Poradíte účinné tabletky na chudnutie?

kamakorka
23. dec 2011

ahojte,
máte skúsenosť s nejakými tabletkami na chudnutie?? účinnými!!!

liz_lemon
24. dec 2011

keby nieco naozaj fungovalo, tak by nebolo tucnych ludi, jedine co pomaha je cvicit a upravit stravu

latvia
24. dec 2011

alli a ine blbosti su ucinne, ale tam musis tiez dodrziavat urcitu dietu, aby si nemala mastne hnacky, okrem toho, ak prestanes jest tabletky a ziadna zmena v tvojom zivotnom style nenastane, tak priberies znova.stoji ti to za to? 😉 len si rozhodit metabolizmus, zhorsi sa ti vstrebavanie vitaminov rozpustnych v tukoch (A,D,E,K) a zbytocne vyhodis peniaze do luftu 🙂
naproti tomu viac pohybu ti doda viac endorfinov, budes sa citit fyzicky lepsie, svaly sa ti spevnia, nebudes mat cas a neskor ani chut rozmyslat nad tym co zmlsnes. nehovoriac o tom, ze ked obmedzis sladkosti (uplne cukor nevynechavaj) a zacnes jest menej a zdravsie (nevravim ze len travu) tak to jednak pocitis na zdravi , jednak ti nebudu chybat vitaminy a jednak budes menej minat penazi 😉

ja som zacala pitim obycajnej vody, vsetko sladene, caje, dzusy, colu a ine malinovky som obmedzila, nie vynechala, takisto som uplne vynechala sladkosti, ostali mi len domace sladke mucniky ak som napiekla, pripadne zakusky - to nemas bezne doma, takze raz za cas si das.a zacala som menej jest, nie zdravo, ale menej.za 2 mesiace 3 kg dolu a to som sa nemusela mucit drastickymi dietami.lezie to sice velmi pomaly dolu, ale lepsie takto ako tyzden dieta a potom obzerstvo

topsibutramin
1. feb 2012

liz_lemon keby nieco naozaj fungovalo, tak by nebolo tucnych ludi - a keby nebolo tucnych ludi tak by nebolo tolko civilizacnych ochoreni s tym spojenych, ako su cukrovky srdcove problemi a kopec inych zdravotnych problemov... ked sa na to clovek pozrie z kazdeho uhla pohladu...obezita je strasiak cislo jeden, pomali cislo jedna v umrtnosti ludi v produktivnom veku a si zober aky to je busines pre farmaceuticke spolocnosti a zdravotnicke zariadenia, vsak im obezita len hra do karat, oni musia tych ludi liecit a nieje to zadarmo a castokrat bez uspechu, lebo je to naozaj o pevnej voli a samozrejme zivotosprave. A ked aj je nieco ucinne tak sa to stiahne z trhu pre neziaduce ucinky, ukazte mi jeden liek ktory je absolutne bez vedlajsich ucinkov? neexistuje... mam dobre skusenosti so Sibutraminom, neni dokonaly, nikto to ani netvrdi ale je to sposob ako pomoct ludom dostat sa vahou dole, upravit si zivotospravu a je to aj ista forma motivacie, lebo ked vides ze sa to da ist s vahou dole, tak neni o com. len tolko, najviac co je skodlive je nadvaha, nie to ze clovek je odhodlany pre to fakt urobit uz cokolvek, zaobstarat si ucinnu pomoc. topsibutramin@gmail.com mozme sa bavit na maily dalej,

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iconka
16. jan 2014

zdrava strava a pohyb...to naozaj funguje 😉