Prečo som stále hladná?

17. apr 2023

Ahojte. Dnes som zjedla toto:
3 banány
2 jablká
350g tvarohu
300g kuracieho mäsa (v 2 porciách)
120g ryže (v 2 porciách)
4 kukuričné chlebíky s kúskom syra
kocku 90% čokolády a 10g orechov

Fyzická aktivita žiadna - učím sa na štátnice, nestíham cvičiť. Váha potravín uvedená v surovom stave. A ja som stále hladná! Veď ale toho jedla je dosť… Je to psychika? :( Vďaka za odpovede.

deti95060810
17. apr 2023

tak si daj ešte jeden chod , kde je problém...

lindous
17. apr 2023

Otázka je či si naozaj hladná alebo len nevieš čo so sebou... ja som počas učenia na štátnic varila a vyjedala, lebo to pre mňa bolo ospravedlnením sa chvíľu neučiť 😂 a jasné, môže to byť aj stres....ja by som si skúsila zacvičiť alebo sa prejsť, vyvetrať, zmeniť myšlienky - budeš mať inú aktivitu ako učenie/jedenie a tiež odbúraš stres, polhodinka sa vždy dá nájsť v rámci pauzy 🙂 a ak si naozaj naozaj hladná, tak sa najedz..

januska12323
17. apr 2023

Ja by som z toho diétneho jedla bola tiež hladná. Daj si normálnu večeru, aký problém?

laura07
17. apr 2023

Objednala by som si pizzu 🍕

zobaka
17. apr 2023

každý kto hladuje je hladný, normálne sa najedz, pridaj viac ryže, alebo kúsok chleba na večeru

stellarstar
17. apr 2023

Daj si toto 🤣

laura07
17. apr 2023

@stellarstar 😳🤕 mňam. Aj krabicu by som zjedla.

ckocka
17. apr 2023

Zrovna ryžové chlebíčky majú vysoký GI, takže po zjedení rýchlo pocítiš hlad.

januska12323
17. apr 2023

@stellarstar kam to máme prísť? 😁 Hodí sa mi k vínu

stellarstar
17. apr 2023

@januska12323 to sme mali včera 🤣 na večeru som už bola taká hladná na pizzu že som musela objednať 🙈

laura07
17. apr 2023

@januska12323 fasa. Ja nemám ani víno a ani tu pizzu nemôžem. Čistá podpasovka 🥴 idem si predstaviť pizzu. Kto vie, či mi to pomôže 🤣

beata_k
17. apr 2023

Najedz sa poriadne, nie jablka a banany

floki1994
17. apr 2023

Z tohto by som bola hladna aj ja...

maxalla
17. apr 2023

To urcite nie je dost. Aj na ucenie sa potrebujes energiu.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
loliki
17. apr 2023

A daj si čokoládu. Aj keď necvičíš, učíš sa a mozog pracuje!

ivangeline
17. apr 2023

Aj učením sa spaľuje. Jedz viac. Oriešky, zeleninový šalát, ... Ja som rada chrumala mrkvy pri učení a jedla tony ryže s ovo a zele. 🙂

nika23t
17. apr 2023

A koľko vody si vypila? Ja som hladná, keď nepijem 😊

zenulkaaa
17. apr 2023

Za mna teda jes hrozne malo . Jablka a banany??? No to by som vyhladla do pol hodiny po takom jedle a o kukuricnych chlebikoch ani nehovorim.
Chybaju Ti sacharidy, aby Ťa zasytili.

zenulkaaa
17. apr 2023

Vies co som dnes zjedla ja?
Ranajky : 2ks kaiserka s maslom, jedna kava s mliekom
Desiata: banan a jedny bebe keksy
Obed: karfiolova kremova polievka
Zemiakove gnocchi so susenymi paradajkami, spenatom a mozarellou
Poobede: 4 ks marhulovej bublaniny
Vecera: brokolicove rizoto s cerstvymi paradajkami.
A tiez nemam v poslednej dobe vela fyzickej aktivity, kancelarsku pracu mam. A nie som ziadny tucko
Takze treba jest sytejsie a viac. Daj si normalne ranajky, nie ovocie preboha.. to nezasyti.

diamondsspaces
17. apr 2023

Hľadajte jedla s nízkym glykemický indexom https://www.restartnisa.sk/glykemicky-index-pot...
Práca mozgu spaľuje dosť kcal .
Pridajte varenú a čerstvú zeleninu, človek by mal jesť 300-500g zeleniny denne. Ovocia 100g lebo obsahuje fruktozu.
Odporucam ísť za dietologom aby vám podľa krvy určil koľko % živín potrebuje mať vás tanier. Každí to mame inak.

jostiak
19. apr 2023

Tak priznám sa, že aj ja by som bola hladná ...
Stres zo štatnic k tomu...umieram od hladu😂
Ale nie, vážne. Stres robí určite svoje, ale to treba trošku kompenzovať trebárs prechádzkou...aj mozog musí oddychovať...podľa mňa aj po výživovej stránke je tá strava chudobná...a keďže Ťa čakajú skúšky, ja by som sa veľmi netrapila, že som hladná. Najedla by som sa...vždy si vieš vybrať zdravšiu a sýti variantu...
Ak chceš, môžeme sa na to pozrieť bližšie, kľudne aj po skúškach...keď sa Ti upokojí psychika...ale ak chceš, kľudne mi napíš hneď, čo piješ, kedy čo ješ...

iva_ziga
20. apr 2023

Určite pridruzeny stres robí svoje. Ja keď som sa učila na štátnice, zjedla by som aj dvere z chladničky. Pomohli kapsule. Zahnali chuť do jedla, rozprúdili metabolizmus a ešte odplavili nežiaduce látky z tela, takže som nakoniec s nimi aj schudla.

beahavala
7. júl 2023

toto je podľa mňa extrémne malý príjem kalórií, ale ak ti to podľa teba stačí a nechceš mať pocit hladu tak odporúčam vyskúšať tabletky hlad od naturalprotein, sú prírodné a potláčajú chuť do jedla

ninah1486
10. júl 2023

mne to pride malo jedla, ja by som pridala aspon nejaky napoj, idealne proteinovy