Oplatí sa kúpiť jedálniček?

14. aug 2022

Prosim vas poradte, oplati sa zakupit jedalnicek? Asi jedine tak sa prinutim zacat s chudnutim ..s vedomim ze tam vysolim prachy🙄😂 a poradte mate skusenost so spolupracou Schudni s DaVe alebo zuzkafit na instagrame? Dakukem vam

monillia
14. aug 2022

Za mňa nie ,za tie peniaze čo vyvalis za jedálniček si kúpiš kopec kvalitných potravín. Stačí stiahnuť aplikáciu KT ,viem zo začiatku je to strašne otravne, ale keď prídeš na to,že nemusíš hladovať, občas si doprajes aj prehrešok a kg idú dolu stojí to za tú namahu.Naviac vypracovaný jedálniček nezohlasnuje tvoje chute a nemôžeš jesť dokola to isté,ty sa potrebuješ naučiť jesť tak aby si schudla a váhu si udrzsla

euka210
14. aug 2022

Svagrina si dala u niekoho robit jedalnicek a za 3 mes.schudla 10kg, aj s domacim cvicenim. Ale uz ju varit extra pre seba nebavi, takze po dalsom dietati uz na to kasle.

ahoj0
14. aug 2022

Nie, kupila som si od pána ktorý robil jedálničky pre tv reláciu o chudnutí... niečo ako extrémne premeny. Bolo to aj dosť drahé ale maximálne nepoužiteľné. 5 porcii jedla denne pričom každé jedlo odlišne, variť tri krát denne, a porcie take že 1/4 rožka so 7/8 paradajky. Total nepraktické. Ani jeden deň som podľa toho nejedla. Nakoniec som schudla aj tak.

zuzkacik4
14. aug 2022

Za mna ano, krasne som schudla, a to bez hladovania, jojo efektu a bez potreby nejakych pripravkov...potrebovala som nakopnut, lebo proste som nevedela co a ako a teda kaloricke tabulky a vsetko pocitat ma tiez nebavilo...
ale musis si fakt dobreho vybrat...taky, co ti zostavi jedalnicek na mieru a nie ze ma 5 jedal, ktore "naordinuje" kazdemu...

blaazi
14. aug 2022

Aj mne sa oplatilo 🙂 chcela som schudnúť do svadby. Vyšlo to podľa plánu. Dala som si zostaviť individuálny plán výživovým poradcom. Nikdy by som si tak stravu sama nevedela zostaviť, chudla som iba zmenou stravy, zrýchlil sa metabolizmus.

zobaka
25. aug 2022

Ahoj, tiez viem vypracovat jedalnicek priamo na mieru z potravin, ktore mas rada a neprides o majland