Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

maminkatn
23. aug 2009

ahojko,,,,cess,,tak ten moj,,brat to uz ma za sebou,,,,, ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
som s toho uplne hotova,,uz sme ostali,,s druhym bratom,,iba dvaja,,,,som s toho,,,v keli,,neviem,,ako,budem zajtra v robote,,,fungovat,,,,
pekne ze na mna,,myslis,,,,,inak,,,ta xoroba sa ma drzi zubami,,nextami,,idem zajtra na kontrolu,,aj,si,dat napisat lieky,,na tlak,,nepotrebujem teraz niekde skolabovat,,,

cessy
23. aug 2009

mami prajem uprimnu sustrast, je mi to velmi luto 😢 😢 😢 😢 😢 😢
drz sa 😒 aj ked viem ze to mas teraz velmi tazke 😒

mukky
29. aug 2009

mami to je mi luto ☹

baby kde ste? ☹

sa chcem opytat,ci neviete ake ide ma ta baba co schudla na mimibazare 90 dnovou dietou...jej fotku som chcela poslat svagrine,tiez ide chudnut,dakujem

mukky
29. aug 2009

aktualizujem svoju otazku vyssie uvedenu... 😎

cessy
30. aug 2009

ahojte, nikto uz nechudne??je po lete, pravda....tak uz to tak nelaka 😵

mukky
30. aug 2009

cessy ahoj,ja zacinam opat od zajtra,na dovolenke som polavila a s radostou 😀

cessy
30. aug 2009

mukky aj si pribrala?? 😕

maminkatn
31. aug 2009

ahojky,,babule,,aj,ja,som,,t,u,,,,,kde,,ste,,,,, 😉 😉
inak,,,aj,ja som pribrala,urcite,,ani sa neodvazim,,postavit,,na vahu,,radsej,,nie,,ale,ked,,zacnem varit,,,to,je,od,,3,,,septembra,,,tak,,sa,idem,,krotit,,,
inak,,,este je to stale cerstve,,tamto,,za dva tyzdne budeme,mat popol,,takze az potom,,to bude,,ukoncene,,,, ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
musela,som si ist kupit,,do,tesca,,cierne tricka,,bo,nemam,,ziadne,,ja,ciernu nemusim,,ja,len take,,,svetle,,,a,teraz cierne,,,,hm,,,,,,
co,,uz,,zivot,,ide,,,dalej,,,, ☹ 😒 😒 😒 😒

emmo
1. sep 2009

Ahojte babule,
maminka uprimnu sustrast.... ☹ ,neviem co viac dodat...
baby malo chodim sem,zacala som pracovat....dotoho mi prisli nejake zdravotne problemy ☹ no a tak beham po doktoroch...
dietku moc nedodrziavam,ale co som prekvepena mam pol kg dole 😕 ,snazim sa vecer uz nejest a obmedzujem sladkosti.
takze takto,a co ty cessy a debra?ako sa mate?

cessy
1. sep 2009

ahojte, takuz sa tu tak casto nestretame ☹

maminka ahoj, ako sa drzis???hadam uz trosicku lepsie, hm 😕

emmo ahoj, ze sa tu aj ukazes 😉

mirustek1
1. sep 2009

ahoj cessy-nakukla som sem a vidim ta tu,aj drzis tu dietu a schudla si?vidi sa moc drasticka,ja chcem len zmensit brucho a stacili by mi 2kg,ale ako nejest?

cessy
1. sep 2009

ahoj mirustek, posli mi do IP tvoj mail a ja ti poslem tu dietu, nedrzali sme tu co je na prvej strane, ale inu.
je dost rozpisana, tak sme si ju rozposielali mailom 🙂

lotris
4. sep 2009

Caute kocky som tu prvykrat, hladala som temu o chudnuti tiez by som rada zacala nejaku dietku uz ma to stve ako sa na mna prilepuju kilecka jedna radost. Vyhlasujem vojnu tukovym vankusikom!!!!!!!Akurat potrebujem poradit. vidim ze uz ste nieco skusali. Mozte mi dat niejaky tip?

maminkatn: je mi luto co prezivas mne pred par mesiacmi zomrel otec a mama je neustale v nemocnici takze drzim ti palce je to tazke ☹

maminkatn
4. sep 2009

ahojko,,,,cess,,,,aj,,,mukky,,, 😉
uz je troska,lip,,,hm,,,zivot,,ide dalej nenarobis,,nic,,,, ☹ 😒
lotris,,,dik,,za,,,ohlas,,,ja,som uz bez rodicov,,,,dlho,,otec,,15...rokov,,a...amam 10,,,este mam jedneho brata ale to je ako by som ho ani nemala,,tak ako,,aj s tymto,,,ale predsa je to rodina,,,neurobic,,nic,,, ☹ ☹
aj na cintorine,,kde so povani nasi,,,som,,im,,to,,,povedala,,,nemamkde,,len tam,,sa xodim,,vyzalovat,,,svokre,,,,to,radasej idem na cintorin,..tam su moji,,rodicia,,je to smutne,,ale je to tak,,, ☹ ☹

lotris
4. sep 2009

maminkatn: to ma mrzi, neviem co ine na to povedat. ☹ vidis a clovek si mysli ake je vsetko nespravodlive a ani si neuvedomi ze su ludia co maju vacsie problemy. drz sa

maminkatn
5. sep 2009

presne tak,,,,mas,,veru pravdu,,,lotris,,,, 😒 😒 😒
su aj horsie veci,,,,mozme byt radi,,ze to,neni,,inak,,staci,,sa,pozriet,,na MODRE Z NEBA,,, a hned som,,nie ze rada,,ze nemam take problemy,,ale ze je to tak,ako,,to,je,,,,,
slzy mi tiekli,,ked som to pozerala,to,s,tym,,postihnutym,,xlapcekom,,a,j,s,tou,,dcerou,,bez ruky,,,a,ti,starsi,,,mladomanzelia,,,xvalabohu,,ze im,to,tak,vyslo,,,aj,,ROZBORIL,,sa ukazuje v lepsom,,svetle,,,a,je ludsky,,,,,,nei ako,,ten,,MOKRY,,,,,ale vsetlo,su,to,ludia,,,kazdy,,je iny,,,a,o,tom,to,je,,,pa,,pa,,,

cessy
17. sep 2009

ahojte babule!!ako??

lotris tebe som nahodou nemala poslat ten plan chudnutia????? 😨

maminka,ako drzis sa??vnucatka ti urcite pomahaju prist na ine myslienky

cessy
17. sep 2009

ozaj a idem opat na projekt chudnutia 😀 😀 😀 😀 😀 😀

na dovolenke som sa tak rozoz....a ze mam kila za tyzden naspat, ale jedla som si teda riadne dopriala aj vecer o desiatej 😖

kto ide opat do toho somnou??????

cessy
17. sep 2009

halo, emmo, maminka, emmo???????kde ste???? ☹

zuzanat
17. sep 2009

ahojte, chcela by som sa len opytat, ci drzite tuto dietu viac krat po sebe s tou 14 dnovnou prestavkou, alebo po 4 dnoch skoncite? kolko ste pocas tej prestavky pribrali spat?
Ja by som sa do toho mozno aj pustila, ale nerada by som potom pribrala raz tolko 😖

cessy
17. sep 2009

zuzi mi sme drzali uplne inu dietu. rozposielali sme si ju mailom.

mne sa ta z prvej steany moc nepacila, tato je lepsia, aj viac papas 🙂

ak chces posli mi IP a ja ti ju preposlem 😉

mukky
17. sep 2009

cessy ahoj,kde si bola na dovolenke?Ako bolo?vsetko si pribrala spat?

cessy
17. sep 2009

mukky ahoj, na teba som uplne zabudla, prepac....

ale nie vsetko, ale citim sa ako keby som pribrala este viac ako ukazuje vaha ☹ . neaka som nafuknuta, ale v poslednej dobe jem vela, vela ovocia, tak asi preto

na dovolenke sme boli v Chorvatsku, bolo super, ta pohoda a nic nerobenie sa na mne veru poznacilo 😨 🤐

petika
17. sep 2009

Ahoj cessy: poslala by si mi tú diétu, čo ste si posielali mailom? máš v IP

cessy
17. sep 2009

peti IP,mail 🙂

cessy
17. sep 2009

aj sa niektora ku mne pridate???? alebo idem do toho dama???
tolko mailov som rozposlala a nikto???? 😕 😕

lotris
18. sep 2009

Ahoj cessy! mozes mi ju poslat tu dietku? ja som skusala tu z prvej strany ale na druhy den vecer som sa nazrala babovky. 😀 To je teda strasna dieta cely den som myslela len na to kedy budem moct jest. A moj manzel mi postavil babovku predo mna a povedal, vraj mu to vyhovuje ako je, ze v zime ho zohrejem a v lete mu urobim tien! 😅 ale aj tak mrkla by som sa co to je za dietku. Pre istotu. Nikdy nevies 😉 😉 😉

emmo
18. sep 2009

Cessy ahojky 🙂
Pridavam sa opat 😉
Kedy zaciname?

cessy
19. sep 2009

emmo ahojky, no konecne 😅 , jaka som rada ze si napisala 😵

no ja neviem, hadam od pondelku, ale potrebujem to s niekym drzat, lebo ja som uz vo stvrtok zacala a dnes rano som to pokazila, takze asi od pondelku, co ty na to???? 🙂

adulikka
19. sep 2009

ahojte ja by tiež chcela začať s vami od pondelka .
písala som cessy IP prišlo ti ? Tak by ťa poprosila poslať tu dietu ...dík