norbi ak si dobre pamätám odporúča jesť tak 4- krát, a tých jedál so skupiny čo sa môžu do 12 menšie množstvo. Dá sa to úplne v pohode aj bezne dostupnou stravou. Ale jasne že treba aj trošku obmedziť " nezdravé" a unormalnit množstvá, plus dodržiavať pravidla

annaksz
13. mar 2018

Oprava zo skupiny

swwan
13. mar 2018

@annaksz ďakujem za info,vyzerá to dobre🙂. U nás nie je nablízku žiadna predajňa a na nete sa toho tiež nedá moc nakúpiť. Prosím vás a mlieko patrí do akej skupiny?

annaksz
13. mar 2018

@swwan mlieko je 1 čiže môže sa celý den

swwan
13. mar 2018

@annaksz super,ďakujem. Snáď sa zo mňa niečo odlepí😂

swwan
14. mar 2018

@swwan ešte by má zaujímalo,keď sa nesmie po 12 múka ako je to s ovsenými a psenicnymi otrubamy? Vie niekto?

annaksz
14. mar 2018

@swwan vločky sú do 12 a otruby pšeničné aj ovsené do 15. Časom sa nejak menili tie kódy, ale toto sú pôvodné ak sa nemylim

swwan
14. mar 2018

@annaksz ďakujem,objednala som si knižku,no ešte mi neprišla,neviem sa dočkať😅. Baby nemáte nejaky recept na domáci chlebík,ktory by sa mohol aj po 15?