Proteínová diéta a výrobky Protissimo - Centrum Medislim

mashka
10. nov 2012

Caute baby,
mate niektora skusenosti s touto dietou a pripravkami? Pomohli, alebo je to len zabity cas a vyhodené nemale peniaze? Neviem, ci to skusit alebo radsej nieco ine.
Budem Vam vdacna za akykolvek postreh. Dakujem.

zuzkahom
12. mar 2013

@strunaig drzim palce!

zuzkahom
12. mar 2013

ja mam dnes 20ty den a ide to celkom fajn. Uz mam v tom cvik 🙂

zuzkahom
12. mar 2013

ja mam dnes 20ty den a ide to celkom fajn. Uz mam v tom cvik 🙂

@gabi.ta cauko Gabi, ako sa ti dari? este drzis? Dlhsie som sa neozvala

adulka1975
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
juulyy
13. mar 2013

Ja som včera zacala.. dnes som hladna ako vlk... dufam, ze to zmizne coskoro ten pocit.,lebo vsetky pisete, ze necitite hlad

yidaky
13. mar 2013

@juulyy Ja drzim medidiet. Ked si hladna, uvar si brokolicu, karfiol, cuketu, sprav salat a medzitym "chrumkaj". Hlavne ked mas hlad. Neviem aku bielkovinovu drzis, ale su urcite povolene druhy zeleniny, ktore mozes aj neobmedzene. Ja bezne popri instantnych jedlach, zjem kazdy den aj pol kila povolenej zeleniny a niekedy aj viac. Dnes som bola po 3 tyzdnoch na merani a mam uplne v norme mimeralne latky a tak. Takze drzim palce, da sa to vydrzat. Aj ked mne stale chyba sladke /kolace/, to je moja slabina 😠 . No drzim poctivo, aj ked dcerky stale pytaju nejake fornety a take blbosticky 😝.

juulyy
13. mar 2013

@yidaky ok..zacnem s tou zeleninou..stale mi to nedochadza ze to mozem, kupila som si pritom dnes aj kalerab, tak neviem na co cakam. Velka vdaka..

yidaky
13. mar 2013

Kalerab nie, ten je dost sladky. Povolena zelenina: brokolica, karfiol, salaty, kapusta, cuketa, por, , uhorka, spenat, celer, spargla, fazulove struky, kel... NIE paradajky, paprika, kalerab, mrkva, cibula, kukurica, hrasok, cervena repa 🙂. Ja si bezne uvarim tu brokolicu, kariol, cuketu. No najviac robim cerstvy ladovy salat s uhorkou a porom, lyzicka oliv. oleja a sol a nejake bylinky.

yidaky
13. mar 2013

@juulyy Este ma napadlo, ze ked je hlad, aj vajecne bielko moze byt. Kludne aj so salatom.

stela2
14. mar 2013

@juulyy tak ako píše yidaky, zeleninu a môžeš si ju dochutiť bielym nízkotučným jogurtom alebo tvarohom, alebo aj varené bielko - jednoducho bielkovinami, ja si robím šalát - varené kuracie mäso, čínska kapusta, uhorka, reďkovka a trošku bieleho jogurtu. Alebo povolená zelenina - šalát a dochutiť troškou balkánskeho nízkotučného syra do šalátu.

stela2
14. mar 2013

A treba tiež veľa piť 🙂

juulyy
14. mar 2013

@stela2 Pijem strasne vela..som velmi smadna.. dnes 3 litre . co je myslim aj fajn.

majoslav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabi.ta
16. mar 2013

@zuzkahom ahoj zuzkahom tak mala som dost blbe obdobie, normalne som tie napoje nemohla vystat...ale uz som naspat v rutine a je to fajn, uz papam aj omeletu, couscous a cestoviny. mam dole asi 9 kg s cim som spokojna. a aj ked som porusila tak som nepribrala. ale znova pokracujem tak dufam ze mi to vydrzi... a ty ako sa drzis?

martinam79
19. mar 2013

Ja som tiez na protissimo dietke ,uz 3 a pol tyzdna ,zatial v pohode 7,5 kg dole ,tak dufam ze to tak bude pokracovat .

yidaky
19. mar 2013

@martinam79 A mozem sa spytat, si tiez sledovana v nejakom centre? A ci sa daju kupit vyrobky aj volne cez net? Ja som zase na medidiet a pomaly koncim 4 tyzden. Zatial 6,5 kg dolu. Uz idem na fazu 2 a tam mam uz povolene jedno jedlo /maso a zelenina alebo nejaku mozarelu a paradajku a tak/. No inak mam velky strach z jojo efektu 😒.

martinam79
21. mar 2013

@yidaky hej mam svoju "dozorkynu" v Piestanoch ,kde aj byvam ,zatial mam 6 jedal za den z protissima + jedno masove ,ale kedze nejem maso ;) tak rybove teda 🙂 nic ine ,paradajku este nemozem ,ani papriku ani nic ine ,len dovolenu zeleninu v akomkolvek mnozstve ,ja som zatial velmi spokojna a co mozem povedat zatial 3 kocky z mojho okolia schudli super a uz vyse roka si to drzia ,ja som chcela zacat uz skor pred 2 rokmi ,len sme chceli druhe babenko ,takze som to odlozila ,pocas tehotenstva som pribrala 25 kg takze teraz zhadzujem 30 kg 🙂)) ale co uz

martinam79
21. mar 2013

@yidaky a zabudla som ,myslim ze cez net sa to neda kupit nikde ,tam musis ,mat dohlad nad chudnutim ,chodim kazdy tyzden na meranie tuku,vody,svalov v tele ,kontroluje mi hmotnost co chudnem tak ako mam a ci didrzujem vsetko 🙂

yidaky
21. mar 2013

@martinam79 Dakujem za odpoved a drzim palce. Myslim, ze to bude nieco podobne ako mam aj ja bielkovinovu dietu. Len ja som mala 4 instantne jedla denne. Teraz som prvy den v druhej faze, takze mam 3 instantne a jedno "normalne". Moji rodicia tiez drzali min. rok, schudli okolo 16 kg. Ja by som chcela dat dolu nejakych 14 kg /vyska 167 a idem z hmotnosti 71kg/. Snad to do leta stihneme 😉.

martinam79
24. mar 2013

@yidaky No ja som pocas tehu pribrala 30 ,tak ich davam dole ,mam zatiel 6 instantnych denne + jedno normalne ,mam poocit ze len jem 🙂)) ale mam prvy mesiac za sebou a dole 8,7 kg tak som spokojna 🙂 zatial bez cvicenia a teraz by som pomalicky chcela pridavat 30 min na biku dennne.... ak sa podari pri krpcoch :D

bronia13
24. mar 2013

@adulka1975 wwo to kamoska fakt schudla super... ja uz druhy den rozmyslam nad bielkovinovou dietou (som v zahranici a tu nie su tie Protissimo vyrobky) tak budem jest asi len vajcia a meso a nejaku zeleninu, moze sa aj nejaky syr ci nie?

riki1
25. mar 2013

@adulka1975 tiež som na bielkovinovej diéte zenea ,ale to v podstate to isté ,dokonca je rovnaký výrobca ,len to konečné balenie je pre rôzne firmy ,ako zenea ,protissimo a pod. ...zajtra je presne mesiac čo som začala a mám dole 9 kg 🙂

zuzkahom
27. mar 2013

@martinam79 cauko ja zhadzuje ntieznieco podobne 🙂 zatial je dole cca 10kil 🙂 este aspon 10-14 mi treba

zuzkahom
27. mar 2013

@martinam79 ty uz ides na 2.fazu alebo od kedy mas povolene cvicenie? ja este nemam ale chcela by som aspon trocha

martinam79
27. mar 2013

@zuzkahom ahoj 🙂 no ja som este v prvej faze a asi zostanem az do 80 kg .... zacinala som na 95 😲 😲 😲 teraz mam 86 ,takze neviem ,este stale mam 6 jedal ,az po 80kg budem a cvicit uz mozem ale nie posilovat ,len nejake kardio ,bezecky pas,bike, steper ,max 20-30 min denne ,aby som nezacala naberat prilis svalovu hmotu . Radsej pockaj kym ti dovolia cvicit ,v tejto diete je dost potrebne vsetko dodrziavat presne ,potom sa dari super chudnut 🙂

zuzkahom
27. mar 2013

@martinam79 to ano, mas pravdu. Len ja som uz na 1.faze 5 tyzdnov a treba mi este aspon 10kil dat dole.Len premyslam ked by som zacala cvicit ci by sa to nespomalilo. Aspon tak mi to tvrdia v centre. Ja som na tom vahovo rovnako skoro. Chcela by som mat cielovu cca 70kg

martinam79
28. mar 2013

@zuzkahom no neviem ,hovorim mne dovolili tak 20-30 minut kardio ,cize na bicykli,alebo rychla chodza ,beh a tak ziadne posilovanie ,tak neviem asi by som este pockala na tvojom mieste ,fakt maximalne tie kardio jednoduche

adulka1975
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adulka1975
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bronia13
5. apr 2013

@adulka1975 no akurat som vstala na vahu a co teraz som necvicila tak som pribrala asi 4 kg za mesiac, no slak by to trafil, nie ze by som schudla alebo ostala tak ako predtym.... od zajtra fakt musim nieco zacat lebo to je hrooooooza..... juj som na seba zla ze az..... tak dam vediet na co idem na aku dietu asi dukanovu skusim, mam knizku doma tak uvidim a co tak delenna strava? robila ju niektora? ja by som chcela taku dietu kde netreba davat pozor ze kolko kalorii sa zje asi tak 😀