Norbiho update. Ako sa vám darí?

elina313
30. jún 2011

Ahojte kočky, máte niektorá skúsenosť s Norbi update ?
Skúste poradiť, čo ste jedli, ako sa vám darí dodržiavať čas jedenia a budem rada, ak sa pridajú aj kočky, ktoré práve začínajú ... ja idem skúsiť tiež 😉

gebeente77
1. júl 2011

@pinkulik ja by som "zrala" furt 😀 ale snazim sa to obmedzit na tych 5 jedal denne - tiez by som najradsej chodila a uzobkavala 😀

eerika
1. júl 2011

3 do 12

2 do 15

1 cely den

pinkulik
1. júl 2011

@eerika to co si za casy tu rozpisala?

elina313
autor
1. júl 2011

@pinkulik POZOR na to, jesť musíš inak si telo robí zásoby aby nehladovalo !

pinkulik
1. júl 2011

@gebeente77 joj, to i ja som dakehy taka bola, aj teraz ked ma deti rozculiju, tak len by som vyjedala 🙂

elina313
autor
1. júl 2011

@pinkulik na prvej strane je rozpis ovocia podľa "tried" 😀
1,2,3 Erika rozpísala do kedy sa to ovocie môže jesť 😉

Kočky spánok na chudnutie 😎 dobrú nôcku

minnie30
1. júl 2011

@gebeente77 Maťka, to si ty? 🙂

eerika
1. júl 2011

Dievcata a dolezita informacia.Ako vieme maso a masove vyrobky sa mozu jest cely den.Ale uz viackrat som mala skusenost , ze aj do masovych vyrobkov pridavaju cukor.Dokonca aj do slaniny, coz nepochopimTakze pozor!!!!!!!!!!!!vzdy citajte zlozenie !!!!!!!!!!!!!!!!!!Pokial by vo vyrobku bol cukor ,alebo muka tak len do 12..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gebeente77
1. júl 2011

@minnie30 ano som 😉

gebeente77
1. júl 2011

@minnie30 ano som 😉

pinkulik
1. júl 2011

@elina313 dakujem a prajem dobru nocku

gebeente77
1. júl 2011

no zdlabem este jedno jablko zelene a idem hajat za muzickom 🙂

lanczi
2. júl 2011

caute kocky,ja som vcera mala na ranajky jogurt + rozok,obed zemiaky + vyprazana cukina +zakusok, vecera omeleta + zelenina,nie je to moc? a hlavne dobe?

lanczi
2. júl 2011

dobre🙂)

elina313
autor
2. júl 2011

@lanczi ahojky, podľa rozpisu, čo môžeme - čo nie, je to dobre 🙂 a ty sa ako cítiš ? Bolo to moc ? nesmie byť ani málo, aby sa neukladali zásoby, ale ani moc 🙂 😎 no včúl buc múdra 😀 😀 😀

alisana
2. júl 2011

@lanczi ahoj, vyprazane jedla patria do skupiny cislo 3, t.j..mozu sa konzumovat od 12-tej hodiny. Tak isto zakusok ... ak obsahoval muku ci cukor .. je vhodny iba predpoludnim....

datelinka5
2. júl 2011

ahojte baby ,nasla som tento pripevok na mimibazar,je to super ze ste tu a podporujete sa,idem do toho s vami ,zacala som vcera 1.7. plus prehresok vecer,ale dnes si uz dam pozor,spolu sa nam to urcite podari !!!!

elina313
autor
2. júl 2011

Bré ránko kočky,

takže fľaška s vodou 1 a1/2 litrovka predo mnou a pozerám, že takého 1/2l som už dala 🙂 to sa bude krásne chudnúť, keď telo prestane zadržiavať vodu... Takže do večera ešte k tomu aspoň 1l a budem spokojná...
Ako vy dodržiavate pitný režim ?

zuzulienkab
2. júl 2011

Ahojte dievčatá. Tak ja som najskôr bola na MMB, tam som celú diskusiu sledovala, ale teda prejdem sem, aby to bolo prehľadnejšie 🙂 Ja som sa na "Norbiho" namotala 29.6., do dnešného dňa som dala dolu síce len cca 1,5 kg, ale cítim sa úžasne...ploché bruško, výborná nálada...a nádej, že tých mojich 10 kíl naviac zhodím /to je jedno, za akú dobu, ale zhodím/ 🙂 Držím nám všetkým palce, aby sme boli krásne štíhle ako voľakedy 😀

gebeente77
2. júl 2011

@elina313 vidis eli, ja som zatial mala iba kavu, musim si ist dat nejaku vodu - mam tam tusim cajik uvareny 🙂 zatial na ranajky rozky vo vajicku a veeela zeleninky a potom nektarinka a musli tycinka 😉 a meditujem co na obed - asi dorazim bryndzove halusky, nech to stihnem do 12-tej 😀

zofrinka
2. júl 2011

Ahojte dievčatká.....tak ako??? Čo ste raňajkovali?????? Ja som si dala tuniakovú pomazánku s chlebíkom a čerstvou zeleninkou!!!!! Samozrejme káva, čajík, to nesmie chýbať... a Vy??? Pochváľte sa!! 🙂 🙂 🙂

zofrinka
2. júl 2011

NA obedík si dám ryžu s bravčovým mäskom na žampiňónoch a kukuričke a potom už len dusená zeleninka, ktorú ja teda môžem........na kilá...🙂 , a piť, piť, piť......vodu...tiež sa musím nútiť, doobeda pijem bylinkový Rajec, poobede už len Lucku a nesladený čaj..........júúúj, tak sa teším, že sa nás tu toľko zišlo, že si budeme pomáhať!!!!!

elina313
autor
2. júl 2011

@zuzulienkab
@gebeente77
@zofrinka Kočky, teším ma, že ste tak pozitívne naladené. Ja som ráno jedla rohlík so šunkou. Prvý obed som práve dorazila - fazuľovú polievku s rezancami, pretože za chvíľku je krpček hore a už sa zase nenaobedujem 🙂 poobede som pozvaná na grilovanú rybku so zeleninovým šalátom 🙂 tak to sa teším, veľmi mi to pasuje na moje chute ako aj Norbiho update 🙂 voda vo flaške sa pomaly míňa...mám radosť. Mne tá fľaša pomáha, lebo tak vidím, či pijem dosť, bez nej by som vydržala na jednom poháriku celý deň ☹

eerika
2. júl 2011

Dievcata a dolezita informacia.Ako vieme maso a masove vyrobky sa mozu jest cely den.Ale uz viackrat som mala skusenost , ze aj do masovych vyrobkov pridavaju cukor.Dokonca aj do slaniny, coz nepochopimTakze pozor!!!!!!!!!!!!vzdy citajte zlozenie !!!!!!!!!!!!!!!!!!Pokial by vo vyrobku bol cukor ,alebo muka tak len do 12..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

iguskova
2. júl 2011

ahojte, ja som mala na raňajky dve kávy 😀 som už od piatej hore 😝 a teraz som si dala skorší obed kolienka s vajcom aby som to stihla do 12tej. Potom už len zeleninovú polievku, paradajky a veľa vody s citrónom a zeleného čaju(toho ozaj vypijem aj liter) 😉 Horšie bude večer, idem robiť recept z MMB - zemiakovú harmoniku, tak mi držte palce nech odolám 😀 pekný deň všetkým! 😎

minnie30
2. júl 2011

@zofrinka tiež sa teším, že ju tu taká podpora, ja som si dala na raňajky rohlík s miláčikom, na desiatu dve kukurice a tyčinku tatianu, pred treťou si dám ešte rizoto a na večeru som si kúpila šunku a rajčiny, poprípade zelené jablko 😉

minnie30
2. júl 2011

@elina313 s tou vodou to musím aj ja tak vyriešiť, dnes som vypila len dve deci

gebeente77
2. júl 2011

@minnie30 tak to urob ako Elinka - ja som to tak kedysi mala tiez nakazane, ale kvoli ladvinam - musela som vypit min. 2 litrovu flasu - tak mi ju mamca vzdy pripravila - to som mala ako decko 🙂

elina313
autor
2. júl 2011

@iguskova idem kuk recept 🙂 vyzerá to zaujímavo, ja by som sa na to večer nedala, aby som nezhrešila, ale aspoň otestuješ svoje presvedčenie 😉

minnie30
2. júl 2011

@gebeente77 aj si to idem hneď tak spraviť 😉 Maťka som zvedavá, koľko vydržíme a koľko zhodíme 😀

iguskova
2. júl 2011

@elina313, keby bolo na mne tak to nevarím 🙂 môj muž hladovať kvôli mne nebude 😀 v tomto bohužiaľ solidárny nieje 🙂 no, tak to ti poviem, že to bude riadny test ale odložím si na zajtra do 15tej 😉