Skúsenosti s Herbalife

swwan
8. jún 2018

Ahojte,má niekto skúsenosti s výrobkami Herbalife?

janett_6
9. nov 2018

Dievčatá poradte cvičím poctivo 3x do týžňa a zdásami že naberám veľa svalov ale tuk ostáva, som ako Pepek námorník.

kahanikova
10. nov 2018

@janett_6 znížiť sacharidy v strave

martulka1990
17. mar 2019

@kahanikova môžete mi poradiť čo konzumujete vy? Ďakujem krásne a funguje to?

kahanikova
17. mar 2019

@martulka1990 ja v podstate všetko aj pečivo aj sladké aj sa napijem z koly atď neberiem to že nemôžem niečo jesť aby som mala takú a takú postavu nepribrala pol kila alebo čo, nevidím v tom dôvod si zakazovať ak mám na to chuť, len si treba nájsť v tom tú zlatú strednú cestu a s ničím to netreba preháňať, čiže nezjem 5 rožkov ale 1 nezjem celú čokokádu ale len pár kociek.. samozrejme, do toho dostatok pohybu (výhovorky na čas alebo na dosť pohybu v živote som vyhodila z hlavy lebo všetko sa dá, keď sa chce) , časom som začala aj s výživovými doplnkami, najmä s protrínom, pre mňa je to v podstate len placebo, ale aspoň si poviem keď som za to dala peniaze, tak budem cvičiť 😂... Ja nie som typ na diéty, mne to vždy prišlo smiešne možno aj preto, že som videla (ne)efektívnosť toho a tiež nedokážem si odoprieť niečo.. veľa ľudí funguje na cheatday dňoch (1x do týždňa/mesiaca ako kto), je to postavené tak že človek sa stravuje zdravo a ten jeden deň si dopraje ozaj všetko na čo má chuť.. samozrejme zdravá strava nie je len ovocie a zelenina ale aj mäso ryža strukoviny tuky atď atď asi všetko len vhodne pripravené.. ono sa to nedá takto zhrnúť do jedného komentáru ak chcete napíšte mi ip pošlem vám aj nejaké recepty 🙂

petra16
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mrkvicka060
24. mar 2019

Herbalife na chudnutie asi nie, to si asi fakt sama mozes urobit koktejl. Na co ale mne Herbalife koktejl pomohol su vlasy a nechty. Raz som sa ku koktejlu dostala a pravidelne raz az dvakrat denne som si dala (nie na chudnutie, ale este popri strave). Vlasy mi prestali padat, boli hustejsie, pevnejsie a lesklejsie ako kedykolvek predtym, nechty spevneli a prestali sa lamat. A to domacim koktejlom z mlieka a ovocia nedas 😀 takze toť moja skusenost 😀

annauhlarova
25. jún 2019

@evittam kokteil nestojí 50€

annauhlarova
25. jún 2019

Presne tak, Herbalife nieje len na chudnutie. Pomôže vo veľa veciach, mne okrem toho, že som schudla pomohol aj v ženských záležitostiach. Pracujem s nim a som veľmi spokojná

evittam
25. jún 2019

@annauhlarova Tak okolo 40. Je to fuk je to len umelá s.acka pre lenivých ludi. Nedala by som za to ani cent.

dopolbokaodrata
25. jún 2019

@annauhlarova samozrejme, že keď to díluješ, tak si spokojná, ved inak nepredáš. Keby si to musela platiť zo svojho, už by to bola iná pesnička.

lulubka28
25. jún 2019

@evittam Umelinu??? Ved Herbalife odbornici tvrdia, ze je to predsa 100% bio, eco a neviem co, vypestovane na vlastnych plantazach! 😂😂😂

evittam
25. jún 2019

@lulubka28 Isteže a pomleté a ususene v bio eko prostredi😀😀😀

dopolbokaodrata
25. jún 2019

@evittam aj strava pre kozmonautov je lacnejšia 😂 toto sa čudujem, že niekto dokáže jesť 🙆‍♀️

lulubka28
25. jún 2019

@evittam tak , tak. Za mna totalna kravina. A totalne ma vytacaju, ked lakaju ludi na predaj, ze vraj wellness poradca. 😂😂😂 A vzdy sa najde niekto, kto sa chyti do pasce.

evittam
25. jún 2019

@dopolbokaodrata Ved to uz chvalia len ti co to predávaju a aj tých uz je malo. HL mal "boom" tak cca pred 7-10rokmi. 😂😉

evittam
25. jún 2019

@lulubka28 Že "wellness poradca"...🤣🤣🤣 P..a co bola na nábore kde par hodin vymielali mozog a ma doma katalóg..

dopolbokaodrata
25. jún 2019

@evittam vážne? Tak ja som vtedy mala evidentne úplne iné starosti, registrujem to až tu posledný rok 😂

evittam
25. jún 2019

@dopolbokaodrata Mna s tym otravovala kolegyna pred tými rokmi. Proste len umela náhrada pre lenivých co nedokážu do mixéra hodit ovocie a mlieko a majú z toho viac ako z HL kokteilu v štýlovom shakeri.

dopolbokaodrata
25. jún 2019

@evittam ja nechapem aj tak, že to niekoho baví, tých dílerov je uz viac ako klientov. Nie len toto, ale aj tie farmasi a podobne. Ale firmy to musia dilovat, lebo také predražené somariny by normálny obchod nepredával.

monchichichi
25. jún 2019

Herbalife nie je o vyrobkoch ale o ludoch co to predavaju. Ti su pre spolocnost doleziti pretoze na tom zarabaju. Tak ako vsetky multilevel marketingovky. Takze na kvalitu by som sa asi ani nepytala...

annauhlarova
27. jún 2019

@dopolbokaodrata precitaj si, čo som písala, mne pomohol, si myslíš, že mi to niekto daroval? Na tu máš daj si? Jasne, ze zo svojho. Od základnej, ako som mala prvýkrát krámy som s tým mala problémy, ale ako som začala s HL tak sa mi úžasne upravili. Moja skúsenosti, keď sa ti nepáči, nečítaj nekupuj

annauhlarova
10. júl 2019

Aj ja som začala s herbom. Po deckach som potrebovala schudnúť,. Ale vôbec to nieje o tom, že je človek lenivý cvičiť alebo podobne. Ja pri mojich deckach si nemám čas ani prdnut, nie to ešte ísť niekam CVIČIŤ, A nepomohlo mi to nie len s kilami, ale aj s menzesom a hormónmi, krásne sa mi upravili. Začala som s tým potom aj pracovať a pracujem dodnes. Vôbec neľutujem a vôbec ma nezaujímajú negatívne dristy ľudí, ktorí to odsudzujú. Herbalife nieje len o chudnuti, ale o halde iných vecí a ktorích prd viete, len mudrujete

evittam
10. júl 2019

@annauhlarova Je to len o halde umelých s aciek. Nic viac a nic menej.

annauhlarova
10. júl 2019

@evittam super napísané 👍👍👍👍 klobúk dole

evittam
10. júl 2019

@annauhlarova Vdaka.

zlatka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annamalaga
5. jan 2022

Dievčatá , ten termocaj broskynovy ? Je to ako klasicky zelený , či niečo výnimočné?

martinka20121980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka20121980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz