• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Schudli ste niekto podľa rád Edity Šipeky?

27. septembra 2016 
@paulakolla na veceru v ziadnej
4. júl 2016 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne najviac pomohlo vysadit cukor jeste viac zeleniny a cvicenie cvikov s vlastnou vahou :slight_smile:
4. júl 2016 o 13:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem teda do toho s vami. Zacala som vcera.Odvazit sa bojim:grinning: Skusim to zajtra rano.Moj problem su sladkosti a pecivo,nepravidelna strava.To je dost blbe stravovanie,najma preto,ze kojim.Verim,ze som sa prave spamatala a idem jest kvalitnejsie a chudnuuut. A uz ziadna cokolada na ranajky:grinning: (takto som si kompenzovala deficit spanku vyraaastla som do "krasy")
4. júl 2016 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nyusika nebolo to tak v knihe? Citala som ju uz davno a take cosi som si zapamatala. Blbost?
4. júl 2016 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@paulakolla nevie, co bolo v knihe.
ale pokial nerubete drevo, alebo nefarate v bani, take mnozstvo sacharidkov na veceru nie je dobre.
zlate pravidlo - sacharidy iba doobeda - funguje to.
4. júl 2016 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paulakolla ano bolo to tak v knihe,odporuca na veceru vlocky zaliate iba vodou. Nazor, ze sacharidy na veceru nie, je uz nastastie prekonany:blush:
4. júl 2016 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@paulakolla písala to tam,že prvý týždeň sa takto zbavila prvého kila,keď jedla vločky na večeru.Že si nevšímala,že rodina je rezne a ona vločky,v piatok jedla chlieb s vodou a po týždni nabehla na svoje stravovanie,takže na večeru jedla ľahšie jedlá.
4. júl 2016 o 14:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@paulakolla a ja si ich dávam na večeru tiež úplne bežne.Každý druhý deň v týždni behám a to dosť,takže vločky si kľudne doprajem :slight_smile:
4. júl 2016 o 14:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja rozumiem,ze na veceru ma vacsi zmysel si slahnut nejake bielkoviny a zeleninu,ale ja mam tak degenerovany system :slight_smile:, ze som hladna,kym si nedam chlieb. Ale pol krajca mi nestaci..no hold,budem musiet na sebe popracovat.
4. júl 2016 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paulakolla ona ho tiez " odporucala" ze aj ku polievke,na veceru ku zelenine atd. Co mne tiez vyhovuje kedze som "chlebova". A na veceru som zvykla jedavat napr. aj obilne kase,jogurt s rozkom ( biely jog. cereal. rozok) a 15 kil za 3 mesiace dole. Takze u mna fungovala aj so sacharidmi na veceru:blush: ale teda zas netreba to prehanat s mnozstvom samozrejme. Ja som si vystacila s jednym chlebom na rano napr. a 1 rozok vecer. A na olovrant som si dala tiez kludne pol krajca. A obed normalny:blush:
4. júl 2016 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, o com to je prosim vas? ked kliknem na odkaz, neda sa mi to otvorit, staci len v kratkosti
22. júl 2016 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. aug 2016 o 19:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruska1212 neviem, ci ta to este zaujima alebo si sa uz zhruba dozvedela, o com to je:blush:ale v skratke: jest pravidelne kazde 4 hodiny, " nacuvat svojmu telu=jest to, co si telo pyta", pozitivne mysliet, snazit sa eliminovat stres, lahke cvicenie ( ona sama nejake natocila ), NEPREZIERAT SA ale ani nehladovat, na veceru nejake lahke jedla ( ona odporucala napr. zeleninovy tanier s pecivom, jogurt s pecivom, ovsene vlocky namocene vo vode...), dobre by bolo jeden postny den v tyzdni, kedy budes jest napr. chlieb s vodou, alebo si spravis ryzovy den, zeleninovy apod. Ja som ho napr. nemala vobec a chudla super:blush:uz ma tak v skratke nic nenapada:blush:

Stravuje sa niekto aktualne podla nej?:blush:
23. aug 2016 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anaku kolko sa ti podarilo tymto sposobom schudnut?
27. sep 2016 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok