Spolubojovníčka na chudnutie

lejla783
8. apr 2023

Ahojte najde sa tu niekto komu sa dlhodobo nedari schudnut a ma zaujem sa navzajom podporovat? Som uz zufala cvicenie nepomaha viem ze problem je strava ,mam pocit ze nejem vela ale asi to tak nebude ked mi to nejde

zmrzlinka2021
8. apr 2023

@lejla783 a ako sa stravujes?

zuzubb007
8. apr 2023

Napis denny jedalnicek

lejla783
autor
8. apr 2023

@zuzubb007 ranajky jogurt s ovocim vlockami akebo slatinsky chleba 2 kusjy sunja syr zelenina ,obed co je navarene plus polievka, olovrantbud jogurt tvaroh ovocie plus mlsky kolko krat vecera 3 slatinke sunka syr zelenina a poveceri niekedy zvyknem mlsat ale nie vzdy nezdravo ale asi jem velke porcie proste ked nechudnem cvicim aj silovo aj kardio v pohybe neni problem len ta strava ...skuste mi navrhnut jedalnicek,podotykam ze ked sa dam na pocitanie kcal tak jem este viac paradoxne,prose si len potrebujem zvyknut na mensie porcie ...som tak frustrovana ze toto vsetko zvyknem zajedat mlsam aj ked v mensom mnozstve ale aj tak ...potrebujem pevny rezim....podotykam v nedavnej minulosti som este trpela aj zachvatovym prejedanim....typu cela cokolad ,plech kolaca atd ...ale s tohto som uz vonku....len potrebujem nejako nakopnut co sa tyka stravy...nebyt zavisla na jedeni

gabika128
8. apr 2023

@lejla783 ja sa kľudne pridám, jem viac ako by som mala. Snažím sa aktuálne zaradiť viac zeleniny.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lejla783
autor
8. apr 2023

@gabika128 takties stale myslis na jedlo a si frustrovana zoseba? Ja cim som viac frustrovana tym viac jem nemam rezim ziadnu normalnu hranicu snazim sa jest zdravo ale zial jem vela a to je v tom pripadr uplne jedno

lejla783
autor
8. apr 2023

@elizabet173 jedavam skyr biely tvaroh neochuteny nizkotucny sladim eritritolom aleb o cakankovy sirup ...nedzrave jefla nevarim pouzivam minimum oleja jem zeleninu len zrejme je toho vela ....

zuzubb007
8. apr 2023

@lejla783 ja ti dam svoj recept rano vstat vypit zeleny caj, potom ranajky ked uz chleba tak proteinova bageta alebo cerealny rozok max jeden a zelenina, desiata jablko alebo banan alebo akekolvek ine ovocie vzdy len jedno z toho, obed normalne chodim v robote, polievku si balim a davam na olovrant, ja ako zavislacka na cukre som keksy, kolace a podobne nahradila proteinovou tycinkou, proteinovym pudingom, a jednu plechovku coly zero musim mat, ale to je bez cukru takze ziadny problem, a vecera prazenica z dvoch vajec a zelenina a cely den pijes zeleny caj, alebo bylinkove caje nic sladene, a cvicenie 3 x do tyzdna vysledok pride hned ak to dodrzis

lejla783
autor
8. apr 2023

@elizabet173 ovladam co je zdrave a co nezdrave ...nevyprazam nic...len nemam v strave rad...najem sa kludne aj o 10 vecer kolac minule 2 kusy ...samozrejme bez cukru ...ale to je uplne jedno proste tak neskoro sa uz neje a dajme tomu ze to bolo 6 jedlo...velke

momoftwo
8. apr 2023

Problem je vzdy jeden a ten isty. Vyssi prijem ako vydaj. Fyzika nepusti. Ked nevies ako nato, zozaciatku kaloricke tabulky su alfa a omega a nejaky sport..kludne aj rychla chodza.

lejla783
autor
8. apr 2023

@momoftwo je mi jasne ze je prijem vyssi...kaloricke tabulky pouzijem sem tam ale nemozem dlhodobo....skor by som potrebovala urcit si hranice ...napriklad 3 jedla denne a nic viac napriklad

lejla783
autor
8. apr 2023

@zuzubb007 cize mas v tom rad....nejes bezhlavo a natoto sa ja potrebujem nastavit

lejla783
autor
8. apr 2023

@momoftwo napriklad so uz po veceri ale citim taky neprijemny pocit ako hlad ale mozno toani nieje hlad a uz by som tliaskala

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
momoftwo
8. apr 2023

@lejla783 ono to fakt staci pouzivat cca 3 mesiace potom uz budes presne vediet co kolko coho obsahuje kolko to ma kalorii..a mozes sa plnohodnotne najest aj 5x bez hladovania…ked si totiz das aj 3 jedla denne, mozes v nich tak presvihnut tuky alebo sacharidy ze aj keby sa poskladas nebudes vediet schudnut..

