Skúsenosti s Herbalife

swwan
8. jún 2018

Ahojte,má niekto skúsenosti s výrobkami Herbalife?

evittam
8. jún 2018

@swwan Ano,zbytocne vyhodene peniaze. Napr.koktejl-susene mlieko za 50Eur. Si dokážeš spraviť lacnejsi a plnohodnotnejsi aj sama-staci ti mlieko a napr.ovocie....

swwan
autor
8. jún 2018

@evittam máte to odskúšané?

evittam
8. jún 2018

@swwan Ano. Raz som si to kupila. Je to pre lenivych ludi co sa im nechde pustiť mixer,naliat don mlieko a pridať ovocie. Toto len nalejes vodu prip.mlieko do sejkra a nasypes predraženu umelinu a zatrasies.

swwan
autor
8. jún 2018

A podarilo sa vám schudnúť?

lilyianka
8. jún 2018

@swwan tiež je to podľa mňa zbytočné predražené a pre pohodlných ľudí, kt je naozaj zatazko urobiť si koktail sám..

kahanikova
8. jún 2018

@evittam tomu sa hovorí proteín a ten má úplne iné nutričné hodnoty ako mlieko s ovocím...

@swwan sú to výživové doplnky nie zázraky.. treba upraviť stravu a hýbať sa.. tam je začiatok všetkých zbavených kíl najmä v strave 🙂 a za zdravú stravu sa nepovažuje šaláty a nízkotučné jedlá (tie s nápisom light) ale nutrične vyvážená strava

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kahanikova
8. jún 2018

@lenkakravcova mne to písať nemusíš..napísala som že nutrične vyvážené žiadnu dietu som nespomenula s váhou som nikdy problém nemala ani po pôrode.. teda vtedy som mala 😂 ale opačný musela som priberať 2kg aby som sa vrátila do pôvodnej váhy.. o strave viem svoje keďže staale sa ohľadom toho vzdelávam čítam atď 🙂

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kahanikova
8. jún 2018

@lenkakravcova ale máš moje uznanie ja sa tak nedokážem obmedzovať a jesť v malom množstve ale to je o inom stravovaní (intermittent fasting keby si chcela vedieť o tom viac) samozrejme každému to vyhovuje inak

evittam
8. jún 2018

@kahanikova Súhlasím a doplním,ze k tomu co píšeš nepotrebujes ziadny Herbalife.

evittam
8. jún 2018

@kahanikova A viem čo je protein - ale ten ma efekt az pri cielenom cviceni. A nie "sunky valat", dat si rano koktejl z Herbalife a cely den zrat co pride a cakat na zazrak.
Všetko sa da aj bez hocijakych pripravkov - osobne skúsenosti.

kahanikova
8. jún 2018

@evittam tak ako je xy značiek i lacnejšie a kvalitnejšie ale samozrejme každý podľa seba 😁 ja pijem podobné (nie herbalife) ale riedim to vodou a chutí to o mnoooho lepšie ako herbalife

evittam
8. jún 2018

@kahanikova Mna nezaujima ako to chuti. Podobne s.acky nepijem. Všetko sa da aj bez toho. Ako som uz napísala.
Ale proste niekto má lepší pocit ked si zaplati za nic.

kahanikova
8. jún 2018

@evittam tak určite sa dá všetko aj bez toho.. a nenazývala by som niečo hneď s.ačkou len preto, že sa s tým nestotožňujete.. a určite to tiež nie je platenie za nič ale to je na dlhú debatu.. ale všetko sa dá nahradiť 😂 len v konečnom dôsledku vyjde ten proteín lacnejšie ako náhrada

evittam
8. jún 2018

@kahanikova Ano, po prečítaní zloženia kazdy pride na to,ze je to bohužiaľ s.acka-lepsi vyraz nepoznám. Ospravedlňujem sa. A nic to nema so stotoznenim.

swwan
autor
9. jún 2018

@kahanikova ak to nie je tajomstvo🙂,čo pijes miesto Herbalife?

kahanikova
9. jún 2018

@swwan ja nechudnem ale cvičím po tréningu si dám vždy proteín ktorý nie je určený na chudnutie ale na svalovú výživu(doplnenie bielkovín)

evittam
9. jún 2018

@kahanikova Tak to si mala napísať hneď. 😉 Toto vyuzivam aj ja. Aj ked nie po každom tréningu.,😉

swwan
autor
9. jún 2018

🙂 dievčence,keď už píšete,že sú to len vyhodené peniaze,je tu niekto,kto s Herbalife robil? Myslím,či niekto predával ich výrobky. Myslíte,že sa dá s tým niečo zarobiť?

evittam
9. jún 2018

@swwan Ty musis vediet či budes mat zákazníkov.

swwan
autor
9. jún 2018

@kahanikova 🙂 takže protein bez cvičenia je asi skôr na priberanie🙂

kahanikova
9. jún 2018

@swwan proteín bez cvičenia je totálne zbytočný 😁

A nedá sa tým veľa zarobiť pokiaľ nemáš veľkú klientelu ktorá mesačne vezme aspon za 50€, jedna známa s tým robila.

@evittam 😀 však samozrejme, že takéto normálne veci a nie tie zbytočnosti čo oblbujú v reklamách typu forfemina ketosračky a podobne.. tie neuznávam ani ja

evittam
9. jún 2018

@kahanikova A aky protein pijes? Inak forfemina nie je zla ak si zavodnena, ale tiez sa to da aj inak.😉

kahanikova
9. jún 2018

@evittam Gold standard od optimum nutrition a ty?

evittam
9. jún 2018

@kahanikova Bodyfit

kahanikova
9. jún 2018

@evittam ten vyzerá dobre určite ho idem vyskúšať 👌

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andulka7715
22. júl 2018

@kahanikova ahoj, mozes mi prosim povedat, aky protein mas? Dakujem