Schudli ste niekto podľa rád Edity Šipeky?

samsara
18. mar 2009

Ahojte,
schudli ste niektorá podla rád Edity Šipeky,bola by som rada,keby ste písali,ako sa Vám darilo,čo ste jedávali,či ste dodržiavali 3,alebo 4 hodinový odstup medzi jednotlivými jedlami a všetko okolo toho.
Ďakujem. 🙂

anka7
25. mar 2020

Ahojte, ja ani neviem, ale asi stojím na mieste. V práci ukončovanie DP, makám celý deň, teraz pracujem z domu + 2 školou povinné deti. Bojím sa postaviť na váhu, a našťastie mám vybitú baterku tak ma to ani neláka. Ale od apríla, hneď ako dospím idem na to, už bude volnejšie..........držím palce nech sa darí lepšie ako mne 😉

baculka77
25. mar 2020

@jakaem no ja teraz jem piate cez deviate, tiež nepokračujem

anka7
13. apr 2020

Tak ako ste prežili veľkonočné hodovanie??? Ja som sa celkom držala, aj som si dnes po dlhšom čase zacvičila. Dievčatá ako ste na tom a ako sa vám darí?

baculka77
14. apr 2020

Ja som kilo pribrala lebo stále vypekam a vyváram a všetci sú stále hladní tak jem s nimi 🙈

anka7
19. apr 2020

Inak aj u nás je to tak, deti doma, stále sa varí, pečie a ochutnať sa musí a aj niekoľko krát za deň......joj je to teraz ťažké. Ešte že si vždy vieme všetko odôvodniť 😇...aspoň ja určite. Ja som pribrala cez sviatky to čo som pred nimi schudla 😢