Shaun T. Focus T25. Pridajte sa ku mne

mrsmisel
13. nov 2013

Ahojte kočeny, tak pred 3 dňami som narazila na toto super mega úžasné cvičenie, aspoň mňa to teda veľmi nadchlo a dnes som docvičila druhý deň... Chcem schudnúť zopár kilečiek do Vianoc teda aspoň 5kg by som rada a myslím, že s týmto cvičením to pôjde ako po masle... 😉 Pridáte sa ku mne? Bude sa nám spolu lepšie cvičiť, nakoľko ja osobne nemám pevnú vôľu a väčšinou mi cvičenie vydrží max týždeň, no teraz som pevne odhodlaná, že vydržím 🙂 Predtým som cvičila Jillian, no po čase ma prestala baviť, keďže niekoľko dní po sebe som stále cvičila to isté... Focus T25 je podľa veľmi super, síce tempo je rýchle, ale ja si ho aj tak upravím občas, že idem pomalšie, keď sa potrebujem vydýchať, ale hlavné je, že ma neskutočne baví zatiaľ, keďze na každý deň je iné video, v sobotu strečing a v nedeľu oddych 🙂 K tomuto cvičeniu je aj kalendár, ktorý ma dve fázy po týždňov Alphu (jednoduchšia) a Betu... A úplne najsamsuper je to, že každý tréning má len 25minút, pri ktorých sa zapotím kvalitne, viac ako pri Jillian a aj mi to rýchlejšie ubehne 🙂 Tak poďme kočky pridajte sa nech nám tie dníky so sexy Shaunom utekajú rýchlejšie 🙂

nevestienka
12. jún 2015

@magdanova ahoj tak ako vidim uz budes mat koniec za chvilku 🙂ako su na tom tvoje krize?? pretoze mna pobolievaju po jeho cvieniach. sme na tom rovnako aj ja mam stvrty tyzden prave pre krize cvicim kazdy druhý den jeho a ostatne dni taebo a zuzku light. stravu si nejak upravila?

magdanova
13. jún 2015

@nevestienka krizu som myslela v tom, ze v tomto teple sa mi nechce moc cvicit+ uz nevidim zmeny. Ale hovorim si, ze ked prestanem bude to horsie.Stravu som upravila, snazim sa dodrzovat kaloricky prijem na svoju vysku, tak aby som chudla kilo tyzdenne. Naozaj vsak neviem ci nejake kila isli dolu, lebo nemam vahu.Spolieham sa na centimetre a tam zatial neubuda a ak tak potom tam kde sa nemeriam. S chrbtom som mala problem zo zaciatku pri burpes, lebo som sa prehybala v krizoch.Zacala som namiesto nich robit tanyinu verziu, teraz ked mi trosku spevnel core, ich zvladam lepsie.Na kondicku sa stazovat nemozem, len som netrpezliva na vysledky. Okrem toho zacala som brat inofolic a po tom mam chut na sladke, co som predtym nemala a este mam aj take stavy, co ak to teraz vyslo a ja morim svoje telo takymto cvicenim.Zostava mi tyzden do konca bety a vtedy ma prist aj ms, ta rozhodne ci pokracujem alebo nie.

magdanova
22. jún 2015

Beta ukončena!
Plusy: - 5cm prsia, -2 cm pàs, -2,5cm boky;
zlepšila som si kondinčku
- dokazem cvičit každý deň ak chcem
Mínusy: po dvoch mesiacoch som mala väčšie očakàvania
Ku koncu, ma cvičenia začinali nudiť.
Kedže ešte nie som tehotná, pokračujem hybridom brazil butt lift/t25.Bude to zaujimavè, od zajtra màm brať clostil a potom pregnyl.Už mi nejde o chudnutie, len nechcem zostať lemravá ako pre tým, ked som necvičila. Plàn dňa bum bum a tummy tuck.

nevestienka
23. jún 2015

@magdanova ahoj tak to ti gratulujem.pekny vysledok.priznam sa, ze akosi mi tie cvicenia uz nestacia.ale dokoncim este posledny tyzden. Zatial sa citim dobre citim, ze sa brucho a nohy spevnuju. Budem pokracovat dalej taebo a gammu.

magdanova
26. jún 2015

@nevestienka ked som teraz cvicila znovu cardio z alphy, tak ma zaskocilo, ze to nezvladam lavou zadnou ako som si myslela,ze budem.Tak sa mi potvrdilo, ze beta je fakt lahsia, hlavne tym, ze sa cviky rychlejsie striedaju.Teraz som aj stale pozerala kedy bude koniec.Total body ma nezaskoci, to bola makacka aj prvy mesiac. Taebo skupinove lekcie alebo nejake video? Potom daj vediet ako sa ti paci gamma.

nevestienka
1. júl 2015

@magdanova ahoj tak som konecne skoncila betu. dnes dve cvicenia a som odrovnana bolo aj teplo. inak ak by si chcela nakukni aj do skupiny, kde sa tiez rozobera shaun.
https://www.modrykonik.sk/group/7612/
rozhodujem sa co dalej, ci zacnem insanity alebo idem na gammu. inak po bete tiez sklamanie myslim, ze alfa bola tazsia.

lilinka156
14. sep 2015

Ahojte, kde mozem stiahnut insanity, nejaky link...dakujem

adinamamina
15. okt 2015

Ahojte,

nuž ja zjatra finishujem 15-týždeň (2x alfa po 5 týždňov a zatiaľ 5 týždňov z bety) a som viac ako spokojná 🙂
s kamarátkou cvičíme každý deň a keďže bývame od seba ďaleko, posielame si vzájomne fotky cez whatsapp a je to super! Veľmi nás to obe baví. Máme v pláne dať aj beta verziu 2x a vrhnúť sa na gamu, tiež 2x... len neviem čo bude potom :(
Pri tomto cvičení vám veru žiadna nuda nehrozí, ako napríklad pri Jillian Michaels a je to len 25 min. denne + cca 3 min. strecingu, to zvládne každá z vás! 😉
Odporučam každej, ktorá sa odhodláva a držím všetkým, ktoré začali silno päste!! 😉

sisa.b
17. okt 2015

@adinamamina po game napr. Insanity Max 😉

danka_ba
3. nov 2015

dievčatá čo je dobre po game?

petrake
16. jan 2016

Taaaak a zajtra ma manzel domacu ulohu na stahovanie, som zvedava ako dlho mi to vydrzi, vyzera to super, sialene tempo no citam kolke z vas to uz zvladli tak sa odhodlaaaaaam aj ja 🙂