lejla783
autor
8. apr 2023

@elizabet173 kolko krat zacvicim pridem s prechadzky a najem sa...jasne zajedam .....a niesom hladna citim neprijemny pocit a najem sa

lejla783
autor
8. apr 2023

@momoftwo isla som na kalorickych nepomohlo lebo stejnak som sa pomimo najedla a este viac ako inokedy

lejla783
autor
8. apr 2023

@elizabet173 skus mi dat prikladny jedalnicek mam 170 cm 63 kg ...zacala som riberat do pasa chrbta stehnien...v jedeni som mala 59 bola som celkom ok jedla som vyvazene nezajedala zial to bolo len kratku dobu ...ale vaha sla dole

gabika128
8. apr 2023

@lejla783 mám dni kedy mám neskutočné chute a idem bomby, ale mám teraz motiváciu na leto a dovolenku, na veci čo mám v skrini a sú mi malé a hlavne sa ja sama necítim dobre a nepáčim sa sama sebe. Potrebujem aspoň 7 kg dole dať. Čo je reálne, viem kde je problém a musím len vydržať. Tiež keď mám doma sladké alebo koláč tak si dokážem aj o 10 večer ešte naložiť a nie je to o hlade aj keď viem že mám roztiahnuty žalúdok a na to mi pomáha len viac vody, čaju a zelenina k jedlu.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lejla783
autor
8. apr 2023

@gabika128 ja idem o mesiac na prsia a ani to na nevie motivovat....hnus

lejla783
autor
8. apr 2023

@elizabet173 3 krajce maju okolo 90 az 100 g

zmrzlinka2021
8. apr 2023

@lejla783
Kedze chudnutie tiez riesim a momentalne to velmi dobre vnimam na obleceni - proste ide to dole (nevazim sa), tak za mna:

- kvalitne vyvazene jedlo, aj sacharidy, ale zdrave, prinosne, celozrnne veci
- nemlsaj prosim, toto je najvacsia pasca, hlavne ak vyzieras oriesky, susene ovocie
- veeela pit cistej vody, aj 2,5 litra denne
- dostatok spanku, relaxu, dopraj si masaz, kozmetiku
- odporucam velmi naucit sa na surovu zeleninu, ja bezne kupujem balene zmesy salatov a proste koopec zeleniny zhltnem na obed

Ale co je to najhlavnejsie - netlac na seba!! Nastav si zivotny styl na cely zivot, zamiluj sa do zdravej stravy, oblub si kvalitne jedla, kvalitne veganske jedla, uplne daj prec ultraspracovane potraviny...
Ja som cvicila 5x do tyzdna - bomby, strazila si stravu a za mesiac som nedala dole ani jedno kilo!!! A potom... poto zrazu sa zacalo telo zmensovat.

Povedz si, ze idem pravidelne cvicit, papat zdravo a mam u riti vahu.

lejla783
autor
8. apr 2023

@zmrzlinka2021 oriesjy nevyzieram skor dojedam pomalej alebo cokoladu pripadne ma to chyti vecer a nieco doseba ujebem😆kludne dalsiu porciu jedla vsetko sa rata

zmrzlinka2021
8. apr 2023

@lejla783 no ale to robi velmi vela... dalsia porcia jedla..

Ono, aj teraz som pocuvala podcast, kde odbornicka povedala, ze mozes trenovat aj trojfazovo,, ale ak papas nevhodne, proste necakaj zmenu

lejla783
autor
8. apr 2023

@zmrzlinka2021 ja si to uvedomujem len neviem nic s tym robit neobhajujem sa ze nejem vela ked viem ze to tak nieje...ale preboha uz som zufala kypi mi tuk z gati proste stale len rozmyslam nad jedlom nad chudnutim neviem sa nato rozumne jedenie nastavit

lejla783
autor
8. apr 2023

@zmrzlinka2021 v minulosti som si zaplatila jedalnicek a dohambila som s lebo som to nevedela drzat🤣

gabika128
8. apr 2023

@lejla783 ja sa chystám na konzultáciu, ale až keď schudnem a dostanem sa do pôvodnej váhy 😂 teraz som sa dostala na takú vlnu, že viem, že som pribrala, ale neobvinujem sa, netrápim sa, len mám konečne chuť sa dostať naspäť do formy. Na to musí mať človek aj chuť, aj podmienky aj v hlave nastavené všetko a potom to ide. Len u mňa je problém že ide to, mesiac super a potom polavím.

lejla783
autor
8. apr 2023

@gabika128 tak skus dat jedalnicek nejaky rozumny skladba jedla...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz