Tabletky na chudnutie Botanical slimming soft gél

Čaute kočky 🙂 rada by som sa opýtala, či máte skúsenosť s týmito tabletkami.. Našla som na fóre pár vyjadrení, ale chcela by som vedieť obšírnejšie vaše skúsenosti 🙂 chcela som si ich objednať od jednej panej ktorú mi tu jedna žienka odporučila že sú originál, ale bohužiaľ ona ich momentálne nemá a nemám iný tip odkiaľ objednať ]-( tak ak by ste vedeli zohnať, alebo poradiť odkiaľ ich zobrať, budem vďačná 😉 a áno, ja viem že by som mala pravidelne a zdravo jesť a cvičiť a verte že sa pokúšam ]-( aaaale, človek si chce pomôcť aj takýmito "fintami" 😃
jankagabko
16. feb 2014
@chiccco chcem sa ta prosim ta opytat,aj ja som oslovila toho pana z bazosu ,ozval sa hned ze v stredu caka zasielku,aby som mu poslala adresu ze my tabletky posle,cize mas dobre skusenosti,nieje to ziadny fake ???? dakujem za odpoved.
chiccco
16. feb 2014
@jankagabko ja mam od neho uz druhe balenie.a podla mna je to original.lebo mam doma aj jedno balenie neprave.ale to nie od neho hned na prvy pohlad bolo vidiet ze su rozdielne ....a ked hodis do googla botanical slimming gel fake versus original tam je dopodrobna vysvetlene ako maju vyzerat.ja osobne som velmi spokojna s tymto panom z bazosa.seriozny pristup...a este mi napisal ze sa mu nikto nestazoval ohladom nepravosti tabletiek.ale keby predsa len nie som spokojna kludne ze ich mozem vratit a on mi vrati peniaze....ale podstatne je ze na mna ucinkuju ovela menej jedavam.som viacej smadna a mam aj ovela viacej energie schudla som asi tri kila za tri tyzdne.ja viem ze to nie je vela ale zase nemam velku nadvahu mojim cielom je dat sedem kil dole....takze este styri a som spokojna.🙂
jankagabko
16. feb 2014
@chiccco ok tak som mu napisala ,tak dufam ze budu ok....ved to my je jasne ,uz som o tom co to prestudovala ze ako zistim ze su fake,lenze kym my pridu a odbalim ich uz my budu na prd ked nebudu prave,preto som sa pytala,dakujem za info si zlata... 😉
22beba
16. feb 2014
baby? a da sa z nich schudnuť tak 30 kg? zdravo jem ale ide to pomaly a chcela by som rýchlejšie 😞 lebo už sa na seba ani kukať nemožem ...
simib
16. feb 2014
@gzzzl ja ich beriem 6deň a 2,5kg mám dolu 🙂
kika423
16. feb 2014
Ahojte, tiež som objednala 2 balenia od jedného pána z bazoša - neviem či je to ten istý od ktorého ste objednávali vy, ale hneď odpísal, že mi posiela. Tak len dúfam, že nebudú fake...
stania81
16. feb 2014
ahojte, na bazoši som našla len jedného pána na tieto tabletky. sú v pohode?
mon1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivinka77
17. feb 2014
baby funguje to !!! po tyzdni 2,7 kg dolu !!! huraaaaaaaaaaaaaa !!! strasidelne sa tesim !!! 🙂
ivinka77
17. feb 2014
@simib ja 2,7 🙂 idem z koze vyskocit od radosti 🙂
ivinka77
17. feb 2014
@22beba neviem, ako funguju dlhodobo...ale po prvom tyzdni mam 2,7 kg dolu , nieco na tom urcite bude !!!
emily_666
17. feb 2014
@ivinka77 a je to vidieť aj na objeme? myslím obvode brucha napríklad 😉
lipka390
17. feb 2014
@ivinka77 islo to aj s cvicenim a upravenim stravy, ci ako?
ivinka77
17. feb 2014
@emily_666 brucho - 3cm, ale vidiet to zatial ani zdaleka nie je 🙂 kedze mam 20 kilovu nadvahu 😞 podla mna evidentne "vidiet" to bude najskor tak po mesiaci si myslim....
simib
17. feb 2014
@ivinka77 že to je super?Mňa to tak naštartovalo,že ešte týždeň a šup na zumbu,fitko a podobne.Do leta dám tých 8kg určite.
chiccco
17. feb 2014
@emily_666 mne to zase vidiet skôr na obvode brucha nemám takú pneumatiku už,aj rifle ktoré mi boli malé už zapnem normálne.
ivinka77
17. feb 2014
@lipka390 ano...na uvod som vylucila biele pecivo, sladke vody, dzusy, pijem len vodu a nesladeny cas... pravidelne jem kazde 3 hodiny, snazim sa, co najzdravsie, ale dala som si aj kolacik...aj kusok cokolady, aj poharik vinka.... a hodinku denne rotoped + pol hodinka cvicenie Jillian M.
ivinka77
17. feb 2014
@simib jj uplne supis ! presne tento START som ja potrebovala !!! mna sice caka dlhsia cesta...potrebujem aspon -15 , idealne by bolo -20, ale tak snad to uz teraz nevzdam !!! drzim palce !!! tych 8 je malina, ked uz mas 2,5 dolu, to je uplne v pohodicke !!!
simib
17. feb 2014
@ivinka77 presne štart úplne super a motivácia maximálna.nevzdáš to uvidíš.aj ja držím palce.zbohom kilá 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
monita662
17. feb 2014
@ivinka77 @simib jaj dievcata ako vas citam taka som nedockava ...ja som si ich objednala z UK stranky ...ja zijem tiez v UK a neviem sa dockat kedy mi pridu ... toto su posledne kapsule za ktrore som vyhodila peniaze tak dufam ze su naozaj take skvele ako pisete 🙂 ja tiez uz dlhsie sa stravujem zdravsie a od 5tej nejem ale za rok mi takimto tempom zislo len 5 kil ....a civict sa mi ani velmi nechce lebo okolo malej beham dost cely den ...tak hadam ma toto tiez tak nastartuje ako vas 🙂 drzim vam palce ...🙂 hadam aj ja budem taka stastna ako vy 🙂
ivinka77
17. feb 2014
@monita662 urcite budes !!! ja som teda toho uz poskusala viac nez dost...ale takyto "zazrak" sa este nekonal !!! 🙂 drzim palce silno !!!
monita662
17. feb 2014
@ivinka77 dakujem pekne ...ja som vyskusala uz tiez vela ...hadam take tablety ani nie su co by som nenapchala do seba 😞 zaco sa uz hanbim ...(ale zufale zeny robia zufale veci) ,preto som si povedala ze toto je posledne co vyskusam 🙂 dam vediet ako to zabralo namna ...ked to zabeere postaram sa oto aby cely svet vedel aka som Happy 😃 😃
simib
17. feb 2014
@monita662 jasné.Je to skvelý začiatok na to,aby sme začali so sebou niečo robiť.Ja síce nemám extra nadváhu,ale tiež si nemôžem obliecť čo by som chcela,a čo sa mi páči.Teraz ked vidím,že tak skoro išli kilá dolu,tak mám zrazu kopec energie a furt by som len cvičiť chcela,ale ja ešte nemôžem.Som po chorobe a ešte aspoň týždeň,ale potom budem tak makať že až.A normálne sa cítim šťastnejšia aj a to som už dlho nebola. 🙂 🙂 Držím ti palce.
ivinka77
17. feb 2014
@simib presne ten happy pocit mam aj ja !!! 🙂 uplne som taka nabudena, ze dovi dopo !!! 🙂 a mam strasne vela energie...paradicka !!!
metloska2
17. feb 2014
@chiccco ahoj dakujem ti za odpoved dnes som mu znova napisala ak sa mi neozve objednala by si mi ich cez teba dakujem
nany28
17. feb 2014
Ahojte, ja mam tabletky tiez na ceste, som strasne zvedava ci budu aj na mna ucinkovat 🙂 urcite vam napisem ako je to so mnou, ale bola by som stastna keby zaucinkovali aj na mna a podarilo by sa mi tehu kila zhodit 🙂
kukuc2
17. feb 2014
baby tak tablety uz mam doma a zajtra sa ide nato.normalne sa po vasich skusenostiach na nich aj tesim.a chcem sa este opytat.spite v noci normalne?
zuzulka333
17. feb 2014
@kukuc2 Ja osobne velmi dobre 😉 A za tyzden 2,5 kg doleeee 😃 Viac pijem vodu ako ta tavaaa a urcite menej zeriem .
nany28
17. feb 2014
aj ja uz mam tabletky doma a zajtra zacinam 🙂 som straaaaaaasne zvedava...
ivinka77
17. feb 2014
@kukuc2 ja spim supis, nebadam vobec rozdiel... inac absolutne nechapem, ze ked varim nieco, co nemozem jest, tak absolutne nic... a predtym sa mi normalne slinky zbiehali na zabitie 😞 fakt velmi divne cele toto kuzlo ! 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli