P90x, Insanity, Beachbody - cvičebný program na chudnutie

moischaaa
20. jan 2013

Kočky nenašla som tu nič podobne ohladne tychto cvicebnych programov , poznate ich ? skusali ste cvicit ? v zahranici su velmi popularne a ohromne vysledky dosiahli s tymito cviceniami , ja som minuly rok schudla upravou stravy a sem tam aj cvicenim vyse 30kg, tento rok by som chcela zacat formovanie pomocou tychto cvicebnych programov, ak si pozriete na youtube vysledky myslim ze vas to hned nakopne, dufam ze sa tu pozbierame a budeme sa podporovat 🙂

dais
20. jan 2013

Ja cvičím bodyrock, v lete sa mi super podario nabrať kondičku a vyformovať postavu, ale potom choroby a zdravotné problémy mi znemožnili pokračovať a tak teraz som nahodila zdravú stravu a chcem začať cvičiť, keď ma prejdú boľavé kríže 🙂

dais
20. jan 2013
moischaaa
autor
20. jan 2013

@dais super , toto zatial nepoznam ale skusim urcite 😀 chcem zacat p90x nabrat kondicku a vyformovat, uz minuly rok som skusala tento program a nechapala som ako som sa vyformovala ale nevydrzala som 😠 do konca teda 3 mesiace, takze teraz to urcite dotiahnem 😅

dais
20. jan 2013

nepoznam p90x ale bodyrock je vyborny, pretoze staci cca 15 minut krat tyzdenne, jedine co treba mat je pocitac kde si pustis video, pokial je to real time tak ani interval timer nepotrebujes, ale ja som si ho kupila, chodim aj behat intervalovy trening. Staci tak malo, lebo je to intervalovy trening, co mne velmi vyhovuje. Niektore cvicenia su aj dlhsie, clovek si casom najde svoje, mna to strasne bavi, lebo kazdy den je cvicenie uplne ine. Este som si vyrobila z tasky sandbag, naplnila som ju vreckami s ryzou. Plus sa pouzivaju flse s vodou a este par pomocok ale vzdy ukazu aj alternativy cviku pre zaciatocnikov aj pokrocilych a alternativy bez cvicebneho naradia.

dais
20. jan 2013

A p90x je ake? a vypadlo mi z prvej vety 5 krat tyzdenne 🙂

moischaaa
autor
20. jan 2013

@dais no to sa cvici denne 😅 teda malo by sa , cvici sa cca 60minut , aj so strecingom aj so vsetkym , je to rozdelene podla toho ci chces , schudnut, nabrat svalstvo , formovat, podla toho su tie cvicenia rozdelene , na kazdy den ine cviky podla programu aky ty chces , ja chcem formovaci takze je ich 7 a sa to stale obmiena kazdy den , je to super fakt , ale musis sa nastartovat a dotiahnut do konca, u mna boli vysledky uz po tyzdni , aj co sa tyka kondicky , formovania 🙂 preto som teraz rozhodnuta ist do toho som zvedava ako budem vyzerat po tych 3 mesiacoch , strasne ma to nabijalo energiou , ale tiez som ostala chora a potom som sa k tomu uz nedostala 🙄

dais
20. jan 2013

Uf tak hodinu v kuse ja nedám, jedine že cez víkend.

nitrankanr
21. jan 2013

@moischaaa prosimta, mohla by si dat konkretne linky, podla coho si cvicila?

lucka127
21. jan 2013

@moischaaa takze dnes som to skusila paradicka aj ked ruky by som nedala cele 1 kolo mam otazocku
to sa cvici kazdy den ina zostava? lebo ten 1 level bol cely len na ruky

moischaaa
autor
21. jan 2013

@lucka127 ahoj supeeer ze si zacala,ano cvici sa kazdy den ina zostava podľa toho ci chces schudnúť,formovat,alebo nabrat,musim to najst ten rozpis ako to je zostavene,ja som tiez ,nevladala prve cvičenía uplne cele ale uvidis postupne budes vladat a ta to strašne moc naštartuje uvidis,dnes sa budem snažiť najst ten rozpis,pozerala si aj na youtube tie výsledky? Pre mna to bola strasna motivácia 😵

moischaaa
autor
21. jan 2013

@nitrankanr ahoj vies co musis kuk na nete a stiahnuti da sa aj zadarmo ale neviem kde,mne to muz stiahol celu seriu ,skus kuk na www.beachbody.com tam by mohlo byt viac info

lucka127
21. jan 2013

@moischaaa 🙂 ano
ja sa snazim uz dlho dat dole neviem sa dostat pod 80kg:( na tele vidno an vahe zial nie tak od nes menim aj stravovanie🙂 ak das uzamknut tuto temu mohli by sme si nahadzat aj fotky a pribezene sa informovat ako nam to ide🙂 ja to stahujem z ulozto je to nejak inak roztriedene este?

moischaaa
autor
21. jan 2013

@lucka127 jasneee super drzim moc palce,vysledky uvidis hned po tyzdni,hlavne kondicka a na cm nie na vahe,taktiez spevnies a sa ti zacne formovat telo, skustsim uzamknut ale neviem.ako to tu.chodí,
Co sa tyka stravy,neodporucam nejakú.extrémnu.zmenu staci ak zadelis k všetkému.veeela zeleniny,od ranajok az po veceru,ja napríklad teraz uz nedelim,len jem vsetko ale ku všetkému vela zeleniny a vecere sa snazim delit,inak nic a veľa tekutín

lucka127
21. jan 2013

@moischaaa ja sa uz pokusam 3 mesiace a vaha stale stoji teda dala som dole 2 kg po sviatkoch su anzad takze ja cvicim dlhodobo a obmienam cvicenia🙂 ty si na akej startovacej ak sa smiem opytat? uz som dala 4 kg dole od odstavenia bolo to teda 6 ale zmeny po cviciéni vidiet comu sa velmi tesim aj ekld by som aspon 13 kg este dole brala🙂)
ak sa podari zamknut nahodim ti foto:D lebo takto verejne by som to veru nie🙂🙂

moischaaa
autor
21. jan 2013

Baby tak kto chce do sukromky píšte,veČer vas tam pridám,teším sa a dúfam ze sa.nazbier 😎 ame a budeme spolu makať

lucka127
21. jan 2013

@moischaaa tak še hláášim:D:D

rybecka
21. jan 2013

Ahojte ja chcem sa pridat ale sa nejak stracam to podla coho cvicite?? podla videa na youtube? alebo ako

moischaaa
autor
21. jan 2013

baby uz ste v sukromke pridane,kto chce dalsi napiste mi 😉

lucinda1989
21. jan 2013

Ahoj ja by som sa tiez chcela pridat...tiez by som potrebovala zhodit a ked budem takto motivovana pojde to o dost lepsie 😉

lucka127
21. jan 2013

@moischaaa zlatik daj link ze v ktorej:D nejak to tu enviem najst:D:D

lucka127
21. jan 2013

@rybecka ja som to nasla na uloztosk inak odporucam aj claudiu schifer alebo pilates😉 nezda sa to ale makacka riadna:D

moischaaa
autor
21. jan 2013

😀

lucka127
21. jan 2013

@moischaaa aha co mi napisalo:( Zdá sa, že stránka neexistuje.
Skús nejakú inú, máme ich tu dosť.

faffas
21. jan 2013

Ahojte, ja cvičí druhý deň Insanity a to je teda nárez, 60 dnove cvicenie, ale vysledky o ktorých sa vam ani nesníva 🙂 mám už čo to pozrete, aj známa cvicila a nabrala normalne po 60 dnoch tehlicky na bruchu 😎

lucka127
21. jan 2013

@faffas prosime si potom foto pred a po dobre?:D porovname ja som sa dala na P90X ale mam aj svoje metody kedze enmam doma tu tyc na ktorej sa dviha improvizujem s mojou masinou a stehna a cinkami 🙂resp. nahradzam niektore cviky inymi ktore su pre mna nezvladnutelne na krize + toto na tej tyci🙂

faffas
21. jan 2013

@lucka127 ja tiež nemám hrazdu, tak som zvolila radšej to insanity, ale je to teda riaden zahul 😀 dneska ráno som dala 40 minut a cely den sa nemozem ani hybať, svalovica poriadna :D a od vcera tiez tak som sa prekonala a cvicila aj s tou svalovicou :D no čo, pre svaly sa trpí :D a Vám kočky prajem veľa vytrvalosti nech to tiež dotiahnete do uspesneho konca 🙂

lucka127
21. jan 2013

@faffas len vydrz tie povolia😉 kolko ma jedno cvicenie?

faffas
21. jan 2013

@lucka127 jedno cvičenie má 40 minút, prvé je len test a ten trvá 20 minút, dúfam, že nepodávam nepresné informácie 🙂 predsa som v tom len začiatočník :P ale odporúčam si pozrieť :

https://www.youtube.com/watch?v=NTEDDmCjd1k

, no a je to veľmi náročné 🙂 a hádam vydržím, do leta chcem byť fit 😉

lucka127
22. jan 2013

@faffas ty brdo riadna makacka:D:D:D z kolkych kg davas dole? ci potrebujes len doformovat?

lucka127
22. jan 2013

@faffas ako to tak pozeram to test video ja si to nakombinujem s P90X a schiferkou🙂)
nechcem sa drzat presnych planov pretoze u mna je najvacsimproblemom zadok a stehna a na rukach enchcem velmi nabrat len jemen vyrysovat,ak sa nam podari spravit sukromne forum by sme mohli aj foto motivacne nahodit😉hodim vam tam ako som sa cvickom prepracovala k spokojnosti a pre mna akurat postave🙂dufam ze to dokazem aj po druhe🙂