Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

debra
autor
3. aug 2009

sxudla som len -0,5kg za tyzden s prehreskami samozrejme 😅 zacinam stale...dnes som nemala ranajky,no ale som mala zmrzku 🙄 teraz na olovrant si dam asi jabko a vecer len melon/ak manzel mi nezabudne kupit 🙄 😀 a zaj vynexavam veceru,ja som si to takto naprogramovala...emmo to ze ti vaha stoji je normalne,ale centimetre ti urcite idu dole?skusala si sa aj pomerat?

emmo
3. aug 2009

deb,myslim,ze cm mi nejdu dole,nemerala som sa,ale to citim podla oblecenia 😨 ,to je taka moja mierka.
uz sice obleciem veci co som nosila predtym,ale este no nieje ono 😀
ja som obedovala cukinu so zemiakmi a vecera bude len ovocie

debra
autor
3. aug 2009

ja som minuly tyzden robila cukinove placky so zemiakmi 🙂 to xudnutie..resp.zastavenie xudnutia spomina aj gertus v tom projekte,ze sa to na urcity cas moze zastavit a potom zase ta vaha pojde dole...ale kazde xudnutie je individualne,mozno ze uz nemas z coho sxudnut 😀

emmo
3. aug 2009

jaaaj,keby to tak bolo,ze nemam z coho 😀 😀 ,este veru je... 😕
asi to chce len vydrzat a nerobit prehresky 😉
tento tyzden budem poctivo vsetko dodrziavat a uvidi sa
viem,ze to gertus pisala,ale ja zase nedockava 😀 😀

cessy
3. aug 2009

ahojte, cely den sme neboli doma,tak pisem az teraz

ja som mala na desiatu banan, na obed kur. reznik na prirodno a kopu salatiku a vecer uz len melom, ved musim schudnut, tak dodrziavam 😅 😕 😵

debra
autor
3. aug 2009

no ja ze mi MM kupi melon a nic 😠 ze vraj nemali pekne...a ja som sa taaak tesila 😖 zaj neveceriam...a v stredu opat jem vsetky xody....baby dufm,ze zaj nespravim prehresok a nedam si vinka alebo sa neopijem 😀 lebo mam narodky 😵 😵 a moja dcerka mi uz dnes dala nadherny darcek...natrhala mi lúčne kvietky 🙂 taka bola zlata,ked mi ix davala a spievala vela stastia,zdravia,..v predstihu sice,ale nevadi 😉

emmo
4. aug 2009

deb,vsetko najlepsie k narodeninam 🙂 ,hlavne zdravie.

maminkatn
4. aug 2009

pripajam,,sa k blahozelaniu,,,,aj,ja,,,,deb,,,, 🙂
inak,,smutnejsie,,,som sa dozvedela,,ze mi zomiera,,,brat,,tak som na tom,,,troxa zle,,,,,a dieta ide bokom,,ja ked mam nervy,,,tak,,jem a jem,,ale snazim,,sa dodrziavat,,,aspon nieco,,ale neviem,,ako,to,dopadne,,, ☹ ☹
inak,,idem ho pozriet do nemocnice,,,do,blavy,,na STRKOVEC,,,,ani neviem kde to je ale bude ma cakat ex,,svagrina,,,tak,,,to,bude,lepsie,,a,neviem,ako,,to,prijmem ze ako vyzera,,navidela,som ho asik,,tri roky,,bo,sme sa nepohodli,,,,ale,nie mojou,,vinou,,,ale by som si to vycitala,do,konca zivota,,keby som nesla,,za nim,,mozno,,posledny krat,,,asi,,to,tak,vyzera,,takze som na tom,,dost,,,,tazko,,,a,on,,ani nehovorim,,je,mi smutno s toho vsekeho,,ale taky,,je zivot,,,ako,.kto,zije tak aj zomrie,,,,hm,,, ☹ ☹ ☹
jeden ma narodeniny a druhy,,sa xysta na cestu tam odkial uz neni navratu,,a kde musime ist vsetci,,,skor,,,alebo,,neskor,,,a,tam sme si vsetci,,,rovni,,,,,, ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mukky
5. aug 2009

mamin drz sa....neviem co ine povedat ☹ ,je to smutne

emmo
5. aug 2009

maminka,je mi to luto moja ☹ ☹ ,aj my teraz mame zle obdobie,nechcem to rozoberat,ale viem ako sa asi citis ☹
Babule a kde ste vsetky?
Ako sa dari?

debra
autor
5. aug 2009

babky dakujem vam za prianie 🙂 maminka to mi je moc luto,ze ti zomiera brat,viem si predstavit ako sa asi citis,moja stara mama ma rakovinu a bere chemoterapiu v tabletkax,xudiatko nemozem sa niekedy na nu ani pozerat,citi sa hrozne zle 😢 je to smutne,ked ti niekto umiera pred ocami,veru bohuzial,taky je zivot a vlastne je aspon v tomto spravodlivy,ze kazdy raz zomrie,bez ohladu na to,ci je xudobny,alebo bohaty,zdravy,ci xory...mamin drz sa,myslim na teba ☹

maminkatn
5. aug 2009

dakujem babulky,,,,ze na mna myslite je to pekne od vas,,moje kamky ☹ ☹ ☹
neviem ako to ale ani on prijme,,nexcem vytahovat stare veci ked je na tom uz takto,,,, 😖 😖
neviem,,ako,to,vsetko,dopadne sa bojim normalne nemozem ani spat ako ma prijme on...... ☹ ☹ ☹
je to tazke a to nehovorim,o vsetkom,,ale to sa tu ani neda,,,,snazim,sa aspon neprezierat...ani xleba nepapam,,,ale len polievku,,,a,troxa,zemiakov,,,samyx,,,a,aj,meska,,tri kusky,,same,,,,len s uhorkou,,a,kopa,ovocka,,abo,zeleninky,,,pa,pa,,moje idem od,vas,,uz sa mi to blizi,,v piatok,,o,,,,10.30 cestujem,,aj zo synom,,najmladsim,,bo,keby som bola sama asi,,by som to nezvladla,,, ☹ ☹ ☹

cessy
6. aug 2009

maminka drz sa, urcite je to velmi tazke. ☹

maminkatn
6. aug 2009

cavik,,cess..... 😢
dik,,ze na mna myslis,,ja,sa ozvem,,,ked,uz budem domka,,,,dnes,,len,,na obed,,1..spekandu,,,,pomaranc,,,jablcko,,,,kavu,,a vecer,,meloooooon,,,ahojky,,,,,

emmo
7. aug 2009

Ahojte babulky,a co uz nechudneme? 😕 😕 alebo nemate cas na net? 😕 😕

Ja tu cez vikend nebudem,lebo robim,tak dam vediet v pondelok,ked sa odvazim.... 😉

cessy
7. aug 2009

ahojte

mami daj ossebe vediet ked budes domka, myslime na teba 🤐

emmo ja drzim, len na net nieje cas.....teraz mi maly spi, tak pisem. vecer som sa sem uz nedostala, lebo som skusala robit neake postavicky na tortu.

dnes som na desiatu mala nektarinku na obed slivkove gule asi 3 😕 a poobede bude len melooooon 😉

maminkatn
7. aug 2009

ahoj,,,cess..uz som domka,,,pred,,,xvilou,,som dosla,,,osprxovala,som sa a som hotova,,,ta cesta vlakom,,uuplny uzas...... 😒 😒 😒 celu cestu domov,,,sme stali,,teda aj nie na druhej zastavke sa xvalabohu,,uvolnila jedna miestenka,,,ale z blavy to bolo,,otrasne,,,
a brat,,,,,, ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 strasne nebudem to tu ani opisovat,,,,,slzy mi tiekli,,,po,,tvari a aj traz,,,,,ma to za par,,,,,,,kde s ana to hrabe nejaka malixerna dieta,,,,,, ☹ ☹ ☹ ☹ ax,,boze je to strasne,,,,,,to nebol,,uz on,,,,,vidim,to tak,na mesiac,,na dva...mozno,,,,aj,skorej,,,je to strasne,,,,,, ☹ ☹ ☹

cessy
7. aug 2009

mami je to moc smutne ☹ ☹ ☹ 😢 . ale musis byt silna ☹ ☹ 😢 😢 😢

cessy
7. aug 2009

presne tak, co tam po diete.....
inak ja teraz papam klobasku, muz ugrilovl...no nedam si?? 🤐

debra
autor
7. aug 2009

cessy ako pozeram tak za tyzden ti ma malinky rocik 🙂 moja bude mat za dva tyzdne 5rokov,takze mame levikov obe...a este aj ja lev 🙂 no koniec 😀
maminka prajem vela sil,aby si uniesla svoj zial 😔
ja som vecerala melon,a jablko 🙂 celkom sa mi dari a akosi to mam uz aj v hlave tak usporiadane na xudnutie 😝 v pondelok sa budem vazit dufm,ze uz sxudnem viac 😅 zajtra neranajkujem 😒

cess aj ja by som si dala klobasku...xixi...ale robila som volaktory den zivansku,tak som tam dala aj klobasku a bolo to fajneeee,ale ta klobasa trosku bola stiplava,ale taku grilovanu by som si dala...inak dnes som si dala na obed dve buxty na pare s makom 😅

maminkatn
8. aug 2009

ahojko,,babulky,,,
dnes troska,,odpocivam,,ja,syn mi pomohol,,,s upratovanim,,,,a,mna stale bolia,,oci,,od,,vcera som aj nevyspata ani v noci som nemohla,,spat,,,,o,,,pol1,,,som bola stale hore a sla som spat do obyvacky,,a prebrala,som sa na to ze ma muz zakryval,,,, 😒 a potom som uz sla spat do spalne nexcela,som,ho,budit tym ako som stale behala hore a dolu,,,,hm,,,, 😒 😒 😒
inak,,som sa vazila,,a dve kila,,mam dole ale to aj urcite tym behanim,,vcera,,po,tej blave,,,a nohy ma bolia este terza stale,,,,,, ☹ ☹ ☹

debra
autor
10. aug 2009

ja som sa dnes vazila,ja mam dole opat len -0,5kg 😒 cize mam teraz 63,5kg kebyze aspon kilo kazdy tyzden by slo dole by som bola spokojnejsia...opat som vsak v sob robila kolac/makovy/tak to asi aj preto 😅 ale mam zasadu,ze po piatej uz nejedavam nic,teraz som vypila zihlavovy caj a na vecer si opat dam ten regulavit

cessy
10. aug 2009

ahojte....
debra moj maly je 12.8, ty s dcerkou mate ake datumy??

mami to je aj zo stresu, nevyspania. ale kasli teraz na kila. hlavne pozitivne mysli 😒

ja som s kilamy stale na tom istom....to kilo co chcem dat dole, tak sa ani moc nesnazim....stale chodime po grilovackach, tak som vobec rada, ze sa mi vaha drzi 😉

emmo
12. aug 2009

Ahojte babule,tak aj mne vaha stoji 😒 ,ale nic nevzdavam sa a pokracujem dalej 🙂
Ale hlavne,ze nejdu kg hore... 😉
Majte sa,a ozvem sa ked bude nieco nove s mojou vahou. 😉

cessy
20. aug 2009

ahojte tu uz nikto nechodi???
ja som mala problem s netom, bolo mi smutno za vami a vy sem ani nenahliadnete???

maminka ako sa drzis, moc som na teba myslela, ked mi nesiel net 😕

emmo, debra kde ste??? ☹

debra
autor
21. aug 2009

aaahojte,sem som uz davno nenakukla,tak ako sa drzite?ja som to opat porusila aaale vobec ma to netoto 😀 hoci potrebujem zhodit 10kg,neda sa to teraz...xixi

cess moja mala ma akurat dneska 5 rockov,cize 21.aug 🙂 ideme oslavovat zajtra,lebo pride muz z rob/robi na kamione a xodieva domov len cez vikendy/a aj svokrovci zajtra pridu,nasi jej idu dat tortu a neviem neviem ci sa aj svokruška nedotrepe s dákou tortou 😀 v tom pripade uz teraz mam obavy kde tie dve torty dam,lebo u nas ix jem len ja 😝

ja pracu zatial stale nemam 😢 ale snazim sa mysliet hlavne pozitivne a verim tomu,ze ju coxvila najdem 🙂 vsetko dobre babky

debra
autor
21. aug 2009

cess aj ked s oneskorenim malemu Alexkovi vsetko naj naj k jeho prvym narodeninkam prajeme,aby bol zdravucky,stastny a aby mal od svojix rodicov a najblizsix vela vela lasky a aby vam robil po cely zivot radost 🙂 posielame mu pusinku cmuuuuuk 😵 😵

cessy
21. aug 2009

ahoj debra, tak sme tu asi ostali len my dve ☹
no co uz, maminka mala starosti s bratom a emmo-mozno je na dovolenke 😉

dakujeme za gratulaciu a to iste prajeme vasej malej Vikinke 🙂 , no a co, deb, dajsi, oslad si zivot tortou....
ja momentalne nedrzim dietu, ale kila si stale drzim, aspom ze tak 😕

maminkatn
21. aug 2009

AHOJKO,,,BABULKY,,,, 🙂 🙂 🙂
nebojte aj som tu,,,,,,,xodila,som sem,,kukat,,,ale ked nikto tu necmarkol,,nai pismenku,,tak,,ani ja,,,, 😒 😒
brat je na tom,,stale nie moc,,dobre to ani hadam lepsie nebude,,yvtahovali,,mu,,,,17l,,,vody,,z bruxa,,tak,,,, ☹ ☹ a ja beriem antib,,mam zapal,,hlasiviek,,al,toho,,osrtatneho,,cize dyx,,trubice,aj priedusnice tak sa potim jak,,konisko,,a,ledva rozpravam,,,,,a dieta ,,,ta je ta,,tam,,,,hm,,,, 😠 😠 😠

cessy
21. aug 2009

ahoj mami,
takze si takto chora, no pekne, vonku 30st horucavy a ty sa potis, inak moj muz je na tom podobne, je nachladnuty, teploty ma.....hrdlo a uz to chytam aj ja a maly, takze sa tesim 😖