Tabletky na chudnutie?

luckalukas_1
17. okt 2018

Rozmýšľam nad nejakými tabletkami na chudnutie, máte s tým skusenosti? Ktoré tabletky by ste poradili?

vandicka7
17. okt 2018

Tabletky? Ziadne, vyhodene peniaze, to radsej si kup za ne permanentku do fitka alebo nieco take, do liekov budes zbytocne davat peniaze a nicit si nimi zdravie a efekt ziadny!

dankolia
17. okt 2018

@luckalukas_1 to je to posledné čo by som kupila nikdy!! Stači cvicič a upravit stravu a kg pôjdu dole

luckalukas_1
autor
17. okt 2018

myslela som skor nejaké vitamíny, niečo na prírodnej báze.. v okolí žiadne fitko nemáme, musela by som veeela cestovať :( okrem tých pár brušákov doma necvičím :D snažím sa večer už nejesť, ale ked ja som práve večer taká hladná, neviem prečo

luckalukas_1
autor
17. okt 2018

mne sa aj podarí schudnuť, ale nie na dlho..znova priberiem, a ešte aj viac kíl než som mala pred chudnutím

mis_mis
17. okt 2018

Cvičiť sa dá aj doma, skús napríklad podľa tohto videa:

https://free.zoznam.sk/video/jillian-michaels-3...

luckalukas_1
autor
17. okt 2018

@mis_mis tak diky, určite vyskušam!!! 🙂

ewell13
17. okt 2018

Ja tiež cvičím doma pri dvoch detoch, pricom som na ne sama takze len 30min. cvicenia... mam len tolko volneho casu + strava... zo zaciatku som nahadzovala do kalorickych tabuliek teraz mam v oku ako si mam stravu rozlozit a schudla som za rok 13kg

mogaa
17. okt 2018

Tabletky sú nanič....A to že máš fitko ďaleko je tiež len výhovorka. Počítač predsa máš a aj internet🙂 Daj sa do skupiny Cesta k mojej premene - každý deň tam jedna kočka dáva nové cvičenie na ten deň. Alebo si stiahni Jillian Michaels Beginner Shred
https://www.ulozto.cz/hledej?q=beginner+shred&a...
sú tam všetky 3 levely, prvý level cvičíš 10dní,potom druhý a tretí-každý po 10dní - necvičiť v kuse ale 5-6x do týždňa
Alebo sa zaregistuj na Fitshkery aj tam sú cvičenia, na YouTube máš stovky cvičení, môžeš behať, korčulovať....stravu si pozri na www.kaloricketabulky.cz

luckalukas_1
autor
17. okt 2018

Diky za rady 🙂 asi máte pravdu, je čas na cvičenie a nie na tabletky..ani neviem čo ma to napadlo :O ked matka 2 detí má čas cvičiť, tak si ten čas nájdem aj ja

mogaa
17. okt 2018

@luckalukas neviem koľko máš rokov ani či si už cvičievala alebo naposledy pred pár rokmi. Podľa toho vyber cvičenie. S Jillian sa chudne výborne - nejde ani tak o kg ako o úbytok cm....len jej cvičenia sú dosť náročné na kolená, ten Beginner čo som ti poslala link je jedno z jej najlahších programov - miesto činiek môžeš použiť flaše s vodou(napr7dclRajec). Ak nemáš rada stereotyp alebo chceš menej náročné cvičenie - tak sa daj do tej skupiny Cesta k mojej premene - každý deň okrem víkendu tam jedna kočka dáva rôzne typy cvičení - tie sú celkom fajn, ja som odtiaľ začala cvičiť minulý týždeň....

sash37
17. okt 2018

Ja zas odporucam fitness blender 🙂 maju tisice cviceni online zadarmo.a daju sa zakupit ai rozne programy ci jedalnicky, ceny su velmi prijemne 🙂

luckalukas_1
autor
17. okt 2018

@mogaa mám 21, cvičenia sa nebojím rada vyskušam aj ťažké cviky, už sa teším zajtra určite začnem..len toho jedálnička sa obávam, som veľký papkáč hlavne v neskorších večerných hodinách :D

liz_lemon
17. okt 2018

@luckalukas_1 večer si hladná, lebo asi ješ málo cez deň

mogaa
17. okt 2018

@luckalukas no strava je 70%,,,nahoď si údaje do tých kalorických tabuliek a pár dní si tam nahoď jedálniček....väčšina nechudne preto, že paradoxne málo je....

mogaa
17. okt 2018

@luckalukas_1 potom kludne začni tú Jillian - začína sa Beginner Shred -to čo som poslala link, potom 30Day Shred, Ripeed....Treba cvičiť obutá a dávaj si pozor na cviky- kolená nesmú ísť cez špičky(napr. pri drepe

luckalukas_1
autor
17. okt 2018

@liz_lemon može byt 🙂 skusim sa naposledy najesť o tej 18h do sýta.. a uvidíme ako na tom budem o 22h :D alebo kedy sa má jesť naposledy, počula som že o 18h ..či?

luckalukas_1
autor
17. okt 2018

@mogaa čo su tie kalorické tabuľky? a ako sa tam zapisuju tie udaje, ked napr. budem jesť na obed dusené meso s ryžou, čo mám napísať do tabuľky, odniaľ budem vedieť koľko je to kalorii?

yonce
17. okt 2018

len to prosim nie! nekas si organizmus nejakymi tabletkami na chudnutie, ktore ti vobec nepomozu!! :-/ radsej skus oslovit nejakeho osobneho trenera, nech ti pripravi jedalnicek na mieru a nech ta nauci spravne cvicit. to su lepsie obetovane peniaze ako tbaletky na chudnutie!

liz_lemon
17. okt 2018

@luckalukas_1 18 je blbost, posledne jedlo ma byt cca 2 hodiny pred spankom, ale nieco lahke, ako zelenina, maso, ryba, vajicko, syry

luckalukas_1
autor
17. okt 2018

to som nevedela!! ...a zo syrov sa vraj priberá :O že pri diéte je potrebné uplne vyradiť syr z jedálnička..to som čítala na viacerých stránkach

mogaa
17. okt 2018

@luckalukas_1 prihlás sa do skupiny Cvičíme s Jillian Michaels máš tam všetko o cvičení s Jillian ale aj o nastavení kalorických tabuliek. Musíš sa prihlásiť na stránke w ww.kaloricketabulky.cz a správne si tam nastaviť údaje - vek, váha, výška, cielová váha, nahadzuje sa tam čo si zjedla a vyráta ti to koško máš za deň prijať Kj aby si schudla na poždovanú váhu aj koško Kj má jedlo čo si zapíšeš že si zjedla....Už si presne nepamätám, ale sú tam kočky čo ti s tým poradia...Čo si pamätám že režim musel byť nastavený na stredne aktívny a ďalej nenadzovať iné aktivity....Bolo to fajn len mne sa nechcelo stravu vážiť a ak to nahadzuješ od oka(váhu jeda) tak to nemá zmysel...to s tým syrom čo si písala v predch.príspevku je blbosť - musíš jesť bielkoviny t.j.aj syr...on je síce tučný ale je to bielkovina - proteíny a tie potrebuješ ak cvičíš...

luckalukas_1
autor
17. okt 2018

@mogaa Aha, rozumiem tak diky 🙂

moni73
17. okt 2018

@luckalukas_1 ja by som poradila najdrahsie. Keby som za ne vysolila tisicku, tak nezerem a cvicim jak najata🤣

evaili
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hawo
24. okt 2018

Dobrý deň, prečo nad tým uvažujete? nie je jednoduchšie a najmä zdravšie začať zmenou životosprávy? 🙂 Chudnúť sa dá aj bez cvičenia, 80% úspechu je zmena stravy...ale samozrejme pohyb je podstatný. Ak by ste mali záujem, venujem sa redukcii nadváhy-kedže je to najmä podvýživa organizmu- tak ak sa chcete cítiť dobre napíšte mi na imwell.sk poradím čo viem sama som schudla 20 kg bez extrémneho cvičenia.

alexx8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ella223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz