Piperine Forte na chudnutie - skúsenosti

nikushka2521
18. feb 2015

co vrvite ?? nemate skusenosti ??? http://www.medicreporter.com/nadej-pre-obeznych
ludia co dvaali komenty mi na fb nevie najst neviem ci tomu verit alebo nie

jarino_sc
18. feb 2015

dalsi vytahovac penazi....
takchto veci tu uz bolo - vselijaka Yuka, zelena kava a podobne bolbosti.
Idealne nech to stoji aspon 50 euri 🙂 - a samzrejme, ze "len original je ucinny"
to treba citat ako? "hlavne to treba kupit od nas"

uvedom si, ze keby existovalo nieco, od coho sa da chudnut , tak by o tom niecom kazdy vedel, bolo by to vseobecne zname (tak ako je slnko na tmavu plet, caj na chripku....). Vsetci tlsti by si to kupili a vsetci by smahom ruky a jednoducho schudli.

Lenze NIC take neexistuje. Tato vec je dalsia z radu podvodov, na ktorej sa niekto nabali.
Pardon - aby som nekrividil..... moze Ti to pomoct 1-2% vo vysledkoch (preto vsetci vyrobcovia tychto carovnych veci pisu v navodoch, ze odporucaju aj zdravy zivotny styl pre posilnenie ucinku)
ale ked potom niekto schudne, tak schudne LEN vdaka tomu zdravemu zivotnemu stylu....

takze velmi kratky sumar - ak chce niekto schudnut, musi sa stravovat tak, aby schudol a hybat sa tak, aby schudol

Ziadna skratka neexistuje 🙂

Existuju potom latky, ktore pomahaju a spaluju tuk, pouzivaju ich napriklad bikini fitnessky a kulturisti, ale tie su samozrejme na trhu nedostupne 🙂

hankahc
21. feb 2015

Ja som tiez pozerala tych ludi ale nenaslo mi ani jednu osobu na fb, a zvlastne je to ze vsetky komenty su v jeden den 20. februara. Inac ak by to bolo take svetove ako to tam pisu tak si objednam 😀

aha87
24. feb 2015

..stale ma udivuje, kolko ludi takymto veciam veri.....
a stale je to o tom istom......:

- zazracne tabletky na chudnutie, trocha drahe, ale keby mali ucinkovat, tak predsa len to stoji za to, no nie?
- osoby vymyslene, vsetky, od prispievajucich pod clankom, ktori maju skvele skusenosti s tym, ktori na fb neexistuju az po neexistujucich "odbornikov" - skus si vygooglit pana doktora, ktory opisuje ucinky zazracnej latky: "Phd. MUDr. Jozef Farárik" - tento clovek neexistuje....
- a napokon, skusala si pridat koment na tu stranku? nemozne, stale ta presmeruje len na zdielanie linku.....

Takze kazdopadne good luck a vela odriekania a tvrdej driny ak chces schudnut ;)

blue99
24. feb 2015
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
duda1524
24. feb 2015

ja som si to objednal a celkom som bol spokojny.okrem toho,ze som schudol som sa citil ovela lepsie.mal som viac energie,takze po dlho case mozem nieco odporucit.tiez som neveril takymto produktom,preto som si objednal iba jedno balenie a urobil som dobre,lebo mi ponukli este na dalsie nejaku zlavu.nevravim,ze som schudol 10 kg za mesiac ,ale 3 kg som dal dole bez problemov

duda1524
24. feb 2015

takze odporucam objednat iba jedno balenie a mozno aj vam ponuknu nejake dalsie v zlave.

bealily
24. feb 2015

Som už staršia osoba, ale mám skúsenosti s chudnutím nasledovné: od mája 2014 som začala kupovať produkty firmy DXN. Predávajú kávu rôznych druhov a takmer každá obsahuje okrem kávy prave arabiky aj 2% liečivej huby reishi (volá sa aj leskokôrka, ganoderma, alebo podkovičník). Dá sa kúpiť aj v čistej forme. Huba lieči nielen rakovinu, ale odkysľuje organiznus. + užívanie spiruliny od DXN - schudol môj exmanžel 15kg. Má aj cukrovku a užívaním produktov sa mu upravil aj cukor tak, že diabetologička sa vyjadrila, že možno o 3 mesiace mu aj vysadí lieky na cukrovku. Dcérka 29 -ročná dostala exémy na tvári a krku. Začala sa umývať Gano-mydlom, natierať gano-olejom, užívala dlhodobo (1/2 roka) GL-to je čistý prášok huby reishi + spirulinu a teraz má tvár ako bábätko. Viac o ganodreme ( leskokôrke, reishi, alebo podkovičníku)

https://www.youtube.com/watch?v=XyWwBElA0Pg

https://www.youtube.com/watch?v=lTieyY5VCz4


prirodnaliecba.ganodermakava.sk - čítaj môj príbeh

katkapoli
3. mar 2015

@duda1524 A ste nejako dodrziaval aj stravu, alebo ste jedli normalne?

bealily
3. mar 2015

Pokiaľ beriete spirulinu (treba ju cmúľať) (postupne zvyšovať počet až na 3x10), tak sa zmenia chuťové poháriky a človek má menšiu chuť na jedlo. Snažím sa jesť veľa zeleniny, tiež doobeda ovocie, čo najmenej príloh.

stačí zadať krstné meno.

Pozvánka na webovú konferenciu Produkty spoločnosti DXN, DSP program
v utorok 3. 3. 2015 o 20:30 hod. (vždy prvý pracovný utorok v mesiaci)
Ak ste dnes nestihli, tak skúste 7.4.2015 v tom istom čase.

link: http://www.dxneurope.eu/dxn
heslo: dxn
moderátor: Alena Hlavicová (ETD)

Prajem príjemný zážitok prajem, určite neoľutujete 🙂

http://prirodnaliecba.ganodermakava.sk klik na môj príbeh

katariana111
9. mar 2015

mate niekto skusenosti s tymto produktom?

katariana111
9. mar 2015

@duda1524 ..oplati sa to objednat alebo je to iba reklamny tah?

pa3kk
9. mar 2015

ja som to frajerke objednal, teraz to berie dakych 6 tyzdnov a zatial schudla 4kg, nie je to 7 ani 8, ale po tych pripravkoch co predtym mala a nic nerobili su aj 4kg pri jej sedavej praci dobre a ako hovoril duda, objednal som jeden a ponukli mi dalsie dva na celu kuru

katariana111
9. mar 2015

tak dakujem ...

katkapoli
10. mar 2015

Ja som tiez kupila 1, a jned mi ponukli za 24e dve balenia k tomu. Tak ak to je tak ta sa tesim, aj 4kg su dobre

romanovic
10. mar 2015

Zeny majte rozum a neverte tymto jednoprispevkovym nickom typu@pa3kk @duda1524, atd

katariana111
10. mar 2015

skusim na zaciatok zjest 120 zrniecok cierneho korenia kde je dostat kupit vsade..🙂...potom napisem sem ci sa to oplati 🙂

katkapoli
10. mar 2015

No neviem ci je to dobry napad, radsej vydrz a ja ti o mesiac napisem, ci sa to oplati, aj ked cim viac zacinam tomu neverit

aha87
10. mar 2015

...niesom negativista, ale ked sa troska zamyslite, tak tiez si uvedomite, ze to urcite bude nejaky blud.....plati to co som tu uz skor pisala a tiez ludia, ktori to vychvaluju tuto v diskusii pa3kk, duda1524 vsimnite kedy sa zaregistrovali.....februar/marec, hned po tom, ako sa zacal objavovat na nete vsade link na "uzasny novy produkt na chudnutie"......obavam sa, ze @katkapoli nam o chvilu potvrdi, ze to je hlupost...

duda1524
13. mar 2015

aha87 ja nemam potrebu niekomu nieco hned odporucovat.dostal som sa sem nahodou a len som reagoval,ze mne osobne to pomohlo.je tu uz davno zaregistrovana moja manzelka.nie som ich zamestnancom ,aby som tu pisal dobre referencie pre nich.ja som bol spokojny z piperine forte a ak to niekomu pomoze tiez ako mne budem len rad,ze som mohol pomoct a podelit sa o moju skusenost.

duda1524
13. mar 2015

mozno by si to mohol vyskusat aj ty a potom ak by bol efekt u teba rovnaky ako u mna,tak ta niekto okomentuje ako ja a velmi by som si chcel potom precitat tvoju reakciu.pekny vecer

aha87
14. mar 2015

@duda1524 ...ok,keď to u teba funguje,tak pokojne to ber a odporúčaj ďalej...a ja to skúšať nebudem,lebo nebudem do seba dávať niečo,čo nie je vedecky podložené a neviem ani čo to poriadne je, nakoľko na tých stránkach kde sa to dá kúpiť to odporúčajú neexistujúci vraj lekári a chvália si to neexistujúci ľudia, ktorých nikde nenájdeš, ani na fb,hoci to má vyzerať ako fb profily... Takže to neber ako útok na svoju osobu a good luck ;)

katy2
15. mar 2015

Tu su aj reakcie beznych ludi z FB
http://www.medicreporter.com/nadej-pre-obeznych
nie su pisane tym stylom, ako pri inych oblbovakoch, ze to pise jedna osoba....

aha87
15. mar 2015

@katy2 ...no tak ked skusis pridat ty svoj komentar, tak uvidis, ake realne tie komentare su a aki su ti ludia skutocni....ako vsetci ludia na tej stranke, pocinajuc panom doktorom Fararikom....a stranka medicreporter.com? ..staci kliknut na "domov" alebo "zdravie" a vsade len samy piperine forte...veru doveryhodne...

duda1524
16. mar 2015

neberiem ti tvoj nazor.mne to naozaj pomohlo a moja kolegina to uziva 5 tyzdnov a schudla zatial 4 kg.mozno to nie je vela,ale aspon nieco.inak to zlozenie ak je naozaj take ako sa tam uvadzalo ti nemoze ublizit,tak neviem preco to neskusit.to je moj nazor.

kapokapo
16. mar 2015

Ahojte , vsetky fanynky diet pozyvam do mojej novej skupinky:
Chudneme s KetoDiet - rýchlo, zaručene a bez veľkej námahy...
Budeme si vzajomne vymeniat skusensti, rady a podporovat sa pri spolocnom cieli emoticon https://www.modrykonik.sk/group/7235/

liana018
18. mar 2015

@katy2 Ahojte, ja som tento produkt objednala...užívam cca 2 týždne/ zatiaľ bez efektu/... objednala som 1 balenie a tiež som dostala +2 balenia za výhodnú cenu.
Ked sa pozriete na tie komentáre od iných ľudí /aj obyčajných cez FB/ vždy je komentár pridaný z predošlého dňa. Tie isté osoby sa tam ukazujú - videla som to pred 2 týždňami a to isté je tam aj dnes. Jediná zmena je dátum pridania príspevku. Takže je to celé len ,,spracované,,. Pochybujem že to je reálne a asi ani v účinku neverím. 😵

kapokapo
18. mar 2015

@liana018 ahoj, skus to radsej s nami https://www.modrykonik.sk/group/7235/

katkapoli
19. mar 2015

@liana018 takze ja to uzivam takmer mesiac a nic ☹
Takze kto chce schudnut nech skusi nejaky iny sposob ,, tudy cesta nevede,,

kapokapo
19. mar 2015
blue99
20. mar 2015
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.