Potrebujem schudnúť 10 kilogramov po pôrode

tina27111
20. feb 2014

ahojte mami ..... som skoro 4 mesiace po porode a chcem schudnut, zatial som chsudla celkom dobre 10 kil za ten kratky cas, no chcela by som este dalsich 10 kil no uz mi to nejak nechce ist dole... cvicenie ma moc nebavi no ani nemam nan cas kedze chodim este na VŠ a musim sa aj starat o malu, stale sa stravujem tak ako pred tym ked som chsudla tych 10 kil a nic :( ... snazim sa jest vsetko len v malom mnozstve pretoze je podla mna blbost nejeste nieco a ked schudnem dam si jeden rezen a sup 5 kil zase viac na vahe , jem 3 krat denne a po 18nastej uz vobec a nie som ani hladna... ak mozte poradte mi prosim nieco cim by som mohla schudnut este tych 10 kil alebo nejaky dobry fitness stroj na doma. nnajradcej by som schudla za 2 mesiace 10 kil ale som aj trpezliva ak uvidim vysledok ... dakujem 😉

83lenka83
20. feb 2014

Ahoj, ja som od porodu schudla uz 23kg a maly ma teraz 18 mesiacov. Prvych 10kg zislo dole za jeden mesiac a zvyšok sa tahal až doteraz, stale kojim takže som nemohla hladovať aby som mala dosť mlieka a ako na chudnutie? Dlhe prechádzky , ja som cca hodinu každý deň tancovala s malým na rukách ( jemu sa to páčilo a ja som sa riadne zapotila pri latino hudbe 😀) jedla som 5x denne male davky, po 17:00 už len voda alebo maximalne jablko, popritom brusaky a teraz mám 52kg na 170cm.

tina27111
autor
20. feb 2014

uf aj ja chcem uz tolko dole :D ja som po porode mala za 2 tyzdne dole 12 kil lenze prisli vianoce a 7 zase hore takze som, cely januar chudla a schudla som 5 kil takze mi to robi 10 🙂 kazdy mi hovori ze to aj rok potrva no som nedockava ked niekore kamosky maju po porode ako ja a vsetko maju uz dole a ja stale 10 kil na vysse.. a vobec sa dobre necitim .. nevies nahodou o nejakych strojoch na chudnutie kt by mi pomohli ?

ivetlo
20. feb 2014

Ved to si aj tak na tom dobre. Mne po pôrode kolisala vaha. Pri prvom som pribrala 22kg a po pôrode ked mal 10týždňov som mala už len 3kg na sebe. Kojila som. Tie 3kg som nemohla schudnúť rok. Pri druhej som pribrala 16kg a teraz má malá 17mes a som na nule. Ja som však nikdy chuda nebola. Teraz pokračujem na rotopede.
Ja som sa po druhom pôrode cítila stále ako opuchnuta, ked sa mi podarilo konečne schudnúť prišli vianoce a všetko aj s pridavkom bolo späť. Pomohli mi prvych 10kg dat dole cvičenia podla Jilien Michaels, nejest po 18h, veľa chôdze, viac sexovat a menej sladkého.
Držím palce a hlavne pokiaľ kojis tak moc nespekuluj. Ešte je malinke babo.

tina27111
autor
21. feb 2014

no ja uz nekojim .... no ved ja sa tiez snazim sladke mozno len raz za tyzden po 18nastej nejem 3 krat do dna v normalnom mnozstve a stale nic ... idem sa pozriet este na tu dietu podla Jilien Michaels ... dakujem ti za radu 🙂

tina27111
autor
21. feb 2014

prosim ta nemohla by si mi sem dat link na tie cviky ? dakujem .-)

lucymk
21. feb 2014

@tina27111 ked ti môzem poradit tak orbitrek dobre pomaha na dzadzovanie+brusaky.sice som sa po pol roku nedostala na svoju vahu ,lebo som ani nestihla,ale islo to celkom pekne.ma este pobavil comentar ,ze viac sexovat.ja som to z manzelom tiez taztejsie absolvovala a som v 8t

tina27111
autor
21. feb 2014

no uvidime co a ako 🙂 dakujem za dalsiu radu 🙂

jankastubka
21. feb 2014

Ja vsade odporucam chudnut podla prijmu kalorii. Clovek sa nauci jest zdravo, nemusi hladovat, ani vynechavat cele skupiny potravin. Da sa tak jest cely zivot. A tym, ze si clovek kalorie rata, tak hned vidi rozdiel, ci si da za hrst chipsov, po ktorych je za chvilu hladny, ale pecene kura s kopou zeleniny.
Viac a stranke www.chudnutie-ako.sk.
Jest 3krat do dna je podla mna malo. A aj to, ze po 18 nejest treba zvazit - vzdy totiz zavisi od toho, kedy chodi clovek spat. Ak o polnoci, tak musi byt hladny ako vlk.

sense
21. feb 2014

3x do dna jest je malo, mala by si jest pravidelne 5x denne a naposledy 2-3hod pred spanim...doobeda by si mala jest pomale cukry (celozrny chlieb, cestoviny, ovocie atd.) a poobede uz len bielkoviny (biele maso) a kopec zeleniny, vyvarovat sa sladkemu, bielemu chlebu,ryzy, a ovociu.... a samozrejme pohyb...zakladom zdraveho chudnutia je ale zmena stravovania 70% a pohybu 30% ....a vobec necakat vysledok 10kg za dva mesiace , zdrave chudnutie je tak 0.5-1kg tyzdenne....a

tina27111
autor
21. feb 2014

diky baby za radu vsetko robim co ste pisali len asi mam teraz pomenej toho pohybu ... ako vidim co pisete ak to zacnem hned riesit ten pohyb tak to pojde dole raz dva :D takze sa mozem v pondelok veselo do toho pustit ... jem vsetko ako ste pisali az na to ze mne 3 krat denne staci a vobec necitim hlad citim sa plna tak to jedine asi nezmenim ... takze pohyb a pohyb 🙂 inak za minuly mesiac som schudla 5 kil takze mozno aj viac ako 0.5 kg za tyzden dam dole no uvidim ...

tina27111
autor
16. apr 2014

tak co mami idete niektora teda somnou do toho ? je tu niekto kto ma taky isty problem ? ... 6 mesaicov po porode minus 11 kil vaha stoji 3 mesiace ci chcem alebo nie ... ci jem alebo nejem stale som na tom istom uz som z toho nestastna

romanettka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tina27111
autor
16. apr 2014

ahoj romanettka urcite chcem blizsie info .. ako to funguje nie je to zase jeden z tych oblbovakou pre nas nestastane ? kolko to stoji kolko tabletiek tam je ci co to vlastne je , kolko si schudla a za aky cas? a kde to vlastne mozem zakupit ? dakujem

natalushka
28. apr 2014

Ahojte baby..neviem,ci som v dobrej teme,ale tato mi prisla naj bližšia..porod ma sice len caka, som v 26.tyzdni a mam na sebe uz cca 9-10kg..nechcem vidiet k akemu cislu sa dopracujem na konci tehotenstva..ale o tom som nechcela..len nech je maly dobre ziveny🙂zaujima ma ale, kedy je najlepsie zacat s cvicenim po porode..tak aby to nezanechalo nejake nasledky(strata mlieka atd..). Dakujem za odpoved

ajus969
4. máj 2014

Ahoj, ja sa ku tebe kludne pridam, ja mam na sebe 20 kg z tehu a chcem ich dat dolu! 🙂zacinam zajtra

tina27111
autor
5. máj 2014

ahoj aj ja som dnes zacala aspon budem mat partacku skusala som to uz par krat len ked neni s kym tam to aj skoro skoncí dufam ze nam to vydrzi kolko vazis ?

ajus969
5. máj 2014

takze mam 85,5 kg a vysoka som 180... dnes som chcela ist do fitka ale v noci som mala teplotu a dnes som dolamana a este aj nachladnuta, ale ak bude poobede lepsie, skocim aspon na hodinu. kedze kojim, tak nemozem drzat nejake extra diety, lebo ked som to skusala, tak nebolo mliecko, takze sa len budem obmedzovat aspon v sladkostiach, sladenych vodach a nebudem jest vyprazane a hlavne viac ovocia a zeleniny. 🙂 tiez som rada ze budeme dve, lebo samej mi to nikdy dlho nevydrzalo 😀
@tina27111

tina27111
autor
5. máj 2014

ja mam 76 kil ale 10 kil mam uz dole .... treba mi do leta este 10 dufam ze sa mi to podari ... ja sa idem tiez obmedzovat sladke vôbec ... cez tyzden zíadne pecivo ani zemiaky ani ryza a vyprazane tak tiez nie a cez vikend co bude na obed to zjem ale len mimi mnozstvo fakt mimi a pit zeleny caj a citronovu vodu a do fitka u mna momentalne nehrozi ked som sama s malou a chodim este na VS tak asi od budúceho mesaica sa mi to dufam podari

ajus969
5. máj 2014

@tina27111 tak a keby sme aj doma cvicili? nasla som si jillian michaels cvicenia, trvaju cca pol hodinu. hm?

tina27111
autor
5. máj 2014

no mozme zacat zatial doma cvicit ale jillian ma nejak na cvicenie nenatchla dam si zopar iných cvikou 🙂

snehulienka99
5. máj 2014

@tina27111 nejesť po 18tej??? pekná blbosť.. tým, že telu nedáš najesť a hladuje do rána, tak si ukladá tuky 😉 . Takže sa radšej napapaj, nízkotučný tvaroh, alebo si chrúmaj zeleninu..

tina27111
autor
5. máj 2014

pisala som ze som neni po 18nastej hladna 🙂 telo je uz zvyknute 🙂

kikushka2386
5. máj 2014

@ajus969
@tina27111 ahojte mozem sa k vam pridat?zacala som chudnut od minuleho roka a tento rok dajak sa neviem nakopnut.celkovo pekne som schudla ale potrebujem este zopar kg.co sa tyka stravy to je u mna problem.rano do poobedia sa pekne drzim a jak pride vecer dojde zravost.pohybu mam doma dost ktomu cvicim hlavne zumbu

tina27111
autor
5. máj 2014

mozes sa pridat a kolko potrebujes schudnut ?

kikushka2386
5. máj 2014

10 kg maximalne.baby ak ste v skupinke dajme kilam dovidenia najdete tam moju premenu.ked pozriete konikovske premeny

tina27111
autor
5. máj 2014

ja tiez potrebujem este 10 kil dat dole

tina27111
autor
6. máj 2014

no co baby ako ste na tom po prvom dni ? ja som celkom so sebou spokojna keby som dala aspon 5 kil dole za 6 tyzdnou 🙂

kikushka2386
6. máj 2014

Ahojte.pridam sem foto zatial mojej premeny.foto je zo septembra minuleho roku novsiu nemam kedze mam 2-3 kg viac.chudla som z vahy 109kg na 67 zatial.lepsie mat partacku a spolocne sa podporovat.dajak som polavila a takto aspon niekoho skym sa podporovat 🙂

tina27111
autor
6. máj 2014

uf aj ja chcem sice nevyzeram nejak moc tlsto ale mam viac ako pred pôrodom a ked si nieco obleciem nevyzeram tak dobre v tom ako pred tym

kikushka2386
6. máj 2014

@tina27111 ja si stale pripadam ako velryba a to teda nemam uz tak daleko.myslim ze mne staci schudnut na 63 maximalne zas nepotrebujem hrkat 😀