Priberanie počas leta a horúcich dní

12. júl 2023

mate niekto skusenost, ze pribera zadrziavanim vody v lete?
neprezieram sa , nejem tolko sladke a pribrala som z nicoho nic pomaly o 2kg :(
pijem vela vody, aj sa mi zadrziava,v tom teple
je to normalne ze v teple si telo zadrziava vodu ci co. zufala som.
nechapem.

olivia_c
12. júl 2023

2-3 kg bezne pocas mesiaca idem s vahou hore, dole - neriesila by som to vobec na tvojom mieste. A to cvicim dost vela. Ako ta to obmedzuje? Skus trosku menej jest, pridat vlakninu, pridat pohyb ak mas pocit, ze to nema klesajucu tendenciu.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hladamematku
12. júl 2023

sol

autor
12. júl 2023

@elizabet173 solim vela to je asi tiez problem.
@elizabet173 hybem sa cely den v praci a peso chodim domov par km rychlochodza

veselo_neveselo
12. júl 2023

Tie 2 kila, to mas zadrzanu vodu, v lete v tom teple je to normalne. Treba vela pit, menej solit, jedz vela ovocia a to sa spravi.

autor
12. júl 2023

@veselo_neveselo ja vela solim aj pijem, asi toto je problem, nemam problem aj 4 litre

kittykat22
12. júl 2023

a preco to riesis? 2kg nie je tak vela. Keby si mala hore 20, ok. Ale pre 2kg robit taky cirkus?

autor
12. júl 2023

@kittykat22 zo dna na den. a mam vyssiu vahu preto aj napriek pohybu a upravy stravy, priberam, preto mi to jedno nie je. a je mi luto ze sa neprezieram nepijem alkohol a hybem sa a aj tak priberam

lenkakravcova
12. júl 2023

2kg sú nič. To nerieš. Keby ze pri berieš ale už dajme tomu 7kg, tak to už len z nejakej tej vody nebude..

kittykat22
12. júl 2023

a necvicila si nahodou?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
12. júl 2023

@kittykat22 mam namahavejsiu pracu, naberam aj na svaloch...a vela sa hybem

autor
12. júl 2023

@elizabet173 musim, to je pravda.

rebrambora
12. júl 2023

Jasne. Je to normalne, ze sa vaha takto drzi.
Neries prosim ta hluposti.

kittykat22
12. júl 2023

tak to je tym, ze fyzicky makas tak sa zavodnujes. to nema nic spolocne s tukom 🙂 neboj, len co opadne teplo tak kila zmiznu ako prisli

autor
12. júl 2023

@kittykat22 to fakt suvisi s tym ze som viac v pohybe a preto sa viac zavodnujem? to ma nenapadlo..

kittykat22
13. júl 2023

ano. Vidim to na sebe ked cvicim. Pri vyssej fyzickej aktivite v lete sa zavodnujem a zvacsujem, ale ked teplo opadne, tak sa to upravi.

autor
13. júl 2023

@kittykat22 dakujem utesila si ma

kvetinka75
13. júl 2023

ak veľa solíš, môže to byť tým. Ale aj ovocím. Ľudia jedia viac ovocia, a ke´d to človek preháňa aj od toho to môže byť. Obsahuje dosť cukru. Keď je sezona čerešní, tak sa nimi ládujem od rána do večera a to mám potom vždy +2 kg. A potom to zase klesne. Ak sa veľa hýbeš, možno ti pribudli svaly. Skôr ako váhu by som riešila miery. Pás, boky, Ak je toto stále rovnaké, príp. menšie, váhu by som neriešila

kittykat22
13. júl 2023

najlepsie pre mna kupovat si topanky v tomto stave. V septembri zistim, ze su mi velke 🙄 Ono to nie je viditelne, ze by som sa na seba pozrela a mala nohy ako balon. Pridem si dokonca rovnaka. Az potom, ked teplo opadne, tak vidiet, ze tam rozdiel bol. Samozrejme topanky v skrini 😀

vanesenka
13. júl 2023

Ja to mám tiež teraz ako je teplo tak sa nútim jesť aspoň čosi nič mi nechutí vidím na sebe že som schudla čosi ale keď sa postavím na váhu mám tri kilá hore nič iné mi neostáva len počkať do jesene a budem mať asi o päť kíl zase dole 😂

autor
13. júl 2023

@vanesenka ale nikdy som taketo vykyvy nemala, nechapem..resp posledne roky som nejak fyzicky az tak nemakala skor naopak.