• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

25. marca 2017 
@emmo mohla som si dat aj viac, ale stacilo mi, to mi bolo tak akurat.... :wink:

ano kupat sa pojdeme ale zatial je to len tak na 80% :confused:, dnes som si skusala planky...no des....ale neako to snad prezijem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy hlasim sa z navstevy,prisla som ta podporit :grinning: :grinning:
ako?urcite,uz lezis niekde pri bazene :wink:
vecer napisem podrobnosti z grilovacky :grinning: :grinning:
5. jún 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emmo ja sa tak hambim, ja som dnes porusila........akoze na veceru som si dala polovicku z detskej porcie halusky :angry: :angry: :angry: ciste bez nicoho a potom vela melonu hadam 2 krajicky. no co uz, mam mierne vycitky ale hadam sa to neako spravi.

nakoniec sme sa tak zdrzali v Senci ze grilovacky sme sa nezucastnili :wink: :wink: :wink: :wink:
5. jún 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy,ale ja sa hambim viacej,tiez som porusila,na grilovacke :frowning2: ,doslova som zozrala spekacik :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak som potom banovala :angry: :angry: :angry: ,mohla som byt aj bez toho,tak som to odcinila tym,ze dnes som mala len obed :zipper_mouth:
ved uvidim zajtra co na to vaaaaha :confused: :confused:
6. jún 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty ako???
6. jún 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emmo ahoooj, no co uz porusili sme ale drzime dalej, dufam ze pokracujes....
ja som sa dnes aj na vahu bala stupit.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale hadam to nebude az take zle :wink:
7. jún 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ahoj,
ano pokracujem dalej :wink: a snazim sa,aby som uz neporusila :wink:
aj som sa vazila :confused: mam -2,5 kg :confused: tak ma to potesilo :dizzy_face:
7. jún 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej vazne????že 2,5 dole...zajtra rano sa aj ja odvazim...som zvedava :wink:
7. jún 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula drzis snami???? :confused: :confused: :confused: :confused:
@emmo zajtra sa tesim na jogurt s ananasom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
7. jún 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy nie, nedržím.. :sweat_smile: v stredu idem k našim, a vieš ako diéta u rodičov...
Ale ste ma navnadili s tými 2,5 kg, takže od pondelka, ale to budete mať vy voľno, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula ano mi tyzden volno, alebo ked chces tak pockaj a pojdes s nami potom na rovnako :confused: :dizzy_face:
7. jún 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ahoj,dnes prvy den co mi stacilo to co mame napisane na jedenie,vobec niesom hladna :confused: az sa cudujem :confused:
zajtra ta teda caka vazenie??? :dizzy_face: ,potom daj vediet...
ja samozrejme nemam kupeny ananas,tak zase budem mat len jogurt :grinning:
7. jún 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy len som nakukla,ci si uz napisala ako vaha?? :confused: vazila si sa?? :confused: :sweat_smile:
8. jún 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chym??ako?pokracujes s dietou?
8. jún 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emmo nie nevazila som sa lebo rano sme zaspali, tak som nestihala, isli sme do mesta nieco vybavit a teraz sa uz nechcem vazit lebo som vypila vela vody, tak az zajtra, ale bojim sa toho.....ci som aj schudla vobec... :frowning2:
8. jún 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ani ja uz necitim tak hlad.....a davam si raz za cas chrom s vlakninou a na sladkosti ani nepomyslim :sweat_smile: , ved ja som inak cokoholik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy na mňa chróm pôsobí tak, že nemám chuť na nič... a keď niečo zjem, tak sa mi dvíha žalúdok.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vlákninu mám samostatnú, len zamiešam vo vode a vypijem ,ale je to humus... a bojím sa ho piť, lebo vláknina pôsobí hocikde a hocikedy :sweat_smile: :sweat_smile: :cry:
8. jún 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy a ten chrom mas z lekarne?? :confused: to su tabletky?? :confused:
8. jún 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emmo ano z lekarne, je to chrom so zelenym cajom a vlakninou obohateny vitaminomB6 a zinkom.
tak som ti to pekne vypisala ako to je na krabicke
8. jún 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula jej tak to som veru este taku reakciu na chrom ani nepocula :confused: :fearful: :confused:
ale zas na kazdeho to posobi inak :wink:
8. jún 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo kde ste??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
neaka kriza ide na mna......ten jogurt mi tento krat zapasoval, ale som hladnaaaaaaaaaaaa :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
8. jún 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emmo ako si na tom ty???????? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
8. jún 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ahoooj,uz presla kriiiiza??? :confused:
a ananas si si nedala??ja som si dala jogurt a jedno jablko(namiesto ananasu)
ja som v pohode :sweat_smile: ,idem si spravit caj,aby som vydrzala keby bola kriza :sweat_smile:
aj ten chrom som bola pozriet,ale nemali ten co si napisala :angry: ,mali len cisty chrom
8. jún 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj si kupila????lebo mne to velmi pomaha tlmit chut na sladke....ja by som sa uz po stenach skriabala.....ja som taky zavislak :fearful: :fearful: :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz je po krize, maly uz spinka a ja pijem cajik :wink: :slight_smile:
8. jún 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy hej kupila som,hlavne na sobotu ho budem potrebovat,mame oslavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a naozaj to funguje?vobec nemas chut na sladke?a kazdy den si to mam dat ? :confused:
ja len idem uspavat.....mala chuda ma od rana hnacky a teplotu :frowning2: :frowning2:
8. jún 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emmo ved podla davkovania, na mojom je 1-3x denne, ale davam su len raz :wink:
8. jún 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy hej podla davkovania,ja som,ale myslela ci kazdy den.Dava sa to preventivne,aby si nemala chut na sladke alebo mam chut na sladke tak si dam chrom :sweat_smile: ,sorry,asi som za debilku :confused: ,len som to este nebrala :confused:
8. jún 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy halooo kde si???
jeeej ale nam to leti uz streda :grinning:
uz som sa docitala ako to je s tym chromom :wink:
ja som este neranajkovala uplne mi stacila kava :sweat_smile:
mame nejake info o chym?nepisala si s nou?
9. jún 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emmo ja si to davam vzdy pri diete :wink:
inak to neberiem
9. jún 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok