Od zajtra chudneme. Kto sa pridá?

maja87110
26. jún 2014

Ahojte baby...Od nového roka vždy začínam chudnúť, skúsila som dukanovku, no nič...vždy som sa vrátila do nezdravého stereotypu..
DNES som si povedala že STOP!!! ..nejdem hladovať, len sa zdravo stravovať, alebo sa neprejedať...a cvičiť...korčule, brušáky... PROSííím, budem velmi rada ak sa niektorá pridáte 🙂 ..popridávame si fotky, recepty a podporíme sa 🙂 ...tak poďte so mnou do toho, nech v tom nie som sama!!! 😎

viky7
27. jún 2014

no ja sa rozbieham uz niekolko tyzdnov.. a stale akosi sa to odklada.. ale ako to tu citam.. posobi to tak motivacne 🙂)) @janka_mt ... ze stacionar.. tak to mas moj obdiv 🙂 mna chyti nalada nan vacsinou len vtedy, ked prave nemozem :D mne sa raz podarilo schudnut ked som isla podla vypracovaneho jedalnicka.. teraz sa uz do toho neviem nakopnut, ale princip, ktory sa ako tak snazim dodrziavat , bol, ze treba vzdy so sacharidmi treba konzumovat aj bielkoviny.. .

janka_mt
27. jún 2014

@viky7 budem sa snazim jest tak ze sacharidy hlavne rano a vecer zase hlavne bielkoviny

janka_mt
27. jún 2014

A inak a ja sa musim do cvicenia dokopavat, potom ked si na ten rezim zvyknem to bude hadam lepsie 😒

hankazackova
27. jún 2014

aj ja sa pridám aj ja 🙂) ... baby to ste ešte nezažili, všetci si myslia, že som ešte tehotná a ja už mám 8 mesiacov bábo doma, tiež už musím niečo robiť so sebou... už ste začali???

janka_mt
27. jún 2014

@hankazackova noo ver tomu ze po porodd som vyzerala ako tehotna este dva roky potom 😀 teraz vyzeram asi ako v piatom mesiaci haha najhorsie na tom je ze sa bojim aj schudnut kvoli tej mojej kozi na bruchu, tak ju mam aspon natiahnutu, ale akonahle schudnem iba ovisa, vyzera to hrozne 😠

hankazackova
27. jún 2014

... poznám to, nesmieš chudnúť rýchlo, to je celý problém ... pre nás takým veľkým bruchom je ideál max 2kg mesačne... no al edá sa to??? keď to chceme mať dole čím skôr... my sme mali včera pohreb, jak jááá som skapala z očí, lebo všetci na mňa pozerali, že "bože môj, aha tam má dieťa malé a už zase je v tom"... som si povedala dosť...

hankazackova
27. jún 2014

Počujte baby, a nedáme si normálne že fotky ako vyzeráme? keď to tu zverejníme, bude to už zaväzujúce... nie je cesta späť, čo poviete? idem sa cvaknúť, kto sa pridá???

janka_mt
27. jún 2014

@hankazackova no ved to ze ja som hrozne hlupa, ja ked chudnem tak rychlo rychlo, mam obdobia ked su vacsie stresy a dokazem schudnut aj 5 kg za tyzden a vtedy je to veru bieda. najhoršie na tom je, ze mam vela veci prestudovanych ohladom zdraveho stravovania 😀 ale zavedenie do praxe je zda sa pre mna velky problem 😀 no asi sa aj ja zajtra odfotim 😉

janka_mt
27. jún 2014

@hankazackova a ako si sa dnes drzala, ja hrozne :-/ som to cela pokazila vecer 😀

magdalena12
27. jún 2014

A potom že diéta, práve som dostala krabicu svadobných koláčikov. 🙂

viky7
27. jún 2014

🙂 ja som sa konecne dnes dokopala na orbitrek.. ale po 2 minutach ma to hrozne prestalo bavit.. a isla som sa najest... ale tak , dajme tomu, ze pokrok je uz v tom, ze som sa k nemu vobec dostala.. :D ako sa dokazete nakopnut ?

magdalena12
27. jún 2014

Ja som sa minule nakopla k cvičeniu, keď sa ma moja 6 ročná dcéra opýtala, že čo to mám také škaredé na nohách - to myslela celulitídu. 😀

janka_mt
27. jún 2014

😀 aj mne sa moj syn sem tam smeje ked ma capa po zadku 😀 mne sa osvedcilo cvicit rano, vtedy mam este kopu energie, a tak mi to vyhovuje, zanesiem si maleho do školky, odcvicim a idem do roboty. no ale co z toho..tolka snaha a potom cez den jem somariny...to aby som kazde cca 4 hodiny cvicila a mala potom motivaciu spravne jest 🙂

magdalena12
27. jún 2014

Mne sa pred rokom podarilo pekne schudnúť, ani som veľmi necvičila, ale dávala som si pozor na stravu. Nejedla som po šiestej večer a hlavne keď som si cez deň naložila normálnu porciu, tak som si už nepridávala. Čo zvyknem robiť, keďže som pažravá... 😉

janka_mt
27. jún 2014

tiez si myslim ze zaklad je strava, cvicenie je ako doplnok, spevnenie svalov atd

magdalena12
27. jún 2014

Keď bola dcérka menšia, pravidelne som každý večer behávala. Trvalo to asi rok. Hoci som neschudla, ale dokonca 2kg pribrala, cítila som sa fyzicky a hlavne psychicky super. Teraz sa k tomu neviem dokopať. 😠

janka_mt
27. jún 2014

mozno si nepribrala iba nabrala svaly ci nie? ja beh nemam rada, nevladzem...mozno casom by som sa do toho dostala, ale ked ma to nebavi, tak asi zbytocne sa do toho tlacit

magdalena12
27. jún 2014

Ja tiež neobľubujem beh, mám šelest na srdci, tak som mala problém to udýchať. Po dvoch týždňoch som si zvykla. Ale behala som fakt každý deň, aj keď bola búrka.

kubus
27. jún 2014

ahojte. ja som nedavno zacala cvicit jillian michaels. investovala som do dvd 30 days shred - aby to neboli vyhodene peniaze, tak cvicim. s upravou stravy je to horsie, bez cokolady ani den:o))ale zmensila som porcie (troska) a v zahradke uz toho najdem...

janka_mt
28. jún 2014

Tiez rozmyslam ze zacnem s jillian, ale musim si kupit najprv cinky, kolko kilove pouzivas?

poisonblu
28. jún 2014

Ahojte, tak ja musim povedat,.ze od pondelka mam kilecko dole, aj plochsie brusko...dnes grilujeme,tak si dam len kuracie a zeleninu, ziadne pecivo...a v nedelu oslavujeme svagrininu 25tku, tak si dam kusok penovej torty poobede, hadam nepriberiem naspat

poisonblu
28. jún 2014

@janka_mt tiez idem cvicit jillian od 1.7., ale body revolution,lebo ja som doteraz necvicila vobec,tak toto je take pre gaucovych 😀

janka_mt
28. jún 2014

@poisonblu no ved aspon nieco 🙂 ja som si dala dnes trocha gulasu :-/ 😀 a kde su ostatné chudnuce?

hankazackova
28. jún 2014

@janka_mt ...tiež sme robili dnes guláš, tiež som si dala za malý tanier, guláš moc nemusím, inak som spokojná, dnes sa to obišli iba s jednou sójovou tyčinkou... to je pre mňa úspech

poisonblu
28. jún 2014

Tak ja som sa napapala grilovanej krkovicky a kuracich spizov, k tomu zeleninka..ale pecivu a kolacom som odolala..tak aspon nieco

janka_mt
29. jún 2014

Ja dneska peciem bublaninu, vcera som nazbierala kopec ceresni, ake kolacik zanies mame a zoberem do prace plus syn hadam co to spapa, ja sa ho ani nedotknem 😁

mimuska1994
29. jún 2014

zdravím kočky :P od zajtra by som chcela začať chudnúť, obmedziť biele pečivko a nahradiť čiernym a tak. Potrebujem nejaku motiváciu ale mám tak trošku aj problém 🙂 pracujem ako pomocná v kuchyny, čiže viete si to predstaviť :D furt len nejaké koštovky 🙂 aaaa to už nechcem. Chcem už radikálne zmeniť jedálniček... 🙂 nemáte niektorá nejaký dobrý a odskušaný 🙂 Dakujem za každú radu 🙂

hankazackova
29. jún 2014

@mimuska1994 ahoj.. mňa celkom nakopla "AJ" táto kočka, mrkni na jej blog a rady ako ona išla dolu s váhou... https://www.modrykonik.sk/blog/katussska24/albu...

hankazackova
29. jún 2014

@janka_mt ...no takže takto ja vyzerám momentálne, 173cm a 99+1kg, keby sem tie fotky nedám, tak by som sa na to prv alebo neskôr vykašľala... 😒 takže dnešným dňom začínam

tina27111
30. jún 2014

caute baby dnes idem nato s vami .. uz som bola vo vela skupinach aj som nieco schudla no len vzdy pridem v skupine o kamosku a ptoom to ide dole vodou ... pred chodunitim 86 kil dnes rano 72 moj ciel je do konca augusta 65 a do konca roka 2014 60 kil 🙂 skusim sa aj ja odfotit a pridat sem foto ak mi to vijde :D