Tabletky na chudnutie Botanical slimming soft gél

Čaute kočky 🙂 rada by som sa opýtala, či máte skúsenosť s týmito tabletkami.. Našla som na fóre pár vyjadrení, ale chcela by som vedieť obšírnejšie vaše skúsenosti 🙂 chcela som si ich objednať od jednej panej ktorú mi tu jedna žienka odporučila že sú originál, ale bohužiaľ ona ich momentálne nemá a nemám iný tip odkiaľ objednať ]-( tak ak by ste vedeli zohnať, alebo poradiť odkiaľ ich zobrať, budem vďačná 😉 a áno, ja viem že by som mala pravidelne a zdravo jesť a cvičiť a verte že sa pokúšam ]-( aaaale, človek si chce pomôcť aj takýmito "fintami" 😃
andreas58
17. feb 2014
Baby budem objednávať koncom februára asi, kto chcete napíšte mi správu s Vašou adresou.
andreas58
17. feb 2014
@ladyland neviem z akej stránky si objednávala, ale keď som si ich objednávala ja a pripočítala si k tomu clo, DPH a poštovné tak som na tom neryžovala.... objednávam to pre seba a známe a neviem prečo ale nevyšlo ma to až tak lacno.... možno sú trošku drahšie ako tie tvoje, ale viem, že vždy ich pošlú tak ako si objednám a nerobia žiadne caviky 🙂
kukuc2
17. feb 2014
dakujem baby za odpovede.normalne ste ma navnadili uz sa tesim na dalsi tyzden.
vercatore
17. feb 2014
Mozu tie tabletky uzivat aj kojacie maminky?uz dojcim len dvakrat denne a dakedy v noci.dakujem
kukuc2
17. feb 2014
@vercatore radsej by som pockala
ivinka77
17. feb 2014
@vercatore pisu, ze nemozu ! 😞
zaneta222
17. feb 2014
Ahojte a kde ste ich kupovali???
vercatore
17. feb 2014
@ivinka77 ok tak si pockam este dva mesiace si ich objednam, bo v roku chcem definitivne prestat kojit...zatial mi musi stacit zumba, dakujem
henika777
17. feb 2014
@lucia1683 ahoj,prosím,pošleš mi tiež kontakt na toho pana?
henika777
17. feb 2014
Alebo kto by mi objednal tabletky?
jerik
17. feb 2014
Ahojte ake tablety su to ? Maju efekt ?
ivinka77
18. feb 2014
@jerik maju ! obrovskyyyyyy !!! 🙂
19monika75
18. feb 2014
@jerik chod par stranok dozadu su tam aj odfotene
19monika75
18. feb 2014
@jerik presne na stranu 6
lucia1683
18. feb 2014
@kukuc2 ahoj davala som kontakt na toho pana na bazosi viacerym kockam ja som si objednala uz druhe balenie za mesiac som dala dole 5 kil 🙂 ja som s nimi velmi spokojna lebo malinko jem a vela pijem.zmestim sa pomalicky do veci do ktorych som sa po porode nevopchala 🙂
lucia1683
18. feb 2014
@henika777 http://ostatne.bazos.sk/inzerat/31349898/Botani... ja mam balenie od tohto pana a som s nimi velmi spokojna za mesiac uzivania mam o 5 kil menej potom pridam aj foto. dnes mi ma dojst druhe balenie 🙂
henika777
18. feb 2014
@lucia1683 dakujem,len to ukazuje,že inzerát je vymazany.je to od jana z nových zsmkov?
lucia1683
18. feb 2014
@henika777 ano ale tabletky su stale tam.nie je vymazany.v piatok som si s nim pisala a prisla mu nova zasielka aj koncom mesiaca ma nejake objednane
zuzulka333
18. feb 2014
@henika777 Neni vymazyny klik na link co ti dala lucia1683 aj ja si od neho objednavam a som maximalne spokojna za tyzden 2,5 kg dole 😃
henika777
18. feb 2014
@lucia1683
@zuzulka333 dík,už som mu volala,budúci tyzden mi posle
chiccco
18. feb 2014
Tie tabletky naozaj fungujú,zatiaľ este nikto nenapísal že by neschudol,ale samozrejme musí mať originál....a preto aj podotýkam prave tabletky fungujú hneď od prvej,už v ten deň ked uzijete prvú sa vám nechce skoro nic jest...na mna to pôsobilo asi tak že vsetko jedlo mi bolo akoby ukradnuté 🙂absolútne žiadne chute na nic,takto to trvalo asi tyzden dva...potom som sa snažila jest tak normalne,pravidelne ,lebo zase jest treba a nie je dobre moc hladovat,ale v robote nedokážem zjesť celý obed len polovičné porcie a čo má najviac teší že nevyzieram po večeroch kadečo...ja som tiez veľmi spokojná a tej energie čo mam,no to je super.. celkovo sa cítim oveľa lepšie.
lucia1683
18. feb 2014
@chiccco ahoj ako sa ti dari? uz mas viac kil dole?
tatamata1
18. feb 2014
Akutay mi prisli tak idem skusit 🙂tesim saaa🙂
tatamata1
18. feb 2014
Chcem sa opytat kedy ste si davali tabl?rano ?
simib
18. feb 2014
@tatamata1 ano ráno najlepšie pred raňajkami.A treba vela vody na zapitie.
zuzulka333
18. feb 2014
@tatamata1 🙂 Len rano je to aj v popise napisane ze len rano jednu tabletu a zapit aspon 3 dc vody 😉
ivinka77
18. feb 2014
@tatamata1 rano nalacno... a zapit aspon 3-4 dc vlaznej vody...alebo este lepsie teplej...ja si robim citronovu s matou a tym to zapijam...
chiccco
18. feb 2014
@lucia1683 vies čo na kilá to je asi styri,ale to mi je fuk,podstatne je že mi je dobre to čo mi bolo male,pomaly sa mi tuk na bruchu rozpúšťa 🙂to má teší najviac.A ty ako pokracujes ?
19monika75
18. feb 2014
dnes dosli ide sa navec som zvedava moja vaha je teras 90kg tak som zveda aka bude buduci utorok
kukuc2
18. feb 2014
tak baby dnes prva tableka.prekvapilo ma ze som ochutnala polievku co som malej zohriala a vobec a vobec som nemohla do sebaa natlacit druhu lyzicku.vobec mi polievka nerezala.hlad pocitujem tak ci tak ale niejak nemam chute.uvidime este neskor co bude.teraz jej mocarelu s paradajkami.dufam ze poje chute na dlhsi cas odidu a konecne v lete na seba budem hrada a nebudem sa za seba hanbit.ja zacinam dnes s vahou 82,9kg

Začni písať odpoveď...

Odošli