Poďte so mnou chudnúť

salamandruska
3. sep 2012

ahojte,predstavim sa-mam 25r 165cm a uz asi neuveritelnych cca68kil!fakt des.asi pred cca 3r.som mala 52a zrazu 56,58,60 a potom 63 potom cez vianoce 68,9 potom som schudla 5kg ale uz ich mam zas spat :( je to hrozne..preto som tu lebo viem ze ak nas bude viac pojde nam to omnoho lepsie.ja uz mam odskusane ze samej mi to voobec nejde.potrebujem dakoho kto ma podrzi aja zas jeho.tak piste budem sa tesit.mozme urobit klub chudnutia 🙂 budeme si pisat vahu centimetre daako sa odmenovat chvalit.budem mooc. rada ak napisete.

svetllana
3. sep 2012

Neuveritelnych 68 kil...Tak to je fakt uplne neuveritelne cislo. Sorry, nemohla som si odpustit..

salamandruska
autor
3. sep 2012

ako co tym myslis??ano je to moc na moju vysku a na to ze som pred 3r mala 50-52kil.

reanda
3. sep 2012

@salamandruska ked sa ti 68 kil pri vyske 165 zda neuveritelnych, co by si povedala na mojich 86 pri vyske 161? 😀 .. ale chapem ta, aj ked som mala 58 som si pripadala tucna 🙂 .. len zenam s ovela viac kilami na rovasi sa zda tvoje rozhorcenie usmevne 🙂
inac, ja som chcela zacat chudnut od dnes.. no uz mam v sebe dve sladke kavy so smotanou 😒 .. uvidime, ako to este bude dalej vyzerat

svetllana
3. sep 2012

@salamandruska Keby si napisala 168, vtedy mozeme pisat o neuveritelnej vahe, nie 68 🙂 Zas taka mala nejsi 😉 Ale ak sa necitis dobre, jasne, treba zhodit..len to slovo "neuveritelnych" sa mi zda prehnane az-az ;o)) Inak je tu dost rozpisanych diskusii o chudnuti 😉

salamandruska
autor
3. sep 2012

no lenze moj problem je ten ze mavam strasne zracie obdobia ktore trvaju i niekedy niekolko mesiacov.asi tak ze dokazem za den zjest aj 4ks sladkeho napr dnes-kolac,nanuk,vianocka s maslom..a samozrejme i normalne jedla..ano vobec sa necitim dobre a nechcela som vas mojou vahou urazit ale citim sa zle a stale je to horsie a horsie..

svetllana
3. sep 2012

@salamandruska Mna si neurazila 😉 Tu nepomoze nic ine, len vytrenovat si sebaovladanie, co sa jedla tyka. Disciplinovanost . Pravidlo je -Co nemas, to Ti nechyba. Cvicenie prirodzene potlaca chut jest debiliny. Ja ked aktivne cvicim, ani ma nenapadne zjest nejaku blbost. Ide to ruka v ruke s upravou stravy. Dolezita je aj motivacia. A najlepsie su vysledky, ktore dosiahnes, tie posuvaju vopred, dodavaju energiu a chut dosiahnut viac. Drzim palce.

salamandruska
autor
3. sep 2012

svetlanka dakujem 🙂 lenze ja si dokazem povedat ze chudnem a hotovo a zvladla som to najviac asi 4-5mesiacov sice obcas bol prehresok a schudla som 5kil a to som aj dva tyzdne nedala ani cukrik no lenze potom zrazu som ich pribrala a pritom som vysledok fakt uz i videla a vidis jak to dopadlo..

daniella_vivien
3. sep 2012

@salamandruska ja som zacala od pondelka minuleho tyzdna zatial -2kg chcem zhodit este 5kg...prve dni su najtachsie. to som bola taka hladna ze som az nevidela 😀 ale teraz som si zvykla, nejem bielu muku, sladke, vyprazane a pijem len vodu...no a kavu ale bez cukru...drzim palce...

salamandruska
autor
3. sep 2012

danielka ahoj 🙂 no a to si uz schudla 2kg??super gratulujem 🙂 a ako teda jedavas?lebo ja ked som chudla tak ze som jedla casto a menej a vecer vacsinoulen bielkovinu tak som mesacne schudla len. 1-1,5kg...a to som sa potom na to vykaslala ked to slo tak strasne pomaly.. :( ale tebe to ide super!

daniella_vivien
3. sep 2012

@salamandruska na ranajky celozreny chleba, maslo, paradajka, alebo banan. na obed tiez nieco lahke a mala porcia a posledne jedlo max. o 6tej vecer a to len salat s kuracim masom alebo si davam ananas s bielim jogurtom....MM sa smeje ze som ostala zajac, povadsine jem len cerstvu zeleninu...inak nepocitujem uz vobec taky hlad ako na zaciatku...dost som si zvykla...zlepsila sa mi plet, som menej unavena a stastnejsia..ked sa takto necitis dobre ako teraz si, olati sa bojovat.

bublina83
3. sep 2012

@salamandruska Zienky, cestne a s odhodlanim dravca sa pripajam ... nemusi nas byt vela ... potom ja mam v tych diskusiach chaos ... takze ja mam 178 cm a 90 kg ... no fuj ... 3 deticky svoje a jedno v pestunskej ... ale nervy teda za 4 deti a niekedy mozno aj viac ak priratam manzela a pod. 😀 ... cm som si este nemerala, ale mozeme si porovnat aj tieto udaje, to bude asi zaujimavejsie 🙂 som na MD, casu mam kopec prispievat sem aj kazdu hodinu ... taaaak kedy sa to zacina ???

sisanka
3. sep 2012

@salamandruska ja mam 164cm a akeby mam 68kg tak skacem od radosti 😀 😀 😀 😀 😀

vikinka8
3. sep 2012

ja som tak isto ako ty, a cítim sa hrozne. moja doktorka mi v kazdom mesiaci napise na moje vysledky, ze mam 10-12 kg nadváhu.. a potom placem 3 dni :D Je to hrozny pocit, pretoze pred 4 rokmy tiez som mala 53,55. uz som drzala rozne diety, sportovala som - ale nemám rada sportovanie, takze som sa to vzdala. Ked más nejaky dobry plán, tak mi napis :D lebo ja ked papám, aj tak ; ked nepapám, aj tak mám 68 -69 , a vyska je 166-168..

mamutka
3. sep 2012

@salamandruska ahoj, ja si myslim, ze podla toho co pises, ani nemozes ist na nejaku dietu - budes sa len trapit - pisem podal seba - tiez rada jem. A preto som zacala behat, mozem sa riadne najest a viem ze to vybeham. Ono telo pri poriadnom pohybe samo akosi naznaci na co nema chut a vela hovadin zo stravy vypustis......
sacharidy si davaj radsej dopoludnia, potom uz len bielkoviny..... ja ti to mozem len doporucit, behom vymenis tuky za svaly a nehrozi ti, ze ti bude do placu len preto ze hladujes, nehrozi to jojo efekt, zacnes poriadne spalovat a budes mat kopec energie. a na zaciatky staci 15 min pomalickeho poklusavania, o par tyzdnov budes na par kilometroch, a bude to stale lepsie. je tu aj diskusia o behu, je to na tebe, bud spalovat ako dabel, mat pevne telo a postupne zhodit kila, alebo sa budes dobrovolne v bludnom kruhu morit dietami a ked aj zhodis, ostane mlandrava koza, lebo pod nou svaly nemas z coho vybudovat..... proste musis nastolit rovnovahu medzi prijmom a vydajom a clovek je raz uz od prirody tak stavany, ze tu hodinu intenz.pohybu denne potrebuje, ak ju nema, potom to tak aj vyzera.
ja viem doporucit len beh, lebo nic ine nerobim, nie su z neho nejake silne svaly, len take fajn atleticke pevne telo, iny sport nerobim, lebo som sa dlhodobo nemohla moc hybat, takze z mojho pohladu mozem doporucit toto. drzim palce, nech sa uz rozhodnes akokolvek

anavila
3. sep 2012

@reanda si perfektnáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nemožem z toho prispevku

anavila
3. sep 2012

@salamandruska no ahoj...velmi rada sa k tebe pridam, ja mam vysku 168 a nieco cez 80kil!!!! moj ciel je tých tvojich 68! to mi staci, mam tri deti, takze na viac si netrufam...ale co ma insipruje je to, ze manzel ma od dnes v robote peknu mladu kolegynu, tak nechcem aby som bola buchta na materskej s mastnymi vlasmi a vyrazkami na čele, tak idem na to...snazim sa menej jest, hlavne vynechat alkohol ale ako na potvoru, stale je prilezitost, aj zajtra ideme na oslavu...no neviem...ale naozaj velmi rada sa k tebe pridam..ako chces chudnut? co s tym chces robit? urobme si vlastny plan

jenifer2904
3. sep 2012

Ahojte..tiez sa rada pridam...moja vaha a vyska je cca rovnaka ako tvoja.

salamandruska
autor
4. sep 2012

danielka nie necitim sa dobrre samozrejme ze nie :(
ahoj bublina no dufam ze sa to zacina uz dnes samozrejme nemozme hned striktne ale pomalicky na to 🙂
sisanka a kolko mas kg?
vikinka8 ahoj 🙂 tusim si na tom tak ako ja.takze rozumies asi ako sa citim.ja mam napriklad hrozne velke brucho to je najhorsie..ty?no plan no musime jest castejsie mensie davky a vecer preferovat bielkovinu.inak ani mna cvicenie nikdy daako nebavilo vzdy to bolo len z donutenia a o cca 2tyzdne ma to preslo :(

salamandruska
autor
4. sep 2012

mamutka ja behat neviem ani ma to nebavv ani trochu ale jasne ze daaky pohyb by sa hodil lenze lenze..
annavila,jenifer ahojte 🙂 no tie nase kila..musime to zvladnut daako ale ako?toto je kolky pokus?moj snad 1000ci..ale dame to!no baby tak sa odvazme a porovname sa a musime jest aspon 5x za den zdravsie a mensie porcie a zeleninku. 🙂 a vas plan? 🙂

sisanka
4. sep 2012

@salamandruska momentalne mam 84kg...cize omnoho viac ako ty....a moj ciel je 65kg..ale ak sa dostanem pod 70kg tak budem uplne ze spokojna 🙂

betina1984
4. sep 2012

@reanda a co potom ja, pri vyske 166 cm, mam 93 kg... Tiez som mala pred styrmi rokmi 61 kg a zdalo sa mi to vela.... 🙂

betina1984
4. sep 2012

@salamandruska ja som pred tromi rokmi mala pri vyske 166 cm 61 kg, teraz mam 93 kg, tomu sa hovori neuveritelne, nie 68 kg, co by som za ne dala?

mamutka
4. sep 2012

@salamandruska jak nevies, vsetci vieme, neboj 😀 ani mna to nebavilo, ale vies co, dobra muzicka do usi a ficim si a snivam si, rozmyslam, ńemusim nic riesit, to je jak diskoteka pre mna 😀 dakedy by som neverila, ze budem behat, potit sa pri tom, fuj....... ale moj muz beha .... boze ake ten ma nohy 😀 a ja celula ze az 😠 tak som sla na to a po 2 tyzdnoch zacali nohy byt pevnejsie a cel.mizne.... to pri dietach bez pohybu nikdy nezazijes.
ja som mala problemy s klbami a mam astmu, takze ked beham ja, je mi jasne, ze to moze robit asi tak 95 % populacie, je to ucinne, lacne, netreba nikam dochadzat....je to pol hodinka denne. ako chces, kazdy raz k tomu mozno dospeje, bud sa bude roky tocit v bludnom kruhu a stazovat si na kila, alebo sa pohne a po par mesiacoch uz nedopusti aby sa znovu rozjedol a rozrastol, lebo telo si pohyb zamiluje

bublina83
4. sep 2012

Chcem sa opytat zienky, ci uz ste teda aj zacali alebo je to len v teoretickej rovine. Hladam nieco zaujimave, podla coho by som mohla varit pre celu rodinu, nielen pre seba. Lebo to by u mna nemalo dlhu buducnost. Dnes sa mi dostala do usi Paleo dieta - poculi ste uz o tom ?? A plus ma zaujalo stravovanie podla mesiaca. Co sa tyka cvicenia, je to fajn, ale strava je podla 70% uspechu. Ja s mojou vahou som skusala behat a tri dni ma boleli klby na kolenach. Brusaky - vsak ved sa poriadne ani neohnem bez toho, aby ma neboleli krize - tak ja zacinam so stravou na zaciatok a ak schudnem 10 kg, tak budem aj cvicit - mozno 😉

salamandruska
autor
4. sep 2012

betina,sisanka zvladneme to!
mamutka dufam zesi cestu k pohybu najdem

zibi
4. sep 2012

@salamandruska ahoj ja sa k tebe s radostou pridam 🙂 idem ti napisat IP

reanda
4. sep 2012

@betina1984 no ked porovnas vysku a vahu, tak to mame nejak podobne 😉
ja mam problemy s nadvahou od maleho malicka.. nikdy sa mi nepodarilo zostihliet, ako by som chcela.. 56-58 bola v dospelosti moja zatial najnizsia vaha, ale ani to nebolo ono 🙂
ked som otehotnela, mala som 80 a to som sa hrozne bala, ako dopadnem do porodu, ze pojdem rodit ako stokilova, ale nastastie som v tehu vobec nepribrala-teda ziadny tuk, este som dve kila v prvom trimestri schudla, lebo mi nechutilo jest.. no a hned po porode som mala naspat 78kil, spokojna som bola so sebou 😅 .. ale odvtedy pomalicky, nenapadne, niekedy aj napadne, sa tie kila lepia a lepia.. ked som mala 84, tak si hovorim, to uz musi prestat, ale prestala som sa akurat tak vazit 😀 .. a ked som pred par dnami neuvazene stupila na vahu, tak ta ochechula ukazala, ze 86.. bud je pokazena, alebo mi tak pevnie charakter, ze som stale tazsia, uz to nechapem 😀
tak som si tak zo srandy povedala, ze idem schudnut, ale vela sanci tomu nedavam, ja uz mam na chudnutie vypestovanu taku averziu, ze neviem, ci to "dam".. keby to aspon boli nejake 3-4 kila a nie 30, to je cislo ako gerlach 😒
@anavila hehe, ano, perfektne obtlstla som 😕 🙄 🙂

betina1984
4. sep 2012

@bublina83 ano zacala, 1.9., nejem sladke a obmedzujem sa.
@reanda ja zas nemam problem schudnut desiatky kg, ale mam problem udrzat si vahu.

sisanka
4. sep 2012

@reanda ja mam cca tolko kil co ty...a myslim ze tych 30 sa chudne lahsie ako 3-4 😉 treba si trosku upravit stravu a neobmedzovat sa, tak to robim aj ja 🙂

bublina83
4. sep 2012

@betina1984 Ja som dnes studovala vsetky diety a rozhodla som sa pre paleo dietu, nikdy som o tom nepocula, poradila mi to jedna znama. Zajtra zacinam, rano sa pomeriam a idem na to .... Davam si cas do konca roka, dole musi ist 25 kg. Som zvedava ako sa nam tu bude darit 🙂 ja nie som velmi vytrvaly clovek ...